Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

XizOr tak ten render jest bez żadnej postprodukcji, we fryu można wgrać mapę kształtu

dyfrakcji, kontrolować jego siłę i aberację jak i również mapę zanieczyszczeń, np pył, ludzkie rzęsy ( wszystko w real time, synchronizacja framebufera kilka sekund). Jeszcze dodatkowo można blooma walnąć :) jakiś overview z renderkami powinien być niedługo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja obstawię zwykły Target Spot (rectangle) z nieco zmniejszonym Hotspot/Beam w stosunku do parametru Falloff/Field dla zmiękczenia krawędzi światła, no i opcja projector map;P

 

Edit: Chociaż teraz tak patrzę, że to obrazu żadnego nie wyświetla no i mam wątpliwości;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie wrzucałem.

 

Teścik utlenionej miedzi. Render przydługi (55 min), bo zaszalałem z ustawieniami (jak na mój sprzęt) i w trakcie renderingu miałem kilka włączonych programów. Mogłem też zmniejszyć subdivy materiałów. Render był w 640x480, ale przyciąłem

 

Ustawienia rendera

 

 

72fd52e27ad74499.jpg

 

Na prośbę mogę wrzucić shaderek (chciałem zrobić obrazek z ustawieniami, ale byłby trochę przy duży)

Jakby ktoś nie wiedział to modelik z free stuff-u na evermotion.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm...

dla klimatu, by ocieplic? :)

slonce zaglada przez okienko o poranku.

pozdr

Troche się z tym zgodze. W realu kiedy jest mocno słoneczny dzień przy oknach zawsze jest troche "przepalone" i również uważam, że warto czasami celowo troche przepalić prace, ale nie wolno aż tak przesadzać ;) No ale nic :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tadzio według mnie przepalenie za oknem jest ok, ale w oknie zbyt mocne, zazwyczaj występuje ono ale raczej u dołu, nie w całym oknie, można czasami po prostu pstryknąć fotkę w podobnie oświetlonym pomieszczeniu. Po za tym render mi się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności