Skocz do zawartości

Silver Award : Revenge


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hydraulik wymagałby trochę poprawienia proporcji i lepszego ustawienia, jakoś brak mi uczucia "siłowania" się z kiblem i kawałkiem płytki.

 

Tak pozatym to cholernie miły i głęboki oddech po dużej ilości minimalistycznych wysublimowanych wnętrzach jakie często można tu spotkać.

Jest tu brudo, krzywo, niechlujnie - jednym słowem świetne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

NIeźle wygląda.. tylko co to tak właściwie przedstawia?? Muszla go wciąga?? Wpadł do muszli i wychodzi?? Tytuł sugeruje, że raczej to pierwsze.. Ale widz w toalecie pewnie nie pozna tytułu.. i co wtedy?? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak...technicznie bomba!!

Tylko...ten motyw znam a tym bardziej jeli zatytułowany jest "Revenge"

 

Zapraszam na stronę www. doodie.com do archiwum animacji tam już kto umieciił złudnie podobną historyjkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technicznie bomba...ale...

...ja już znam ten motyw z "msciwymi sedesami"

Zabawna animacja pochodząca ze strony www.doodie.com - i też była zatytulowana "revenge".

 

Bardzo zaciekawiles mnie ta tezą, gdyz pierwsze slysze ze jest animacja o takiej samej nazwie i takim samym motywie:) Mozesz podac konkretnego linka do tego? gydz z tego glownego mozna szukac igly w stogu siana.

 

Jezeli inspirowalbym sie czyjas praca uwierz mi, ze napisalbym o tym. Ta praca nie byla niczym inspirowana, (no moze dawna wizyta w ubikacji na pkp w pewnym miescie) poprostu zawsze chcialem zrobic temat brudnego kibelka i wreszcie go zrealizowalem. To, ze motyw jest taki jaki jest to poprostu moja wyobraznia a nie zgapianie tematu od kogos. Zreszta historyjka nie jest jakas niewyobrazalnie unikalna, i mysle, ze na takie cos wpadlo by kilka setek tysiecy innych ludzi na calym swiecie. Myslisz, ze oni wszyscy musieliby zgapic od tego jednego? eee, zastanow sie...

 

Prosze o link do animacji. Chetnie obejrze.

 

Dziekuje bardzo wszystkim ogladajacym za opinie. Fajnie, ze sa ludzie ktorym moja tworczosc sie podoba, no i fajnie, ze sa tez ludzie ktorym sie ona nie podoba, no bo co to by byl za swiat jak by sie wszystkim wszystko podobalo:D

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy... takie sytuacje się zdażają, przepraszam, bo może przesadziłem z tym ostatnim zdaniem. nie było moim celem oskarżenie cię o plagiat.

Wcale nie twierdzę, że perfidnie zerżnąłes sam motyw z pożerającym kibelkiem.

 

Ale takie motywy były...fakt faktem - animacja była: nazywała sie "Toilet Revenge" był to animowany gif.

 

Wybacz ale nie moge dac ci linka, na www.doodie.com animacje sie zmieniają i po pół roku pewnie ich nie znajdę. Może na googlach?

Nie jestem sczególnym miłosnikiem toaletowego humoru więc nie gromadzę takich obrazków.

 

Aha... dla odwiedzających doodie.com zaznaczam, że tam pojawiło się ostatnio parę złosliwych adware'ów - ActiveX-ów - nic nie sciągać i nie instalować!!

Sam nie wiedziałem do dzisiaj...widocznie im gorzej idzie i muszą dorabiac takimi sposobami.

 

Pozdrawiam i bez obrazy,

 

Gratuluję za to warsztatu - bardzo piękne swiatło i teksturki. :))

 

tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności