Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Siemka…takie tam o demnie, tylko tu sprzątam wiec się nie czepiać, o arch.. co do otexturowania drzew po lewej i prawej lisa proszę linczować, bo to jego sprawka, na pewno się cieszy ze to napisałem:) planowane są 4ujecia, o ile wytrzymają próbę mojego opatrzenia to znajda się w dziale finished …o ile wytrzymają, bo już nie, które rzeczy bym zrobił na 10 innych sposobów. Pozdrawiam …

junior wes nie dawaj tu referek tak:)

 

p.s., ale mamy ładna nową stronę startowa

 

2003937811775882337_rs.jpg

orginał;

2002685696143455744_rs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arch: jak Ty to robisz, że z takiego prześwietlonego buraka takie coś dostajesz to ja nie wiem, ale pięknie. Pochwal się jeszcze na jakim sprzęcie toto renderzysz.

 

Blue-berry: dzięki. Dywan będzie przerobiony na vrayfur, bo ten disp mi się nie podoba. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihihihihihihihihih, dzięki:) jeszcze mi się któreś bardziej spodoba, co do poprawności kolorów bonifatz, to staram się robiąc wizki bardziej w kierunku graficznym niż realistyczne, wiem ze daleko mi do tego, ale..Z czasem morze wyjdzie coś nowego, robie taki blady obrazek i też normalny, renderuje dwa razy. By mieć. Prawidłowość kolorów, potem taki jasny burak dziele na sporo warstw ( każda roślina Inna warstwa itp.) i tam koloruje jakby od nowa, ale też by nie odbiegało za bardzo od otrzymanego renderu normalnego itp. Kurde ciężko mi to wytłumaczyć, bo to zakręcone i za każdym razem inaczej jest, dlatego ciężko mi z tym totkiem, ale ma go cały czas w planach:) chciałbym wogulę renderować tylko na szaro i resztę malować ręcznie.. No, ale.. Umiejętności jeszcze za małe, ale od czegoś trzeba zacząć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Junior zgubiłem gdzieś ten pieprzony aparat:( ale odnajdę go! aha i suprowe nieksięzycowe światełko na twoich renderach i świetne tektury!

 

Black Mambia co to za nowy koleś co wszystkim słodzi?;)

 

to jak już jesteśmy przy słodzeniu to ja się przypucuję taboretem ale za chwilę bo jeszcze się renderuje. dla bezpieczeństwa dodam że taboret jest nie mojego projektu a zuliban ma pewnie fajniejszego yo,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chvieti- przypatrz sie, który parkiet ma tak dokładną fakturę, zawsze jest lakier który przykrywa deski. Georgas- mocno masz zblurowanego tego bumpa? jak słabo to daj 1 po prostu.

 

materiał siedziska bomba!:D

 

PS. spróbuj dać kamerę niżej powinno być lepiej:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Junior zgubiłem gdzieś ten pieprzony aparat:( ale odnajdę go! aha i suprowe nieksięzycowe światełko na twoich renderach i świetne tektury!

 

no sopaku, z tym aparatem to akcja poszukiwawcza musi przyniesc kozystne rezulataty finalne, a po za tym juz jestesmy tam gdzie powinnismy wiec bez gadania deska/szklo wpadasz i czujesz to yo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok...Mam pewien kłopot. Nowy monitor się nazywa. Firmy nie podam ;)

Ten kłopot jest dość prosty, otóż przy pracy na poprzednim monitorze ( śamsung ), jedna z podstawowych gam ( czerwienie - żółcie ) była totalnie inaczej nasycona - mniej.

Nowy monitor ma ( zaleta bądź wada ) również inaczej nasyconą tą gamę. Jest mocniejsza o jakieś 25 - 30 % ( ! ! ). Zakłóca mi to pogląd na to, co jest prawdziwe, i jak wygląda to co renderuję u większości ( liczę ok 85 % ) użytkowników z różnej klasy i marki monitorami.

A zatem - opiszcie w skrócie jakie barwy przeważają na waszym monitorze patrząc na render A

.

f24d2e488f2ef117.jpg

.

Oraz jakie barwy przeważaja na renderze B

.

d63cb635fff8c6de.jpg

.

Będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łałałiła !

co do kolorów:

 

A: na suficie przy oknie wyraźny fiolet, (może z lekką domieszką niebieskiego)

B: prawie że róż, znacznie bardziej przepalony, i mniej kontrastowy

 

A: na kanapie fioletowa plama światła

B: całkowicie biała

 

A: parkiet czekoladowy

B: `kawa z mlekiem`

 

podsumowując u mnie (na słoniaczu) A jest bardziej kontrastowy pojawiają się fiolety gdzieniegdzie takie typowe dla twojego stylu wersja B jest pozbawiona fioletu i do tego bardziej mdła. Jaja się dopiero zaczynają gdy chcesz porównywać to z obrazem np na laptopie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung 971p

 

w pierwszym sufit sie robi lekko fioletowy, w sumie to wszystko co białe lekko zalatuje filetem :P, tak poza tym jest praktycznie tak samo, drugie bardziej przepalone tylko (plama światła na kanapie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wygląda to mniej więcej tak:

 

Laptop FSC: Drugi render w porównaniu do pierwszego ma jakby troszkę wyższą jasność i kontrast, ogólne wrażenie to render A ładniejszy.

 

Hyundai [nowy monitor, 22", całkiem ładnie wyświetla ;) ]: No tutaj render B to totalna kapa, podłoga przesycona według mnie. Również render A znacznie ładniejszy.

 

Jakiś starszy LG: również render A góruje, chociaż oba rendery są ciemniejsze, i B nie jest już taki przesycony.

 

A, wszystkie monitory to lcd.

 

Ogólnie stawiam na render A. ;)

 

Ach, i bym zapomniał, Święta się skończyły, czas do pracy. :/

 

10copyem6.jpg

 

9copyzo9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności