Skocz do zawartości

[scena] Maszyny bojowe: "Kontrofensywa"


Pionier

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 347
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ładnie ! paluszek w lewej dłoni mu troszkę wygieło nie tak ale to szczegół którego pewnie nie będzie widać - ogólnie ful wypas

(ten paluszek to ZEMSTA za uwagi o rozmytych texturkach w naszych schodach ;) )

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam Cie moj rywalu, znalazlem blad heheheheeh, eee tak mi sie wydaje, na wierzy tam po lewej stronie zaraz za uchwytami powinien byc wizjerek, niby cos tam jest ale ja nie nazwal bym tego peryskopem, bo u Ciebie jest dziura na wylot.

mam racje... a moze nie. sam nei wiem nie znam sie na tyle ale wydaje mi sie ze mam racje, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pionier -> modele świetne, to fakt, ale co z resztą ? Przypominam, że juz zostało niewiele ponad 3 tygodnie, pracujcie, obywatelu, też nad resztą sceny. Pamiętaj, że zawsze znajdzie się coś co można poprawić, ale trzeba kiedys to "DOŚĆ" powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe panowie:)

 

close-upy beda pozniej, pieprzyk jest przypadkowy (to w ogole nie mial byc pieorzyk). Co do brudu hmmm nie bede w niego rzucal blota bo to kapitan a nie mechanik ;)

 

wprowadzilem kilka poprawek, jeszcze musze dojsc do tego czemu w scanline render i niektore materialy wygladaja ok a w brazilu sa bardzo ciemne i matowe, hehe pewno rozchodzi sie o swiatlo ;)

 

97565_1.jpg

 

pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze jestem nowy i to tak jakos nie grzecznie odrazu krytykowac czy cos ;)

 

Ale ogolnie podoba mi sie poza, jego ramieniem ktore jest chyba za bardzo do gory wysuniete, broda i kilka innych rzeczy o ktorych pewnie wiesz. Z texturkami jest lepiej ale nic tak naprawde nie widac.

 

pozdrawiam pracka jest fajna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

praca no po prostu genialna ale pochwał już jest tu wystarczająco dużo więc przejdę do uwag :)

no więc głowa wysunięta do przodu co szczególnie widać na prawym renderze

po drugie bary za szerokie i za nisko - do poprawy w pierwszej kolejności!

do tego łokieć dziwnie zgięty i materiał kurtki niezbyt sie prezentuje

 

ok to tyle krytyki mam nadzieję źe darujesz mi jako amatorowi takie zuchwalstwo :)

 

ps. imo znaczniej lepiej prezentuje się render z profilu więc przemyśl jakąś kompozycję sceny tak żeby koleś był tak ustawiony

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Jak już to wiele osób przede mną pisało... "bardzo ładnie:D"

 

p.s.

czemu ten mundur w niektórych miejscach tak dziwnie się świeci, jakby sie czymś ochlapał albo coś? Może sie myle ale to wygląda troche dziwnie.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Missing in action :) . Albo nas zaskoczy albo czekamy na final render.

 

albo zaskocze Was i powiem ze wycofalem sie z bitwy juz dwa tygodnie temu ale nie mialem czasu zebyc dac info na forum, tak jak napisal malefatal - wyjechalem do Bialegostoku gdzie bede studiowal i pracowal co za tym idzie nie bylo szans zebym mogl skonczyc ten projekt na czas. Inna sprawa ze i tak nie mialbym szans z Wami :). Pozostaje mi tylko podziekowac za wszystkie komentarze, uwagi i krytyke w moim topicu.

 

Albo zwątpił w siebie i nie kontynuuje projektu

 

zapomnij panie mintrill..., gdybym zwatpil w siebie nie siedzialabym teraz w Bialymstoku ale mniejsza o to ;)

 

 

no coz, wyszlo jak wyszlo... widac jeszcze jestem za maly na Bitwe 3D na max3d.pl. Ale jest tez dobra wiadomosc, juz nie pracuje na duronie 800 i 256 ram hehe, topic oczywiscie przeniose pozniej do wipa gdzie mam zamiar wykonczyc caly projekt.

 

dzieki jeszcze raz za posty,

 

Pozdrawiam i dziekuje za bitewke!

 

powodzenia dla pozostalych uczestnikow bitwy

 

Pionier.

 

__

 

EDIT:

Predator, gratulacje opisu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pionier

Jesetem pelen podziwu jak ty mozesz takie cudenka na takim kompie robic :) ale to chyba kwestia przyzwyczajenia i cierpliwosci. Ja zycze ci powodzenia na studiach :] choc pewnie i tak sobie poradzisz :). A na finish pracki bedzie troche trzeba poczekac :) no ale mysle ze warto bedzie :).

Pozdraiwam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności