Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mortom: Szafeczki zrób wszystkie pomarańczowe, część jadalna zrób tam gdzie jest dywanik i fotel, tam gdzie stół daj taki blat jak są w kozackich kuchniach (wyspa czy coś , nie wiem jak sie to nazywa) Do tego troszkę ps i będzie zawodowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortom: Szafeczki zrób wszystkie pomarańczowe, część jadalna zrób tam gdzie jest dywanik i fotel, tam gdzie stół daj taki blat jak są w kozackich kuchniach (wyspa czy coś , nie wiem jak sie to nazywa) Do tego troszkę ps i będzie zawodowo :)

 

chciałbym bardzo ale niestety nie mam nic do gadania jeśli chodzi o design i rozmieszczenie... jedyne nad czym mam kontrole to światło i kamera, reszta - znaczy projekt mebli i rozmieszczenie, decyduje już architekt wnętrz :) ale może sobie zorbie coś ala twoje sugestie do portfolio... ^_^ o ile znajde czas na rendering :)

 

Mortom- a jak zrobiles dywanik, bardzo ladny :)

najzwyklejsza hybryda dywanikowa, czyli displase + hairs z maxa renderowane jako geometria i leka obróbka filtrowa w photoshopie :)

 

tekstura displase dywanika :) jak kto chce to niech se weźmie :)

dywanikdisplasevs9.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

~Forgate - robiłem particle system, z dużymi face'ami i bardzo mała ich ilością ( około 6 ),a co do materiału, to za dużo by pisać... Dziwne, myślałem, że ładnie wyszedł...

 

Ok, forumowicze pomóżcie biednemu marzycielowi osiągnąć realizm:

http://img107.imageshack.us/img107/787/hujwiecocm2.jpg

hujwiecocm2.jpg

Używam sophre z gradientem nieba, FinalGatheringu no i mr omini imitującego słońce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa fajna, ale ortografia lamerska :p Oprócz modelowania popracuj jeszcze trochę nad mapowaniem. A zamiast słońca używa się Directional Lights, nie Omni :)

 

1) Używając Sophre nie da rady oświetlić wnętrza kuli, czyli nie można zrobić nieba z sophra.

2) Nie ma "miękkich" cieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ramy, to siatka jest nie teges, bo była robiona nie pod displa, a na koniec padło na displa. Raczej nie pokaże, bo jest fe. :)

 

Do ostatniego krzesła zrobiłem wszystkie warianty nóg i model bujany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

La chaise mam. I Eams Plastic chair (nie arm, czyli nie ten z obrazka wcześniej) też z wszystkimi nogami jak już jesteśmy w tych klimatach.

 

EDIT:

O takie cosie:

vitralachaisechairbf3.th.jpg vitraeamsplasticchairnotk8.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Arti_- wiesz czasem sa powody żeby zespamować..;)

 

Zmień opis na Wyróżniamy trzy rodzaje grafiki komputerowej: super słaba, bardzo słaba, słaba.

 

;)

Edytowane przez !Ewert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pressenter- co sie śmiejesz, co cfaniakujesz? chcesz coś na Fyyyy ?

 

_Arti_ - zmien tło bo praca żenująco wygląda. a tak po za tym to ładnie nazwałeś JPG :)

Edytowane przez !Ewert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tescikft7.jpg

 

wreszcie mam czas na cos robionego for fun only, wiec wrzucam.

 

Scena znaleziona w fajnym katalogu firmy która produkuje płyty kamienne i wszelkiego rodzaju płytki scienne.

 

Jak na razie nie skonczona ale powoli zbliza sie do celu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos nikt nie skomentowal poprzedniego obrazka, wiec wrzucam wersję bardziej finalną - jak wrócę z pracy to jeszcze nad nią popracuję a na razie wygląda tak:

 

podgladwa6.jpg

 

sugestie mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie spoko calkiem ... ale :

wrzucil bym tam wiecej slonecznego swiatla ...+ popracowal nad textura podlogi ....bo tera wyglada na jakies linoleum - imitacje klepek ... chyba cos z bumpem nie tak ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności