Skocz do zawartości

Scena 3D: "Skarb Jelly Roger`a"


Leru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 221
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ej czemu tak miałoby być ? Pracowałem nad Rogerem długo i nie chciałem go porzucać. Myślisz, że bym taką historyjkę zmyślił dlatego, że mi się nie chce nad nim pracować już ? Eee powiedziałbym. Albo bym wogóle nie powiedział ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o matko... 8/

 

jutro kupuję kilak DVD i kopiuję wszystko co mam, do tej pory nie mam ani jednego backupu :/

 

Bez kitu się przestraszyłem.

Aha - wyrazy współczucia Leru, przynajmniej masz te wipy co na forum wrzucałeś... Zawsze w ostateczności może to do porfolio iść :/

 

pozdrawiam i łączę się w bólu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm naprawde kawal dobrej roboty :)

jesli chodzi techniczne uwagi to miom zdaniem prawa reka dziwniej sie uklada, tzn wyglada na strasznie mala (moze mi sie tylko wydaje...) spodnie naprawde imponujace szczegolnie ze to nie ZB ale prawa nog wyglada troszke jak u czlowieka, osobiescie pofalowal bym tom troszek siatke. czy uwzglednisz moje uwagi czy nie i tak wyglada to impomujaco powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dora, Roger zmarchwiwstaje (ale Wam psikusa zrobiłem hihi) ;)

 

 

Haha : > mówiłem że Ci się kończyć nie chciało ;]

Co do pracki świetnie...pokaz całą siateczkę ze spodniami.

 

Ehh..nasz moderatorro latami dorabia się złotej galerii :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za komentarze :)

 

Wasze życzenie jest dla mnie rozkazem ;) (ale się płaszczę):

 

jr45_siateczka.jpg

 

KLICEK -> i tak w robieniu fałdek to Ty zarządzasz :)

 

jaras, Matys -> Co do większej ilości fałdek to macie rację. Dorzucę jeszcze więcej, szczególnie przy kolanach, albo raczej tego co z nich zostało.

 

To był taki mały psikus, że praca nie żyje, robię ją już ponad rok i miałbym porzucić ? Po moim i Rogera trupie!

 

chveti -> aż sobie zmieniłem podpis pod nickiem ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dora dorzucam apdejcik. Więcej fałdek na spodniach tu i tam (głównie w okolicach kolan). Kamizeleczka już jest mniej więcej i pas zarzuciłem mu ale zastanowię się jeszcze czy zostanie wogóle ;).

 

Tak teraz patrzę, że białe światło spłaszczyło mi kamizelkę. Ma dużo więcej nierówności. Będę musiał to pod uwagę wziąć w ustawianiu świateł (ooooohoho kiedy to będzie ;) )

 

Renderek i to samo z viewporta (to samo ale co mi tam, serwer mam :])

 

 

jr47_b.jpg

 

jr47_a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś za ładne te jego ubranka :) chyba że zamierzasz je mocno zmasakrować teksturkami to ok

spodnie wydają mi się za bardzo "napompowane" - skoro wiszą tylko na kościach powinny chyba troche inaczej się układać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RK -> wziął do roboty ? ;)

 

Co do strzęp, no właśnie, potrzępiłbym ją ale... czy mi się chce i czy mi taki polycount pociągnie ? ;) Wolałbym ostro zeszmacić teksturą.

Kamizelka była w planie na początku i myślę, że jest jednym z ważniejszych atrybutów pirata ;) zostaje.

 

 

Dzięki za komentarze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie fajnie tylko po co ten rysunek na 1-ej stronie :/ tak jakos nie za bardzo :( jesli to żarcik taki :/

 

to raczej jest metamorficzny objaw odnowienia się (kontynuacji) wątka.. hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiekp -> jeśli uraziłem Twoje religijne przekonania to przepraszam najmocniej, ale najwidoczniej odebrałeś to tak, ja nie chciałem żebyś odebrał. Nie wyśmiewam żadnej postaci. Jest tak jak rudylew napisał, to poprostu odniesienie :)

 

rudylew -> hehe dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności