Skocz do zawartości

Wyniki: Bitwa 3D/2D - Maszyny bojowe/moment krytyczny


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Z lekkim opóźnieniem, ale mam nadzieje, że nam to wybaczycie. Kolejne edycje konkursów Bitwa 3D oraz Bitwa 2D dobiegły końca. Miłą rzeczą jest fakt ,że konkursy w dalszym ciągu cieszą się dużym zainteresowaniem. Do wyboru były dwa tematy: "Maszyny bojowe" oraz "Moment krytyczny". W każdej kategorii (3D oraz 2D) przyznaliśmy statuetki Grand Prix (za pierwsze miesjce), dwie statuetki Award (2 i 3 miejsce w rankingu) oraz wyróżnienia. Ta edycja byłą wyjątkowa, bo z wyjątkowymi i cennymi nagrodami.

Zapraszamy serdecznie do galerii zwycięzców. Laureatom gratulujemy i dziękujemy wszystkim za udział w Bitwie.

 

 

Wyniki: [ Bitwa 3D ] [ Bitwa 2D ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

gratulacje dla zwyciezców ! MW - za poradę dot. usunięcia tego drzewa powinieneś odpalić 1/10 Vraya :) dowiedziałem się że nasze punkty z Klickiem zostały podzielone na 2 ;) dlatego takie mamy miejsce ! - to wszystko tłumaczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też przyłączam się do gratulacji dla wszystkich finalistów. niektóre miejsce też mnie zaskoczyły i może nie do końca się z nimi zgadzam, ale w koncu nie jestem aż takim znawcą :)

w sumie bardzo sie ciesze, ze w ogóle znalazłem sie w finale i mam nadzieje, ze temat następnej bitwy pozwoli mi stworzyć jakąś lepszą pracke.

 

no i jeszcze gratulacje dla stronki z wszystkimi finałowy pracami, bo jest świetne zrobiona. o niebo lepsza od poprzedniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze: nie spodziewałem się że wygra MW. Tym bardziej Ci gratuluję.

Gratulacje lecą też dla Futro (tutaj już nie było niespodzianki).

Ogólnie w tej bitwie można było zobaczyć naprawde świetne prace. Oby tak dalej.

 

A ja ide dalej męczyć tutoriale :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwyciezcow.

Gratulacje takze dla autorow wszystkich prac ktore weszły do finału - kawał dobrej roboty :)).

Przyznam ze jakos sie tak przyzwyczajiłem do mysli, ze pierwsze miejsce jest dla pracy o Egipcie ( i nie pytajcie dlaczego - bo nie mam pojecia :DDDD ).

Jeszcze raz gratki i powodzenia w nastepnej bitwie :)

 

No i oczywiście szczególne gratulacje dla Ani , ktora dostała nagrade publiczności !! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla wszystkich finalistów .MW-za zwycięstwo i swietna prace i przychylnośc nas wszystkich co widac bylo takze w wyborach publicznosci.

Jaras- wasz wynik był podzielony przez liczbę (4) osób w scenie a nie przez ilosc twórców :). I stad wasza pozycja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

: ], hehe,... nooo jestescie Leru usprawiedliwieni, warto bylo czekac: ], co do wynikow. jestem zaskoczony jak i wiekszosc z nas, a moj faworyt znalazl sie w 1 trojce: ], pozdro i mam nadzieje ze do nastepnej bitwy, hehe juz zaczynam ostrzyc przciski w myszy: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MK, naprawdę gratuluję. Przyznaję, że dopiero po bliższym przyjrzeniu sie Twojej pracy zrozumiałem wybór jury. Mieli rację. :) Wszystkim pozostałym finalistom również gratuluję. Ania, rządzisz. Głosowałem na Ciebie i widze, ze nie ja jeden miałem tyle ciepłych uczuć do Twojej pracy. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wysokim poziomie prace, najładniejsza jak dotąd oprawa graficzna wyników bitwy (przyjemne zaskoczenie). troszkę rozczarowały mnie decyzję jury. Niska pozycja pracy ani, z pewnością zasługiwała na podium. No i wygrała praca która nie grzeszyła oryginalnym pomysłem, gdyby nie opis to bym nie wiedział co chciał mi "powiedzieć" autor. Dziwny werdykt.

No ale pozostaje pogratulować wszystkim nagrodzonym :) szczególnie poszkodowanej Ani, której pracę doceniła tylko publiczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastąpiła zmiana w rankingu. Po interwencji działaczy Samoobrony praca "ma szynę bojową" awansowała na 4 pozycję! Gratuluję w imieniu calego komitetu.

 

A tak powaznie - dzieki interwencji jury, wyszla na jaw moja pomyłka, czyli zamiana prac Mastera Kielbastera. Teraz jest prawidlowo, zarowno pod wzgledem punktacji jak i komentarzy. Najmocniej przepraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie ilosci komentarzy - czlonkowie jury nie maja obowiazku ich dawania. W pierwotnym zalozeniu, kilka Bitew wstecz, miały to byc luzne uwagi skierowane do autora. Prawdopodobnie nowa formuła łączenia wyników z komentarzami od razu przy podsumowaniu wplynie na większą aktywność jury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności