Skocz do zawartości

Mity i Legendy : JIMI HENDRIX - legenda gitary


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 300
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzieki misiaczki dzieki dzieki :*

 

A tutaj taki mini oftopic albo i nie skoro jestesmy w temacie muznycznym to podziele sie 2woma genialnymi kawalkami ktorymi sie podniecam od jakiegos czasu juz :)))

 

Godfader of teping ;D

http://video.google.pl/videoplay?docid=7942029277711475397&q=Stanley+Jordan+-+Eleanor+Rigby

 

No i wykonanie kaprysu piatego przez Jasona Beckera ;]:

 

http://video.google.pl/videoplay?docid=-8725540685439152718&q=jason+becker

 

za kazdym razem kiedy to ogladam zaliczam "szczeka" droped ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Godfader of teping ;D

http://video.google.pl/videoplay?docid=7942029277711475397&q=Stanley+Jordan+-+Eleanor+Rigby

 

No i wykonanie kaprysu piatego przez Jasona Beckera ;]:

 

http://video.google.pl/videoplay?docid=-8725540685439152718&q=jason+becker

 

za kazdym razem kiedy to ogladam zaliczam "szczeka" droped ;d

 

No i popadlem w kompleksy...;]

 

A propos pracki, to jak zwykle swietnie, czekam na postepy

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do czepiania.. sam nie umiem ale taka uwaga.. bo jeśli chodzi o gitare moge pomóc ...

1. nie można tak wygiąć nadgarstka i grać, nawet hendrix by złamał rękę ;) nadgarstek jest prosty-> można podnieść troche gryf do góry...

2. jak jest ustawiona trzecia przystawka ? brigdowa ta przy mostku bo w klasycznym stracie jest pod kątem, a hendrix miał takiego zapewne.. ale to tam ;p

3. sugeruje jakiegoś fajnego marshalla walnąć combo... koniecznie marshall nie jestem pewny czy były wtedy valvesteeny czy jak to tam się pisze, bo teraz ich już nie produkują

 

EDIT:

co do nadgarstka... gra sie tak że układasz tzw. młoteczki ( bardzo wygodnie się gra) troche gry klasycznej i już wiesz jak to wygląda... nie kładziesz całego opuszka na gryfie tylko czubek palca, struny nie są takie grube

 

EDIT 2 :

 

Boże.. przeoczyłem ostatni post ;p maaan polecam steve'a Vai'a .. ten ma gest na gitarce.. albo Malmsteen - arpegio ;) wypasik :) nie wiem jak można tak szybko wymiatać... plus układać tak ciekawe skale :) egzotyka + klasyczność w jednym.. ehh..

 

pozdrówka.. fajne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jonasz dzieki bardzo :) oczywiscie ze pokazuje , zeby sie usprawiedliwic dodam ze dlonie i twarz bedzie najbardziej widoczna dlatego najwiecej miejsca zabiera to na uv nogi i klatka malutka bo w zasadzie tylko cos tam klaty bedzie widac a i tak dojdzie jakis wisiorek czy cus

 

pass :

jimi16.jpg

 

unwarp :

jimi17.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLICEK -> twarz baaaaaaaaaaaaaaaaardzo mocno pozytywnie się prezentuje :)

Uwaga moja będzie się tyczyć rąk. Uwaga, oto ona:

twarz jest jakby zabrudzona, nie jest równomiernie "opalona", to dobrze IMHO :)

Ciekawie by było jakby to samo było z rękoma.

 

Dawaj dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dzieki wszystkim za komentsy :***

 

RK - hehe dzieki bardzo ale juz doswiadczenia wiem ze albo nie uda mi sie skonczyc albo bedzie place 9-12 ;)

 

Leru - Dzieki :) z dlonmi bedzie tak jak mowisz na cale cialo dalem dopiero glowny kolor z fractalami a podmalowalem tylko twarz dopiero :)

 

Dziamka - dzieki przytemperuje mu pazurki ;)

 

jaras - dzieki :******

 

JunioR - dzieki :)

 

Obywatel - dzieki bardzo :) no oczywiscie trzeba sie uczyc od lepszych :)

 

Vorek - hehehe :) dzieki spoko, damy rade :D

 

hcpiter3d- :D dzieki napewno cos obmyslimy :D

 

Ania - Aniu pierwsze 3 rendery samej glowy to mental z fast skin sss , 4 render to final render z sss i podobnie ustawionymi swiatelkami ;) zaraz jeszcze wrzuce render z brazila ktory tez ma super szaderki

 

Master Kiełbaster - :**

 

Leleń - dzieki ;)

 

j4ck - dzieki nad pazurkami jescze sie zastanowie , pod nosem i troche wasikow i brudke podmalowalem ;)

 

weinert- Dzieki bardzo ;]

 

Jonasz - tak dokladnie mental ma chyba najlepsze szadery jezeli chodzi o organike ;] szkoda ze predkosc nie jest rownie dobra ;]

 

Dora a teraz brazilowe rendery :

 

jimi18.jpg

 

jimi19.jpg

jimi19.jpg

jimi20.jpg

jimi21.jpg

jimi22.jpg

jimi23.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dzieki za komentsy :**

 

Badyl - Dzieki ;]

 

Kuciel - dzieki ;)

 

Kliment - 9-12 miejsce jest moje ;)

 

Predator - dzieki :D

 

Adek - tez mi sie ostatni najbardziej podoba :)

 

Jarek - dzieki spoczko ps i podmajstruje sie e/w przyciemni rbg output ;)

 

Nielot - jasne ze moge ;)

 

mini.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cala postac to przedzial 2048-4096 w zaleznosci jaki detal bedzie i ile bedzie go widocznego. Ta mapka jest malowana w rozdzialce 4096 to duzo jak na taka postac, ale zobaczymy co z tego wyjdzie napewno bede chcial porobic jakies detaliki ale narazie nie jestem pewny do konca jak bede skladal postac do kupy , myslalem nad renderem do lajerow i wtedy mozna dodac np. noisem super detalik ;] warto probowac nowych rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z pewną Panią wcześniej.. paznokcie tylko w prawej ręce... w lewej broń boże... ale w lewej też nie bo Hendrix grał piórkiem ;p ale nie w prawej ;)

 

pozdro fajne... :D Hendrix rlz.. ale i tak ( odnośnie jakiegoś Pana wcześniej ;) ) wole nowoczesne skale i rozwiązania sprzętowe, chociaż winter bluesa można posłuchać i bardzo dobrze się słucha HEY JOE !! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Master - to taka tradycja już w rozmowach z Klicusiem :D Na dzień dobry, na dowidzenia, na przeprosiny.. cokolwiek - zawsze musi być plask :D

 

Watch this:

 

Klicek (5-10-2006 17:38)

wszystkiego

Klicek (5-10-2006 17:38)

naj naj

Klicek (5-10-2006 17:38)

Klicek (5-10-2006 17:38)

łap z plaskacza na urodziny :D

 

:D

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KICEK, pozwól ze trochę poszukam wda (jak napisał KEDZIOR) na siłę ;) Pracka jak dla mnie wymiata (sam w połowie takiej nie zrobię) ale odniosłem wrażenie iż sam gitarzysta jest za bardzo spokojny, jak by grał kołysankę dla dziecka, a nie jakiś rokowy utwór:) Troche za mało w nim życia, energi itd. ;P Oj teraz to mi się dostanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności