Skocz do zawartości

Golden Gallery Award : Renault Fluence 2004 concept


Rekomendowane odpowiedzi

max3d_awards_bzyku.jpg

 

hi all,

 

Troszke czasu uplynelo od czasu zaczecia tego modelu mial byc szybki bez szczegolow a co z tego wyniklo negacja wszystkiego co bylo zalozeniem :D.

Troche przekroczylem mozliwosci mojej maszyny do pisania w wordzie i tu chcialbym podziekowac bardzo ale to bardzo Sensserifowi bo nie bylo by finalnych renderów bez jego pomocy. jeszcze dojdzie pare ujeca ale bardziej juz tylko na szczegoly bo calosci nie zdolam wyrenderowac...

 

Modeling: Rhinoceros v3 + alias Studio Tools v11.0.2.

Rendering: Vray

Faces: ok 1.100.000

 

fluence_back_m.jpg

 

fluence_front_m.jpg

 

fluence_duble_m.jpg

 

fluence_back_mono_m.jpg

 

rimm.jpg

 

 

http://members.lycos.co.uk/bzykxsi/renault_fluence_final/siatka1.jpg

http://members.lycos.co.uk/bzykxsi/renault_fluence_final/siatka2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Oj wyszło rewelacyjnie.... Jak dla mnie bez dwóch zdań najładniejszy brum jaki tutaj przyjechał.

 

 

Ale fakt jest również taki że teraz zgodnie z umową kradnę Bzyku.... I hehehe... Zobaczycie co będzie następne ;).

 

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz zamiar wprawic wszystkich w jakies kompleksy??

 

No coz, trzeba przyznac, ze znalazles sie z tym modelem w samochodowej czolowce, o ile nie na czele, forum, pomijajac to, ze juz w niej byles:) Ale nie spoczywaj na laurach, nie jeden juz planuje byc lepszym od ciebie. Albo przynajmniej rownym:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam wystarcza to co jest.. :P Modeling masz super, co widac na wszystkich samochodach, ale jesli chodzi o render to jestes poprostu nie ludzko sprawny! Swietna robota.

 

Pozdrawiam

 

PS swoja droga to moglbys na masce zatanczyc :D

 

[edit]

 

A powiedz mi jeszcze Bzyku czy material tylnej lampy to nadal poprostu zwykly czerwony standard?!?! Jesli tak to jestes moj masta, ja nie wiem ze umiecie z niczego zrobic takie cacka.. a mi sie nie udaje..:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podoba mi sie;)..........

...................................

...................................

....................................

.....................................

.............to tak zeby za slodko tutaj nie bylo:):)

aha taka mnie naszla mysl to trafi do zlotej galerii??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo

 

Loozack ->tnx nie wiem jak bedzie wygladac nastepny projekt ale jesli samochodowy to bedzie to rzecz jasna dalej francuz tyle ze tej firmy ktorej jeszcze niemam nic :).

Bartq -> tnx co do slupka to zaczolem przegladac zdjecia i domyslac a nawet juz nie dlaczego tak sie stalo poprostu jak zaczyna sie zwerzanie szyby tylniej to zrobilem to troche za pozno i moze na zlej dlugosci

Leander -> TNX.

Triple X->tnx ale to jeszcze nie to czego bym pragnąl.ale trzeba sobie podnosic poprzeczke :D.

AGmakonts-> ja przez te szyby to prawie zwariowalem ;)

Kulki -> wszystko mialo byc delikatne bez fajerwerków i mysle ze mi sie to udalo.co do siatki to no ciezko by bylo a napewno nie mesha :D

SensSerif-> czy ty sie emnie smiejesz ;)

Marcin->Tnx lampki cos tam nakrecilem i musialem zrobic diodowe lampy flunece ma jakies inne i cholera wie co to.

Lt.Knysha-> nom felgi ale brakuje mi straty tych rysek :( moglo by byc ciekawiej

Gotham->Tnx,ale to jest nieporozumienie ;)

chveti-> nie no są klosze

blood_brother->TNx, nigdy zawsze chce wiecej, a to napewno loozack cos knuje :D

seartr-> tak kolejny samochod i to ladny samochod i to nie jest dlamnie tylko model to cos wiecej

SansSerif-> nie bo sie wstydze ;P

dirty->to chyba calkowicie inne podejscie do samochodu wiec chyba ciezko porownywac a email przypadek ;)

-Ukash- -> jesli chodzi o material tylnej lampy to nie musialem odejsc od przyzwyczajenia uzywania standardu bo to sie sprawdza znakomicie ale przy HDR tu jest vraymlt w fogiem czerwonym

Sikham->Tnx sikh a jesli chodzi o odbcia to tak ale nie tylko.

 

update ujec w pierwszym poscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje!!!

chyba czekalem na to ostatnie ujecie z komentarzem :) hyhy bo to z przodu jakos mi nie podchodzi :P w kazdym razie naprawde pokazales klase...

to naprawde milo poogladac czasem ze polak potrafi :)

 

greets

 

no i czekamy na nastepny model :)

 

chetnie bym zobaczyl rowniez tego printa z viewportu hyhy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sikham-> to by bylo zbyt proste wiesz ze nie moge :) niech to zostanie moją malą malutka tajemniecą...

 

Gotham ale wiesz ze mi sie takie swiatlo STOP zapala :) najpierw musze sie przelamac nieboj sie przelam sie :D

 

dzieki wszystkim jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kulki musze musze ;) a przednie swiatla no są jakie są mysle ze w nastepnym bedą o wiele lepsze.

A dodalem jeszcze ujecie na tarcze i siatke moze nie jest swieza ale niemam jakos ochoty skladac wszstkich plikow do jednosci ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności