Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

a ja tak wroce jeszcze do poprzeniech postow, jakos mi umknął konkurs na przerabianie obrazka :)

 

a'la Saint Tropez

 

mojaws0.jpg

 

Bonifatz - ludzie bardzo biednie wypadają na tych obrazkach, trawa na 1 planie dodawales w photosklepie ? - fajnie wyglada na 2 obrazku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonifatz - według mnie szyby za mocno odbijają, a przy wstawianiu ludzi uważaj na to jak pada światło;) Na drugim renderku światło masz za plecami ludzi, a koleś wygląda jakby mu prażyło prosto na facjatę. Trawa na drugim bardzo udana;)

 

Edit: Chociaż jak teraz tak patrzę na tego kolesia, to może i dobrze jest, bo światło jest bardziej z boku niż za plecami;)

 

Pionix - to drugie za ciemne jak dla mnie. Niekatalogowo;)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za komenty! idzac za ciosem... moze macie linki do jakis prac gdzie ludzie sa wkomponowani prawidlowo ? Wydawalo mi sie ze tragicznie nie jest w na moim obrazku ;/

 

jezeli chodzi o trawe to jest to mix textury i displace'a

Edytowane przez Bonifatz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

To moja pierwsza pracka w 3ds max studio 9, ale osobiśćie jestem zadowolony z efektu.

 

gitarka3qm4.jpg

 

Soft: 3ds Max Studio 9

Render: V-ray

Czas pracy: 3 godziny

Czas renderowania: 4 minuty (xD)

 

Pozdrawiam,

Nosek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Panie MOrphe. Ja z trawy do końca nie jestem zadowolony, muszę popracować na diffusem troszeczkę i jeszcze raz puszcze render tym razem na przyzwoitych setach. Tak gałązka 2d:)

pozdrawiam.

 

Boni- przyzwoita zielenina:) nie chciałbyś sie podzielić nastawami lisica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam tu, tez sie polansuje ;)

 

Wizka jakiegos bungalow do wynajecia. Model na podstawie klientowego ze skeczupa, swiatlo by my szef (w zasadzie vray sun, reinhard, zwykly cam). Cala reszta moja. To w tle to tona drzewek (bez proxy :D ) + z-depth w szopie zeby dorobic mglistosc.

 

ps: rozowe ma byc, takie krzaki tam rosna i takie wymaganie od klienta :)

 

exterior4_na_siec.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bonifatz: genialny pomysl z zdepthem do zamglania, nie wpadlbym na to

mirach: j.w. a co do bungalowa to wszystko fajnie tylko ten kawalek widocznej trawy nie przystoi, troche jak zielone bloto

polka: fajnie, ladnie, lekko, przyjemnie, relaksacyjno-medytacyjnie, przewiewnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polka: przyjemny klimat, chociaz na moim monitorze sa przepalenia w dziwnych miejscach. No i zaslona rulez :)

 

A co do domku mego:

projekt nie moj, wiec ja prezydenta nie obrazam :D

Huh, trawie sie dostalo kompresja i zmiejszaniem, chociaz szczerze mowiac na poczatku kadr mial byc troche blizej i trawy nie bylo widac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kub@ : przy malej render farmie to by sie oplacalo przy czasie 40 minut render bylby idealny ... jednak na jednej maszynie to nadal za malo ;/

Ładne drzewko tak przy okazji.

 

Tutaj wczorajszy render juz skonczony :

 

jak zwykle dajcie znac co o tym sadzicie.

 

Pozdro!

Edytowane przez Bonifatz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uh, przerpaszam was bardzo. Pokopalo mi sie z druga scena co chcialem pokazac. Ten bungalow to na proxych ma drzewka. Natomiast ta scenka juz nie:

 

draft03.jpg

 

Drzewka to instancje, daje to lacznie:

 

w_cholere_poly.png

 

o dziwo renderuje sie na zwyklym quadzie z 4gb ramu. Chociaz robione na dual xeon z 8gb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności