Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Zagadka - Rozwiazanie!


GRiPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no cóż, patrząc na aspekty techniczne czyli :

 

Texturowanie: 1 textura ...

Rendering: No Dość ładny

Ujęcie i Kadr: Dobre

Model: całkowicie nic trudnego...

 

Ocena koncowa no cóż, łądne ale nie namęczyłęś się zbytnio ;P

A tak wogole to nawet fajne :))

Ładnie stonowane kolory i nawet fajny shading...

 

Pozdro :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to to jest jakaś rama od stołu, na który nadepnął słoń:D

a tak wogule to...

no wlasnie. co to wlasciwie ma znaczyc? zgadujcie!

to pan GRiPi napisał co to ma ZNACZYĆ ( OZNACZAĆ ) a nie CO TO JEST:d:d

 

pozdr

ogolnie robi dobre wrazenie ale o mapowaniu chyba zapomniales:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej ej ej, jak by nikt nie zaowazył też zorbiłęm takie wypasione coś ale z dobrym mapowaniem ;P ta podstawka na bombe atomową czy ten nadepnięty przez słonia stolik... moja interpretacja to... hmmmm... yyyy... kurczę... TAK!! to jest Ciasto!! ... yyyy... nie, po głębszym przemyśleniu mojej wypowiedzi stwierdzam że pod paroma a nawt wieloma aspektami to nie może być ciasto... ale Abstrakcja jakaś ala "Zabawa 3dsmaxem i modyfikatorami itd itp..." :)))

 

Co do mojego rendera to finalRender(niestety jeszcze nie sp3 :P ), a co do ziarna to dodałem ziarno lekkie na całym renderze(photoshop) ;]

 

Pozdrawiam :))

 

Edit:

 

P.S. po obejrzeniu rendera pierwotnego od GRiPi'egp stwierdzam iż on też posłużył się ziarnem z Photoshopa (wcześniej tego nie zaowałżyłem żeby nie było ;P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem, probowąłem uzyskać efekt widoczny dla oka, ale przy tej textórce jakoś mi się nie udało, możecie mi wierzyć na słowo że mapowanie jest popwiedzmy znośne ;P :)) bawiłęm się AA ale to i tak nic nie dało.... musiał bym miec wieksza rozdziałke :)) by widać było tą textorke, bo ona taka jest dość monokolorystycznba i nie ma za dużo detali...

 

p.s. popełniłem w mym renderze błąd, ponieważ nie dałem specularsa na ten obiekt (podstawke na bombe atomową ;P ) no a to by dodało łądnego efektu :)) pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem ja wiem ja wiem ja wiem ja wiem ? no dobra nie nwiem ale jak dla mnie to jest podstawka pod pisanke :D pewnie bylo ale przeciez tu chodzi o nabicie postow :D

>>

dobra ale byly jakies nagrody przewidziane? w zgaadywaniu ? na pewno byly .. pewnie znow znajomi dostali a ja wyslalem esemesa i nic nawet melodyjki eh co za zycie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem - to jest suszarka do skarpetek, a wygieta, bo pekla uszczelka, a zeby to naprawic, to pewnie trzebaby uszczelki od wodospadu...

 

chyba, ze jest to po prostu rama od stolu z bendami albo innymi modyfikatorami jak to juz ktos powiedzial, ale ktos inny wygial rzeczywistosc i proste odpowiedzi sie nie kwalifikuja do rozwiazania zagadki? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności