Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

pressenter to nie wyglada na wysokie ustawienia i nie tylko krawedzie szwankuja ale tez szum lekki jest...mysle ze podbic trzeba ustawienia aa i tyle...no i w rqmc albo zmniejszyc noise thresh albo w AA ustawic thres na 0,002 i odznaczyc "use rqmc"...mozliwe ze glupio mowie, jakos metoda prob i bledow przewaznie to robie + rady kolegow z tego forum:) dodatkowo troche ps'a by sie zdalo

 

ja co prawda skonczone ale gdzie tam do finished bede dawal

 

saleq2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Levels, kontrast, aberracja, winietowanie, glow na warstwie, saturacja, noise. Chyba wszystko :P

Ja to ustawiałem na LCD i max jasności.

 

Zapisuj sobie pliczki do np exr i potem --> władza, robisz co chcesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah! Panowie ale mam śmieszne pytanie. Dzięki czemu wyświetlane są bitmapy tekstur w widoku smooth? To jakaś zależność od formatu, w jakim jest bitmapa czy to może jakieś ustawienie? Bo kiedyś mi to gdzieś działało, a teraz nie chce. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fikołek: szczegółów nie znam, dlatego napisałem, że to cuda, ale na forum Vryja widziałem parę testów, gdzie goście ustawiali kilka obiektów tak, że ich powierzchnie się przecinały, a potem na tej podstawie robiły się renderki czegoś podobnego do rafy koralowej. Niestety nie wiem nawet czy na zwykłym Vryju można to zrobić, czy potrzeba czegoś jeszcze, ale efekt był co najmniej ciekawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to od hawrok to raczej nie do gry. wyglada bardziej jakby niektore elementy subsurfa miały wyłączonego. skóra ciut za mocny bump i delikatnie zmniejszyć silę reflecta. gloss jest ok. i gdyby bardziej soczysty ten czarny był. ciemniejszy diff lub w Post podbic kontrast i skóra marzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grigoriob: Bo tak wyszło, że zleceniodawca ten sam, i tak mu się podoba. :/ Poza tym ja też mam już swój styl, tzn o ile można powiedzieć o moich pracach, że w ogóle mają jakiś styl. Dodam w sumie jeszcze, że mój styl i jakość ogranicza troszkę sprzęt. Tylko się nie śmiejcie, ale pracuję na laptopie Core Duo 1,86GHz, 1GB ram. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności