Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

o dzieki !, rowniez sie przyda :) ogolnie mozna by zrobic oddzielny dzial na modele i wtedy jak by ktos mial cos to mozna dodawac i przynajmniej wszystko by bylo w jednym miejscu :)

pozdro i plusik !

 

z tymi modelami byla juz taka inicjatywa :) jak wiadomo nie wypalila. zreszta nie czesto zdarza sie ze ktos dzieli sie modelami :)

 

tom3k przyda sie, dziekx!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten zywoplot nie jest jakiś specjalnie wysoki (30x90x200 chyba, nie pamietam szczeze mowiac, a nie mam pliku przed sobą teraz) wiec tych lisci i tak nie bylo by za duzo - co do rozmiaru to sie zgadzam mogly by byc nieco mniejsze (tak czy tak wyszlo z tego cos 200k poly :/) i coś hmm 12000 lisci na stronę czy jakoś tak

 

nie jest oteksturowany - tzn jest tylko material z diffuse kolorem nadanym i jakimis pierdołami, bez bitmap (vray)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zrób rendera tak jak pierwszy na wprost tylko przesuń kamare 20cm w lewo.

 

ale patrzyłeś czy to tam gdzie kamera ? może Ty masz ukryte przedmioty a w ustawieniach zrobione żeby je renderowało..wiem banalne ale to dziwne na maxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

mam takie male pytanko. Co zrobic aby zblurowac odbicia. Efekt jak i ustawienia ponizej. Siedze i kombinuje juz ze 3godziny nie liczac czasu na rendery

 

144uz7.jpg

ustawienia

 

matsetsom8.jpg

 

normalnie bym na to wpadl ale mam jakies zacimienie umysowe. Wiec jak ktos jest wstanie pomoc to bede wdzieczny

 

Sahe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pressenter - Prubuje uzyskac taki efekt jak na fotce ponizej ale albo mam odbicia raczej jak lustro albo prawie wcale

 

prodemabaqag8.jpg

 

Sahe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej, ale parkiet wciąż zły. a właśnie wcześniej miałem napsiać ciegiełka też ble..

 

krzesło Ci lewituje.

 

co do materiały podłogi to nie wiem po co dajesz blura zmniejszonego na bumpa. popatrz sie jak u Ciebie w domu wygląda podłoga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności