Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

maczuga - jest troszke inaczej. Lampa jest przyklejona "kropelką" do podłogi ;)

chveti - nie wiem co Ci odpisać... ;)

 

Oświtelenie to VRaySky, w lampie VRayLight typu: sphere i kilka iesów które są w innej części sceny i nie mają dużego wpływu na te dwa rendery.

Ustawienia VRayCamery i Color mappingu w załączniku

Dość istotnym elementem jest wrzucenie VRaySky do ColorCorrectu i zmniajszenie jego "niebieskości"

Sun intensity multiplier w VRaySky zwiększony do - 1,5

 

 

27d7160f5ae3cef2.jpg

  • Like 5
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pionix jesteś wielki... nie tylko za takie umiejętności ale też za to że podzieliłeś się ustawieniami :) próbuję je dać do mojej wizki ale nie wiem o co chodzi z tym color correct - gdzie to znaleźć...? może to laickie pytanie ale naprawdę nie mam pojęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwy dziek, glow robie filtrem Lens Flare (ten 35mm Prime), kopiuje render na 2warstwe, dodaje te glowy pozniej lekko wymazuje zeby nie bylo tak widocznego czerwonego okregu i zmniejszam opacity wartwy :)

 

RA dzieki, a z ta podloga to mi nie mow, za dlugo sie z nia meczylem, sama textura jest nawet do kitu ;)

 

pionix dzieki!

 

elo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to że kupę robi się na półce nie znaczy że na wizualce na półce powinna być kupa (idąc za alicją w krainie czarów, a ściślej za kapelusznikiem, a może nie pamietam za kim?)

 

Junior - niezłe zestawienie softu, nie mogło wyjść gorzej niż świetnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacekdrze: sterylizacja pełna, ta sofa to z plastyku jest czy coś?

 

Lis: Kurcze, na prawdę mocno zwracam uwagę na detale, ale tutaj prawie* nie ma się do czego przyczepić, nawet dachówka świetnie wygląda.

 

*ten żywopłot z dużych jasnozielonych liści troszkę kiepści, taki strasznie powtarzający się i mało elegancki (czyt. bardzo zarośnięty) jak na swój byt w okolicy takich budynków.

 

EDIT:/ A, i na ostatnim renderze z lewej niebo jest całkowicie i totalnie białe?

 

EDIT2:/ Na przedostatnim renderze z prawej drzewko wprost z posadzki wyrasta, a i żywopłot chyba na tą posadzkę nie powinien nachodzić?

 

(Lis nie bij za czepialstwo, mam nadzieję, że to konstruktywna krytyka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności