Skocz do zawartości

Jak wygląda wasze studio?(Pokój znaczy sie :P )


Coruscant

Rekomendowane odpowiedzi

W fotoszopce sobie go wydłużył.

Moje miejsce :D

sub001.th.jpg

Kompik , Flatron 20' , zdobyczna lampka i krzesełko , joy Saitek cyborg i trochę śmiecia.

 

W pokoju mam trochę "dziwnych" rzeczy (np. 600l basen) podajcie ich nazwę (jeśli takowe się znajdują) to zrobię im fotkę :D

Edytowane przez Muminek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W pochmurny dzień dostaniesz tam depresji chłopie, zmień kolor na coś pogodnego.

Byle nie w Photoshopie. Photoshop tym razem to za mało. :)

 

Depresję miał klient którego mało zlotowozem na górce nie przejechałem jak będziliśmy do Sadowskiego na spotkanie.... hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm w październiku 2007 - jakies 169zł chyba - ogólnie fajna jest (całkiem niezła wentylacja) tylko cholernie głośna - przydała by się cichsza, zwłaszcza że komp chodzi 24/7 od lipca praktycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

javor no tak jak mówiłem przez tą małą klawiaturę powstaje złudzenie optyczne i niedoszacowałem wielość monita :) 40 powiadasz.. to niby masz dłuższy ale ja mam 2x21 + grubawe ramki więc pewnie mam więcej ^^ powierzchni roboczej na pewno :D

 

Jaraskg takie sam bamboos u mnie na biurku sie kurzy :) raz mi przestał działać ale wystarczyło go podnieśc i energiczne kurz wytrząsnąc i chodzi jak złoto :) dobra maszyna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JohnZi: no to już się wyjaśniło jaka jest recepta na modelowanie dobrych autek :)

ooo to ja już kompletuje zestaw, narazie mam taką kołdre, poduszke, hantle i podobne krzesło, może kiedyś wam dorównam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu mam aparacik i sobie go testuję, więc przy okazji pokażę też swoje "studio" ;)

1 bez lampy błyskowej, 2 z lampą. Oba na manualu (trzeba się nauczyć robić na manualu, bo z automatika to każdy potrafi :P)

room1t.jpg

w1200.png

 

room2y.jpg

w1200.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to wymogi są takie, że kalkulator taki podstawowy z dużymi przyciskami będzie tylko akceptowany w użytku :) Tylko utrudniają sprawę z tą całą maturą ;) patry - a tobie to wygodnie mieć tak tą drukarę na dole? nie wyobrażam sobie pracy na kompie bez możliwości rozwalenia się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nadać wątkowi trochę świeżości to wrzucę tym razem widok zza okna mojego 'studia':)

 

(zdjęcia nie aktualne, zrobione jakoś rok temu ale właściwie nic się nie zmienia)

pict2240.jpg

 

dsc08999.jpg

 

A tu jeszcze wschód słońca o 4 nad ranem, normalnie nienawidzę tego, strasznie dołujące jest wyłączanie komputera i doczołgiwanie się do łóżka gdy robi się już jasno ale akurat wtedy, gdy już finalnie skończyłem projekt semestralny to popatrzyłem i pomyślałem: "K..... jaki piękny!" i poszedłem po aparat:)

dsc09292d.jpg

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh krzesło (z Ikei) nie jest akurat moje, tylko mojej Pięknej, ale ona teraz w pracy jest, więc jej gwizdnąłem (swoje - złamałem :/)

 

nie zauważyłem problemów z kółkami, chociaż ja za często (i za daleko) nim nie jeżdżę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh krzesło (z Ikei) nie jest akurat moje, tylko mojej Pięknej, ale ona teraz w pracy jest, więc jej gwizdnąłem (swoje - złamałem :/)

 

nie zauważyłem problemów z kółkami, chociaż ja za często (i za daleko) nim nie jeżdżę :)

 

To krzesło made in Ikea to chyba wszyscy mamy takie samo :D mnie już zaczęła się drzeć skóra - dużo się wiercę czekając na render.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności