Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

FAlcom materiał typu blend, base: kolorek + mały reflect (15) + gloss 0,75 i do tego kolejny materiał szarawy z blend amount vraydirt, całą robotę tu robi właśnie vraydirt - mam nadzieje że zrozumiałe ?? :), twój aksamit super ! coś mi się wydaje że ktoś z forum już kiedyś tłumaczył jak coś podobnego uzyskać ale nie pamiętam kto

 

pionix super modeliki , render też fajny taki pudełkowy ;) lubie takie rendery hehe

 

jeszcze taki o

c5925a570491f7f2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś problem z out of memroy dla Raytrace? Mam 4gb ramu, więc to chyba nie to?

 

Edit:/ Ech, zapomniałem tego całego /3gb, z tym już jest wszystko ok.

 

Edit2:/ Zazwyczaj nie używam vraysun, wolę hdr i sposób pionixa, ale tym razem chciałem troszkę potestować.

 

167174%20copy.jpg

 

Jeszcze mi do głowy takie pytanie przyszło: jak robi się szklane łuki aby nie skupiały obrazu za sobą jak lupa? Z czego to robicie, albo co w materiale szkła trzeba ustawić aby nie skupiały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landrynka developerska, do finished się nie nadaje, bo wstyd, wiec pokazuje to tu.. Pełne ful hd czy jak kto woli, hd redy, kraina niczym z Piotrusia pan tylko dzwoneczka brakuje na pierwszym planie, mam nadzieje ze kolory wam gał nie wypala miłego tygodnia;)

 

Lis- dywan megaaaaaaaaa zaje..

 

2004137665636108683_rs.jpg

2004146739845675218_rs.jpg

2004108512805120465_rs.jpg

2004183991544384251_rs.jpg

2004154826201677709_rs.jpg

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj nie używam vraysun, wolę hdr i sposób pionixa

 

witam, nie używać vraysuna to domyślam sie o co chodzi, oswietlać mapą hdr też jakoś kumam, ale co to jest sposób pionixa? bardzo bym byl wdzieczny za wyjasnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polon - wyjasniłbym Ci ale nie pamiętam o który sposób chodzi, zawsze robie coś inaczej za każdym razem ;)

 

łoł, dzięki, w takim razie możesz wyjaśnić pierwszy lepszy, nie znam żadnego wiec wal śmiało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim:) c odo sprzętu to na zwykłym quadzie 9300. No ramu trochę wecie jest fakt,…ale tka t o nic powalającego. No a tu macie trochę zbliżenia. Ale też z pomniejszonego obrazu, nie będę tak katował waszych wrażliwych oczek.:)

pionix - :D dziękować dziękować:):)

 

2003298824174069201_rs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności