Skocz do zawartości

[scena] Maszyny bojowe: "Kontrofensywa"


Pionier

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy!

 

przepraszamy za spoznienie :D

 

Postanowilem wspolnie z Bonifatzem przystapic do bitwy 3D. Temat jaki wybralismy to oczywiscie "maszyny bojowe" - idealny dla mnie :) . Nie bedziemy cudowac z klimatami fantasy itp, mamy zamiar zrobic scenke z II WS, w tle zniszczona wioska (gdzies w Normandii) a na pierwszym planie niemiecki czolg - tygrys lub pantera :D.

 

Concept wrzucimy lada dzien a ja tymczasem zrobilem juz amerykanska ciezarowe ktora bedzie sobie stala gdzies na 2 planie (w sumie juz skonczona, ew poprawie/dodam pare rzeczy):

 

truck_02.jpg

truck_01.jpg

 

i jeszcze bez tego okrycia z tylu:

truck03.jpg

 

 

oraz domki Bonifatza (tez na 2 plan, bedzie ich pare tam stalo):

house_06.jpg

 

 

to na razie tyle, Życzymy pozostałym uczestnikom powodzenia na placu boju!

 

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 347
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No to mamy panowie po zawodach, jak to się mówi, skończyła się bajka. Czas wziąć się do roboty. Pionier jest już na sali. Ale żeby mu nie było fajnie, to mała uwaga. Dach samochodu jakoś dziwnie wygląda. Pomimo smootha jakieś kanty tam widać, szczególnie w okolicach słupków dachowych. No i na masce chyba się jeden face skopiował, bo widać jego krawędź po smoothowaniu. to tyle. miłej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no narazie bajer, jako ze to ma byc w II planie to nie ma co przesadzac z detalem, moim zdaniem wyglada miodnie ta ciezarowka, jedyne chalo mam co do tex podloza wyglada to jak by mapa byla za mala, musicie chyba zrobic znacznie wieksza texture, aby nie bylo takiego dziwnego wrazenia nieostrosci, te domki na tym blocie mozna porownac do zdiecia pchlu na skorze,,pozdro i czekam na wiecej: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

dzieki za wszystkie posty :)

 

Co do ciezarowki (Studebaker US6 - tak sie nazywa ten model) to zgadzam sie z Wami, sa bledy i wiem o nich, troche poprawialem ale mysle ze takie babolce i tak nie maja wiekszego znaczenia poniewaz pojazd bedzie sobie stal na 2 planie. Obecnie pracuje nad czolgiem sherman (tez na 2 plan) ale na razie zrobilem same gasiorki i kola napedowe wiec za malo zeby pokazac,

 

hehe, no moge pokazac siatke nielot, jak Ci sie przyda to fajnie ;):

 

attachment.php?attachmentid=18742

 

Pozdrawiam!

 

simple, fajny avatar : >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Dzieki w imieniu Pioniera i moim za wasze opinie. Dopiero teraz mam okazje pokazac cokolwiek, bylem zajety projektami (komercha :P).

Wiec postanowilem zajac sie konceptem, teraz pojdziemy pełną parą (no chyba ze jakies zlecenie pokrzyżuje mi plany :P).

 

Narazie zdołałem określić perspektywe oraz wyblokować kilka budynków ktore będą w naszej scenie. Jako ze tło bedzie matte pejntingiem zacząłem montować fotke ktora wykonałem kilka dni temu z obrazem ktory narysowałem w PS. Moze narazie nie wyglada to zachwycająco ale pomoze w dalszej pracy i w rozplanowaniu wszystkiego na ekranie. Narazie bedziemy sie zastanawiali co gdzie umieścić, gdzie poukładać drzewa itd.

 

concept_small.jpg

 

Pozdrawiam Bonifatz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pierwszy żut oka bardzo ładnie jak zwykle, ale wystarczy spojrzeć na układ jezdny i już widać ze ten czołg nie pojedzie :p jak ty który zrobiłeś takiego IS 2 mogłeś zapomnieć o kółkach przy gąsienicach? na tej fotce masz bedzo ładnie pokazane jak to ma wyglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech mnie kule bija :D

 

w zalaczniki wczesniejszy obrazek z wipa (tak samo wyglada ten fragment w ostatnim renderku), Jeszcze to sprawdze i poprawie jak bedzie trzeba.

 

btw,

empeck, a jak tam Twoj elf :D?

 

EDIT do postu RA wyzej:

nie nie, te "pare innych rzeczy" to ebdzie cos innego, zobacze jeszcze jak mi to wyjdzie, jak nie wyjdzie to zostawie tak jak jest... no prawie :)

 

 

dzieki i pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonifatz - no juz koncepcik lapie coraz bardziej klimat, to mi sie podoba :). Plus dla ciebie.

Pionier - na temat twoich czolgow nie musze sie wypowiadac - jak zwykle pelen pr0 :).

Brnijcie chlopaki dalej, a bedzie wspaniale :D. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności