Skocz do zawartości

Co sie stalo :?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Deus: Masz racje ze musi dzialac na wiekszosci przegladarek ale jaka masz pewnosc ze to nie jest tylko pojedynczy przypadek? Moze jest to problem dotyczacy tylko Mastera. Jezeli bedzie sie to zdarzac wiekszej ilosci osob to wtedy mozna uderzac do Adka ze cos jest nie tak.

 

Osobiscie polecam Firefoxa:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Pomimo, iz sam jestem zwolennikiem Firefoxa jestem zdania, ze to powinno dzialac pod IE, ale tez sprawdzalem u siebie nie mam takiego problemu. Czy to dzieje sie za kadzym razem na forum, czy np. podczas wczytywania dlugich watkow i strona laduje sie dlugo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie nie dzieje zawsze. Srednio co 10 otworzenie strony. Blad wyskakuje jak juz cala strona sie zaladuje (laduje sie tak jak zwykle), a po kliknieciu OK wywala biala strone z napisem "nie mozna wyswietlic strony". Po odswiezeniu wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi od wczoraj to samo sie dzieje, myslalem ze to jakies wiry ale najwyrazniej nie. U mnie tak sie dzieje za kazdym razem jak wchodze do jakiegos watku, dopiero jak odswieze kilka razy to juz mi daje spokoj;] Ale i tak chyba firefoxa instalne sobie;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobie restart. Dziwna sprawa. Moze jakis element doczytujacy z innego serwera powoduje ten blad. Zaczekajmy kilka dni. Sprwadzilem wszystko.

 

Moze google ma problemy czy stat.pl ze statystykami. Ich skrypty sa na koncu. Badz reklamy tekstowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe nic nie bylo zmieniane na serwerze wiec jesli taki problem istnieje mysle, ze jest to zwiazane z ladowaniem sie jakiegos elementu pobieranego z innego serwera i IE monituje blad. Ale co to jest :/

 

Reklamy tekstowe sie wyswietlaja u Was? Moze macie jakies firewalle. Sprawdzalem na 3 komputerach z WinXP - jest OK. Wlaczony firewall windowsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem - u mnie na IE to samo - nie ładuje się.

BTW Kerio Personal Firewall.

A wylacz Kerio. Bo jestem ciekaw.

 

Teraz to zupelnie zglupialem. Musi chodzic.Nie dziala forum? Konktreny watek. Moze jakis komunikator bo przy ladowaniu watkow ladowane sa stany komunikatorow. Moze ktorys z nich generuje jakies bledy:/

 

Na tapecie mam status serwera i jego obciazenie, wszystko dziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak jak przegląda się forum i się jest nie zalogowanym to wszystko jest oki nic się nie dzieje żadnego błędu

Ja jak próbowałem na IE, to nie byłem zalogowany i nie działało :/

 

Adek - firewalla nie wyłączę, a nie ufam temu windowskiemu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja też mam to samo :/

Ale najdziwniejsze jest to, że dziś stało mi się to też na maxiorze, nie wiem co jest grane...????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po necie pewnie grasuje robak, trojan lub wirus, który podłącza się pod IE, zainstalujcie sobie firewalla.

Mi ostatnio firewall coś tam ogłosił (ale niewiem co bo po angielsku było) i zablokował to "coś" i u mnie IE działa dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jest smaczne :D

Ale nie tylko na naszym forum tak jest, na maxior.pl też tak jest.

[sabotaż]

pewnie dlatego że podobnie jak na max3d.pl każda strona forum podczas ładowania łapie jakiś syf z adsearch.wp.pl :P

 

przez te adkowe adware przeglądanie forum na firefoksie jest udręką, a często w ogóle się nie ładuje :P

[sabotaż] :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności