Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

MaGuu: no mało, bo mało ciekawa jest wuzetka i samo założenie, zresztą ja jestem prowincjonalnym projektantem :P

wcześniej całe białe było takie:

2.jpg

..

kome, nieładnie szydzić ze starszego kolegi :)

hindus: przychodnia jest to miejsce gdzie lekarze przyjmują chorych pacjentów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bryła była kiedyś kiedyś robiona i nie została ukończona, teraz nie chciało mi sie jej kończyć, jest to bardziej test oświetlenia i wpasowywania w otoczenie ;) Nie jest to finished :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.jpg

..

 

Biała wersja całkiem nie zła, chodź jak starzec się będzie to można przewidzieć, szybko się zrobi szara mimo ze dadzą tynk żywiczny itp. Ja bym pozostał przy cegle, bo bardzo fajnie wygląda i zresztą cegła to cegła nawet by się pokusić o bardziej strukturalną, tylko te szare elementy mi nie pasują.. Trzeba by pobawić materiałami.To taka moja skromna opinia .Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś dziwnego jest na frontach szafek, nie wiem czy to odbicia, czy 'wypukłości' jakieś dziwne. Poza tym przesadziłeś trochę. Rozjazd w kontraście między lewą, a prawą stroną jest za mocny, źle się na to patrzy. Rozumiem LWF, ale wszystko z umiarem. Stolik ładnie odbija;)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinero --> Światła na pewno za mało, to wiem, będzie wspomaganie ze strony sztucznego oświetlenia w sklepieniu, choć zastanawiam się też nad jakimś świetlikiem(?). Dzięki za opinię;)

 

kome --> dzięki za odpowiedź;) Bardzo dobrze się to prezentuje;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś doradzić, gdzie dodać ewentualne fałdki/pomarszczenia, żeby 'zmiękczyć' nieco materiał sofy? Póki co, jest to skóra, ale jeszcze do końca nie zdecydowałem.

I pytanie o Wasze sposoby na 'pikowane' powierzchnie mebli, jak najszybciej i najlepiej ułożyć siatkę, żeby uzyskać charakterystyczne zagłębienia?

 

2005377155704648003_rs.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak 'wpuścić' vertex'y poniżej powierzchni to nie kłopot, bardzie chodzi mi o ułożenie siatki. Czy po prostu krawędzie na skos, czy egdeloopy po obwodzie zagłębienia, co by dało podobny efekt do tego jak układa siatkę Tesselate. Kurcze, zaraz sam przestanę rozumieć, o co mi właściwie chodzi^^ Może gdyby ktoś miał po prostu siatkę takiego mebla bez meshsmooth i mógłby ją tutaj pokazać, to będę wdzięczny;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z chińskim ma niewiele wspólnego oprócz nazwy posta i wschodnio azjatyckich znaczków jakie tam się przeplatają :] wprowadź klimat! wywal te białe ściany i zastąp je bambusem czy jakimiś matami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Ptaszku Zolty myslisz siem troszkem;)

wiesz ja pracuje w chinskiej restauracji;)

 

Nie jest urzadzone w stylu tradycyjnym, lecz wlasnie w nowoczesnym, czyli blachy nierdzewne, czerwone dywany, czarne lakierowane drewno.... itp

 

A to jest tylko taki zreszta test swiatla....nie mialem pomyslu na ta scenke...

wiec jest tylko testem...

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tadzio bardzo fajnie, rendertime troche przydlugi, AA na uchwycie czajnika i bump na drugim renderku na talerzu trzeba poprawic. paleczki powinny byc drewniane i nie wiem z czego jest zrobiony ten stol (ogromna kostka tylko nie wiem czego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

t0m3k to jest tak:

-render time jest dlugi bo delem wysrubowane sety (Irr high, Lc 1500- 0,008, duzy samling swiatel i inne + subdivs materialow ok 50) bo chcialem zeby bylo gladko wszystko, bo przy nizszych kaszka sie na materialach robila. Tak to renderowalo sie 12min.

-AA nie moglem za Chiny :P wyeliminowac, i sypie sie na obiektach bezposrednio na tle okna (bez szyb, oswietlenie VraySky only)

-stol to mocno polerowane, lakierowane pseudo-drewno

-paleczki sa drewniane (bambus) ale w tekim zblizeniu tego nie widac

 

zreszta tak jak mowilem to tyko test swiatla

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności