Skocz do zawartości

Bitwa 3D odsłona ósma - sonda


Leru

Który temat wybierasz ?  

372 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który temat wybierasz ?

    • Alienacja
      16
    • Cztery żywioły
      18
    • Istoty z piekła rodem
      61
    • Personifikacja zjawiska, przyrody
      23
    • Podróż do podziemnego/podwodnego miasta
      47
    • Schizofrenia
      43
    • Świat przyszłości
      54
    • Wyścig
      42
    • Zapomniane miejsca
      68


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 245
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Raffaello -> no właśnie do tego służy wątek, który jest zakładany przy okazji każdej bitwy, tzn "uwagi, propozycje przyszłych tematów".

Prawie wszystkie tematy zostały zaproponowane już wcześniej, ja je zebrałem, wspólnie z innymi Moderatorami wybraliśmy te najciekawsze i oto jest - ta oto sonda.

Także, jest tak jak proponujesz :)

A czy ma być przerost teści nad formą czy odwrotnie to już zależy tylko od Ciebie :)

 

Salvator -> a po co sobie życie komplikować :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zacieta walka:):)

samo ogladanie takiej walki miedzy tematami jest ciekawe ekscytujace:D:D

narazie licza sie 3 tematy 2 rowno jeden lekko za nim:):)

ahh jakie to ciekawe.....

a kiedy zakonczy sie sonda wtedy kiedy glosowanie poprzedniej bitwy???

pozdro

edit--> nie zauwazylem na gorze jest inf. kiedy koniec sondy:D:D(ale wpadlem..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z Biglebowsky'm i wszystkimi za wyścigiem, wydaje mi się że to nie ogranicza sie do zwykłych samochodów, do których tak wszyscy są zrażeni(nie dziwie sie), może sie myle

ale ja jestem za wyścigiem, ten temat można nieźle rozwinąć:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmmmm schizofremia fajnie brzmi alienacja tez ale jak by wygrały zapomniane miejsca to bym sie nie obraził hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pff co z tego, ze wyscig mozna sobie super obmysliec, jak i tak wiadomo co bedzie robila wiekszosc przy takim temacie... juz widze te porywajace tematy : dwa dżipy BMW VW 4323 V.2203 versja rozszerzona XXU22 scigaja sie na pustyni lub kosminczy poscig, dwa stateczki leca pomiedzy asteroidami :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie to cieszy ze w koncu jest statyczna i tematy sa trzezwe (bez wydziwow) poza wyjatkami: ]

 

darkelf-->mylisz sie hhe nie wiem dlaczego ale mi pierwsze skojazenie jakie wpadlo to 2 slimaki na galezi, hehe lekki motion, napewno kazdy zauwazy rozmycie na ,5 pixelka, ten dynamizm ta wola zwyciestwa i zaciecie w oku, az sam sie boje hehe

 

Christian Noir Stein--> to chyba ja: ] niedziekuj zbytnio, zrobilem to w sluzbie spoleczenstwu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja chetnie oblokam potwory (shiza zato najciekawszy mi sie wydaje)

jak bedzie swiat przyszlosci albo inne alieny to puszcze pawia :)) - mam wrazenie ze tego juz bylo masa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze no... i to kusi i to nęci.. Nie wiem sam co wybrać.

Wyścig ciekawy, ale boje sie że dużo osób pójdzie na łatwizne.

Świat przyszłości troche nudny, mnie to wogóle nie kręci..

..i te diabły za bardzo mi sie kojarzą z aniołami.. Jestem za prsonifikacją

lub opuszczonym miejscem.

No zaraz coś wybiorę.. :D

Pozdrawiam serdecznie ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... ten świat przyszłości i wyścig to teraz takie passe i ani to poetyczne ani filozoficzne, wszyscy to hobią to jak można coś takiego ? Po prostu thagiczne- takie nieohginalne temat to nawet prawdziwego ahtystę zniszczą i nic ohginalnego nie wymyśli...

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko pomyslcie jakie pojechane rzeczy mozna wykombinowac! wyscigow nie komentuje nawet. zapomniane miejsca/swiat przyszlosci byly walkowane chyba z milion razem (vide alienworld na cgtalku czy ostatni konkurs na everach). istoty z piekla to samo. zywioly, przyroda i inne pierdolki dobre sa dla bryce'a a nie dla 'powaznego' 3d ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, wydziwiacie trochę... Jak ktoś jest dobry i ma pomysły to zrobi fajną prackę na temat: "wycieczka klasy 3b do ZOO" ;) Ja przyznaję się bez bicia że wybralem świat przyszłości (Boshe, jak ja mogłem??? ;) Bo daje największe pole manewru... Można zrobic i coś a' la Fallout, czy Star Wars czy Terminator ;) Albo jakąś odwaloną furę z silnikiem odrzutowym... Zresztą lubię bardzo prace Sci-Fi, bo tylko grafika komputerowa pozwala na takie efekty... Specyfika tworzywa... Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomuś, co do specyfiki tworzywa to popatrz na prace takich amatorów jak Royo czy Achilleos- nie dotykali komputera a robili takie SF że daj boże każdemu z komputerem do pięt im sięgać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności