Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

A ja oryginalny dam coś... oryginalnego xD

 

Pajacyki, planuje zrobić animację, ale się zobaczy, na razie rendery ( 2 ) burmistrza miasta, w którym mieszkają drewniane kukiełki....

 

Brak mu jeszcze rąk, ale jak łatwo ciało i głowę zrobić, tak już ręce i nogi... Ciężkawo.

 

burmistrzwoodwl4.jpg

pajacykfacjata1vd8.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orpoklikalem pozmienialem i dalej sie blyszczy jak psu niepowiem co

 

146fr0.jpg

 

jest lepiej niz bylo ale to ciagle nie to

 

reflect 215

hilight, glos 1 f fresnel reflect mark

Refl glos 0.35

Frensel IOR 1,2

 

moze wpakowac mape w reflect slot ?

 

Sahe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie hcpiter, Black Mamba, JohnZi etc. właśnie wywaliłem 24 posty do kosza.

 

W tym wątku jest już taki burdel że znalezienie jakiejkolwiek informacji graniczy z cudem. proszę więc was żebyście powstrzymali się od pisania pierdół w stylu "masz wirusa w scenie który odbija się w szybie szafy, więc zmień Nod'a na avasta bo avast jest mniejszy i ładniej go można wymazać w PS".

 

Proszę Was: zachowajmy jakikolwiek porządek w tym wątku.

 

Pozdrawiam

 

[edit]

przepraszam za umieszczenie tutaj Juniora - nie miał z tym nic wspólnego - pomyliłem się za co szczerze przepraszam

Edytowane przez tweety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arturprx2 dzieki za pomoc pzretestowalem to na tych ustawieniah i otrzymalem efekt ponizej

 

147tm6.jpg

 

jeszcze bede kombinowal

EDIT: jakosc ucierpiala po konwersji do JPGa

Sahe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwna sprawa sahe... rzekł bym nawet niemożliwa :|

no wlasnie to mnie meczy wszystko wskazywalo by ze takie ustawienia powinny dac pozadany efekt a wychodzi co widac

 

zmienielam ustawienia i odpalilem render zobaczymy co wyjdzie

 

Sahe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

detektywxdvx8.jpg

Dalej dłubie w drewnie XF

 

Chore te ceny, ale nic na to nie poradzimy, za komputer, którego konfig widnieje w podpisie przyszło mi zapłacić 3700 zł netto. Pomyśleć, że w niektórych krajach nie ma podatku Vat, czyli w takim kraju zapłacił bym 3000zł. A jakby był to bogaty kraj, to niemalże jestem pewien, że koszt tego komputera to by było jakieś 2600zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doświetl to bardziej. brakuje tutaj ambientowych świateł. uwierz mi, że ze scanline'a da radę wyciągnąć o wiele więcej. nie wiem w czym to liczysz, brakuje tutaj lekkiego area shadows. jak się postarasz to czasy nie powinny wyjść takie krytyczne.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doświetl to bardziej. brakuje tutaj ambientowych świateł. uwierz mi, że ze scanline'a da radę wyciągnąć o wiele więcej. nie wiem w czym to liczysz, brakuje tutaj lekkiego area shadows. jak się postarasz to czasy nie powinny wyjść takie krytyczne.

 

Pozdrawiam

 

To chyba nie tyczy się mojej kukiełki o.O

 

Jestem prawie pewny, ze to jest vray, tzn wersja Artiego. ;)

 

Bug! To mencal rej ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem prawie pewny, ze to jest vray, tzn wersja Artiego. ;)

 

Przyganiał kocioł garnkowi można by rzec. Właśnie sam zrobiłeś scanline'a z VRay'a szanowny panie pressenter ;)

 

heh.. nie ważne czym robisz. wygląda jak praca z 94roku. słabizna.

 

Ale Wy marudni dzisiaj jesteście i zgryźliwi. Walnijcie sobie piwko jakieś i dajcie na luz z tym pitoleniem. Od 5 dni jestem po kilkanaście godzin w pracy, cały weekend jeździłem po Polsce, dzisiaj wróciłem jakoś przed godziną, a tak nie zrzędzę. Szejm on juł Panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a odnośnie renderu tego maca pro to to tylko zabawa była także luz :) dobrze że chociaż modele mamy darmowe i nie musimy za nie płacić tak słono jak za samego kompa :D a oto dzisiejsze wypociny 207 z ze strasznie słabą hdr-ką ale szczerze mówiąc to jestem całkiem zadowolony jak na pierwszy raz z wkomponowywaniem obiektów 3d w fotke. tylko nie oceniajcie szyb i materiału felg bo pójdą do wymiany (to było tylko tak testowo te co są). ale za to mam 2 pytania - jak zrenderować autko żeby sam cień był tylko widoczny bez niczego innego? i jak zrobić obrot kół w photoshopie? bo ja to robię tak, ze zaznaczam koło i chciałem dalej motion albo radial blur z różnymi wartościami ale to daje strasznie mizerne efekty... o odpowiedź prosiłbym tutaj albo na PW. zależy mi na tym bardzo :)

http://www.speedyshare.com/913571686.html

ps. na imageshacka nie chciało mi wrzucić :/ taka zła praca czy co że mu się nie podoba? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie tyczy się mojej kukiełki o.O

 

hehe, jak najbardziej Twojej pracy. strasznie cienko jak na mentala.

 

masz czarne ostre cienie, zbyt specularowe matriały, przesadzone bumpy i plastikowe (w sensie że bardzo sztuczne i naciągane) materiały.

popracuj nad tym, bo fajnie się zapowiada.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności