Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

t0m3k bardzo fajne mebelki i prezentacja. Podzieliłbyś się studiem i ustawieniami rendera? :)

 

ja też postanowiłem zebrać się na SMC Everów :D Może nic szczególnego ale mi się podoba: I ma nawet docka do ładowania ipoda :D

90191958ae1.jpg

Edytowane przez trosiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wiem, że dał, ale nikt, poza wami dwoma, nie dał rendera z shaderami. Może się mylę, mam taką nadzieję, no ale to się dowiemy wkrótce.

 

Ja tą zasadę rozumiem tak, że w ostateczności można postować rendery, ale tylko w postaci clay, ale najlepiej wrzucać widok z viewportu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi

 

bardzo ladnie i czysto, szczegolnie drewno, ahh ten ordynarny minimalizm ;)

e minimalizm? wy ludzie jestescie minimalistami, ja poprostu wlkadam malo w to pracy.

 

JunioR: pięknie. Przyznaj się czym świecisz? Może mógłbyś coś więcej o renderze opowiedzieć?

 

swiatlo zwykle plane`y a rendering w Vrayu.

 

JunioR. Czy ty Chamferujesz wszystkie krawedzie - nawet te w drzwiach? Bo wyglada jakby tak bylo :)

 

tak daje champfery gdzie popadnie, nie widzialem jeszcze w rzeczywistosci krawedzi scian ostrych jak brzytwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tak daje champfery gdzie popadnie, nie widzialem jeszcze w rzeczywistosci krawedzi scian ostrych jak brzytwa :)

 

Hehe mnie się parę osób dziwiło czemu też tak robię :P

 

finisz, jak teraz patrze na poprzedni to się zastanawiam czemu pokazałem :/

innnyvm0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JunioR: Hmm, widzę że coraz więcej osób ostatnio samymi plane'ami świeci. Bardzo ładnie to wychodzi. Mam nadzieję, że to część jakiegoś większczego projektu, który będziemy mieli możliwość oglądać. ;)

 

Pozdrawiam

Szymon

Edytowane przez pressenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze pytanko: ma ktoś może jakiśpomysł na fajny materiał zasłon przepuszczający światło? Jakiś taki rozmywający to światło jednocześnie, bo mi cały czas wychodzi jakieś takie szkło mleczne nie zakrzywiające widoku, a to nie o to przecież chodzi?

 

Edit:/ Nvm, 2sided mi pomógł. ;)

Edytowane przez pressenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki prosty myk na jaki kiedyś wpadlem, a tu opis:

 

how2pi8.jpg

 

fakt, to nie odkrycie Ameryki, ale moze sie komus przyda, imo dodaje fajnego "dramatyzmu"

:)

 

Myk fajny ale jesli nie sadze by był lapszy od oryginału..po prostu tam jest taka kolorystyka tu inna;) BTW wez wyjasnij to ostatnie bo nie czaje zbytnio;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pressenter material frontow(drewno) i obu podlog bym wymienil, szczegolnie te mikro klepki mi sie nie podobja, napisz co to za podloga w kuchni bo nie wiem. przydaloby sie tez troche detalu na mikrofali i kuchence/piekarniku. zaslony fajne :)

 

szybka scena i szybki test...

roomrj4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Kub@, Yokohama International Port Terminal - przymierzałem się do tego odkąd dostałem Architecture Now! 3 - eh ubiegłeś mnie :)

 

Góra bardzo fajnie, dół - nieco za duży szum imo. Bedzie bardzo fajny obrazek - to do evermotion czy własna inwencja ? troche mniej rozmyte oświetlenie bym dał, żeby wydobyć nieco cieni jak na zdjęciu z okładki tego Taschena.

Edytowane przez Loki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loki - to taki personal work :) zrobie jeszcze 1 ujecie z drewnianego korytarza, tez mi sie bardzo spodobal ten obiekt jak w empiku ksiazke przegladalem ;)

Oswietlenie bedzie zmienione, to dopiero pierwszy renderek poglądowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cornelius Scipio

To może jakiś exteriorek :) Ostatnie wypociny na szybko :)Klient bardzo naciskał na projekt i nie było zbyt dużego pola na własne działanie :)

 

Soft: Cinema 4D + Vray 1.0876 + PS

 

wersja1poprawkazk5.jpg

 

wersja2poprawkaru5.jpg

 

wersja1uf1.jpg

 

wersja2ln8.jpg

 

Pzdr.

 

Cornelius.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności