Skocz do zawartości

Bitwa 3D: Maszyny bojowe/Moment krytyczny - nagroda publiczności


Nagrodę publiczności zdobywa:  

327 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Nagrodę publiczności zdobywa:

    • Ania
      63
    • asfalton
      0
    • Buckey
      16
    • emer
      25
    • FireHunter
      2
    • jaras & KLICEK
      40
    • jp
      1
    • Kedzior
      1
    • KoMic
      12
    • kozioo
      15
    • _Kreska_
      23
    • Lucas
      1
    • Lukasz
      2
    • Master Kiełbaster (cyrk)
      3
    • Master Kiełbaster (ma szynę bojową)
      10
    • Matchias
      2
    • Maxym
      10
    • mkk3a
      5
    • -MW-
      41
    • rakhi
      15
    • RK
      7
    • S1117
      7
    • ttaaddeekk
      17
    • vetis
      8
    • wesoledi
      1


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kurde wszystkie pracki super - i weź tu się człowieku zdecyduj :)

ttaaddeekk ma głos ode mnie. Super praca jest jeszcze oczywiście Jarasa i Klicka (ale oni i tak napewno coś wygrają :)).

 

Pozdro dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem burakiem i glosowalem na siebie, hehe: ]

gdybym mial dodatkowy glos to dostalby go odemnie RK, praca moze nie jest najwyzszej zlozonosci i nie ma jakiegos zabujczego detalu, ale jest baaardzo plastyczna i bardzo ale to bardzo podoba mi sie jej kompozycja. Nie mowie ze jest to praca na pierwsze miejsce konkursu, bo brakuje jej wyzej wymienionych elementow, ale dla mnie jest to najprzyjemnijesza praca tej edycji.

pozdrawiam: ]

PS,. aktualnie dzielo RK jest na mojej tapecie, hehe cos dla ukojenia nerwow: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż..troche przykro mi że nikt nie dostrzegł tego co mnię użekło w pracy FH ale owszem inne renderki także sa wyśmienite jeśeli odstają treścią to nadrabiają jakościa, gratki dla wszystkich i niech wygra najlepszy z resztą to tylko nagroda publiczności ciekawe co jury powie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam w ogole punktu nie dostalem i nie kwicze, ciesze sie z tego, ze trafilem do tak zacnego grona :) to samo w sobie jest dla mnie nagroda.

 

co do glosu...wybor nie byl prosty, wiele wspanialych prac, ostateznie wahalem sie miedzy stworami a rozwalanym mysliwcem, ostatecznie wybralem mysliwiec. :)

niemniej gratuluje wszystkim bo brace sa swietne, z kazda bitwa coraz to wyzszy jest poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po dlugim namysle i tak dalej moj glos wedruje do -MW- ;] - doskonale wyczucie tematu ... i wszystko to co wg. mnie powinna taka praca zawierac ... duza brudna wielka maszynka do mielenia miesa ... doskonaly kadr i kolorystyka ... polaczone z odpowiednim dynamizmem sceny. piekne ...

 

kolejne punkty ... gdybym je tylko mial poszly by do |Master'a kielbaster'a|>doskonale poczucie humoru i |Ani C|> za unikalne podejscie do grafiki 3d...

 

swoim skromnym glosem gratuluje wszystkim ukonczenia prac... i talentu

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

W końcu wróciłem z "wakacji" i mogłem zajrzeć na forum. Gratuluję wszystkim nominowanym ukończenia prac z dobrym rezultatem. Kiedy przed miesiącem patrzyłem na te prace i kiedy patrzę na nie dziś widzę że różnica jest ogromna. Niektóre prace naprawdę wgniatają w fotel, ale na niektórych się trochę zawiodłem:) Naprawdę gratuluję wszystkim którzy ukończyli swoje prace i cieszę się że już powróciłem.

 

Pozdrawiam

 

ps. mój głos powędrował do drużyny Actimela mimo dziwnego ognia i złota. naprawdę dobra robota chłopaki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zagłosowałem na emer'a. Dla mnie ta praca jako jedyna przedstawia prawdziwy "moment krytyczny". Bardzi dobre oddanie klimatu, grats ;)

 

I mam pytanie... Co z oficialnymi wynikami bitwy? Miały być z tego co pamiętam po 3 tygodniach, minęło już ponad 3 tygodnie a winików jak nie widać tak nie widać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności