Skocz do zawartości

Scena 3D:Pekło-Gorąco witamy nowych członków :)


Mortom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisaj zaprezetowywuje wam nowy projekcik(tytu na guże) narazie uporałem sie z kluczowym bohaterem sceny czyli z niedokońca straszną ŚMIERCIĄ. Teraz pracuje nad otczeniem już nawet mam kawałek skał. Acha scena ma przedstawiać zejście do piekła. Na perwszym planie oczywiście znana już nam śmierć, następnie bedzie tabliczka informacyjna z napisem 5000 KM i strzałka w duł, na kolejnym planie bedzie ładnie oswetlona brama z szyldem u gury na którym bedzie pisało: Piekło - goroąco witamy nowych członków. Narazie to tyle ale praaca wre więc niebawem kolejna odsłona sceny. Narka wszystkim! Powiedzcie co o tym myślicie.

________________________

W razie wątpliowści opróżnij magazynek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

pierwsze moje skojarzenie to Dungeon Keeper, ale po chwili przeszlo, wyglada troszke humorystycznie przez ten wzrost, fajny pomysl na kose, bardzo mi sie podoba, ale prosze zmien temat na jakis poprawny ortograficznie , pliss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie zrobiłeś kose z tą łapką hehe, rzeczywiście troche humornie wyglonda jakby z dungeouna albo czegoś takiego ale mnie sie podoba, a ta czaszeczka na łańcuch bajerna

pozdro

 

Oho! i setka za pasem :P

pora nanastempne 100 postów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam model moze nie oferuje jezeli chodzi o wyglad wiele humorystycznych elementow (skilo: niski wzrost ) - ale jej caly potencjal drzemie w zachowaniu. ;D

 

Czekam na jakas sekwencje ruchu. Model podoba mi sie - sam mam niedociagniecia w modelowaniu / animowaniu tkanin wiec z checia bede sie przypatrywal powstawaniu projektu.

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki za ortografie dyslektyk u mnie stwerdzony jeśli was to pociesza!!

Jeśli chodzi o scenke to ma być chymorystyczna!!

Animmacji raczej niebedzie (ograniczenia sprzętowe)!! no to ida do roboty

Narka i dzęki jutro już bedzie trochi więcej!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka ludziska! Dzisaj domajstrowałem tło (bez textur) i Juniora Śmiertka. NIewiem czy ten Junior to dobry pomysł sami zobaczcie i oceńcie. Acha kamienie to narazie też taka prowizorka i niewiem czy je nie pozmieniam. No to tyle na teraz Hejka! :)

______________________________________

Doskonały i nieomylny inżynier to taki, który unika drobnych błędów

na drodze do wielkiej katastrofy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie wszystko podoba, bez zarzutu, a co do małego to też jest wporzo tylko mógłby mieć bardziej okragłe oczy bedzie bardziej "mało" wyglondał

mógłbyś zrobić jednego renderka ze zdjentym kapturem i za głowe dać identyczną czaszke jak naszyjnik - bedzie gites, dawaj nastempnego updata

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helooł!!Hoł hoł!

Dorobiłem tabliczke i troszeczke popracowałem nad texturami, narazie kamieni bo podłoża pożądnie nie stekturyzowałem ale na początek bedzie. w sumie nic więcej nie zrobiłe po za tym. Jeszcze mały musi meć pożądnią texture na kose z drewna bo tam niezabardzo w sumie to taka na szybcika! No to tyle czekam na kolejne komentaże Hejka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieeeee to wyglada jakby smiertka z synem na jakis oboz rekreacyjny wyszli, ma byc mrocznie, ogromna dziura w ziemi, lawa , ogien w niej, czarne niebo, chmury, a nie wypad na pustynie :))

 

tabliczka z napisaem za ciemna i tak jak sugestia byla, daj mniejszemu wiekszy scyzoryk (nawet wiekszy od niego), i zostaw szachownice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joł tok shoł! jak tam? :) No dorobiłem reszte sceny. A mianowicie brame i droge do piekła i zmieniłem oświetlenie sceny.W texturyzowanie się jeszcze nie bawiłem na serio węc textury jeszzcze robocze. Szyldu "Piekło witamy nowych członków" narazie nie ma ale obmyśliłem sobie taki plan, że na bramie będzie stało albo jeden albo dwóch kościotrupków z uniesionymi rencamii do gury i trzymającymi właśnie ten szyld. To tyle jak na teraz żegnam wylwenie i czekam na komentaże! hejka!

 

BigBird to jest MAxsiu 5.4 i rendrer standardowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Strasznie pusto na górze i na samym dole... zrób coś z kadrem.. doświetl tak, żeby bardziej wyeksponować szczegóły tych kościotrupów, bo na pierwszych renderach fajnie wyszły.. a tak pzoa tym to niezły pomysł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helo. Nowy Update sceny! Dorobione kościotrupki i prowizoryczny szyld!! Nad Kościotrupkami jeszcze chwile popracuje ale ogulnie są skączone!! Napis na szyldzie też nie będzie taki jak teraz tylko piekło bedzie namalowane tak jakby sie paliło. No to tyle jaknarazie Hejka!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności