Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

poza tym rewelacja jak zwykle Lisie, fajnie wyszła skóra - to fresnel refleksy?

 

ponownie powyższe ujęcie - jakoś nikt nie kwapił się do komentowania poprzedniej wersji wiec wrzucam nową - chyba już ostateczną. W takim klimacie chcę utrzymać wszystkie wizualizacjie do tego projektu.

 

salarozpraw13ciq5.jpg

Edytowane przez Loki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lis: ten materiał to skóra czy jakiś zamsz? Ciekawie wygląda.

 

Ja taki eksperyment zrobiłem - trochę w nogach mi się kobieta nie podoba:

 

http://images32.fotosik.pl/426/9ed8a19cd984a574.jpg

 

 

/////

JohnyCa: ja wszystko rozumiem ale 1600x1200 w tagach IMG to lekkie przegięcie zwłaszcza dla ludzi z mobilnym netem. Wklejaj maks 1200px na szerokość i będzie ok.

Edytowane przez tweety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh kobitka troche mała chyba jest - skalą nie bardzo pasuje do tego obrazka, z sofy 2 osobowej wyszła Ci 3 osobowa - przynajmniej tak widzi to moje kaprawe oko.

 

no i perspektywa się troche nie zgadza - to co mkeruj pisał, o pięcie - taka "pięta achillesowo-fotoshopowa" wyszła z tego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie chciałem powiedzieć że tu eska sie lepiej prezentuje niż na fotach z google..;)

 

btw..zróbcie jakąś bete, najlepiej nową 3. Takie życzenie noworoczne.

aha, że to jest ostatni post w tym roku to ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU!!!!!!! WSZYSTKIM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tadzio- eleganckie, ale dof i jakies rozmyte particle na 1szym planie bardzo wzmocnil by efekt, do tego sss by sie zdal tez ;) narazie to wyglada jakby mialo 1000km srednicy

 

 

si si senior. dobrze mowisz.

pojechalem z tym na szybkiego i w scanline'ie wiec...;)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero z sylwestra ściągnąłem więc wszystkim w nowym roku wszystkiego naj! Oby był lepszy niż poprzedni w każdym aspekcie życia.

 

Pozwoliłem sobie jeszcze poprzeglądać ostatnie pracki i muszę tutaj napisać, że w sumie dużo fajnego, ale w tym wszystkim prym wiedzie pionix. Wizka, którą zamieścił dwie strony temu zdaje się, jest po prostu świetna, w troszkę, wydaje mi się, innym stylu jak wcześniej, ale według mnie jest na prawdę genialna!

 

JohnZi: Ty już tego otoczenia czasem nie wykorzystywałeś wcześniej przy audicy? I, zabij mnie, ale ja tam nie widzę w oryginale takiego odbicia "w kształcie kuli" na tylnuch drzwiach od strony pasażera, jak u Ciebie, ale nie jestem specem w tym, więc mogę się mylić.

 

Mercedes-S65-AMG-Sedan-V12.jpeg

Edytowane przez pressenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to to samo otoczenie. W sumie to byly renderki podgladowe, bo nakladalem tylko materialy na model, ktory zreszta jak wspominalem, nie byl moj - wiec w tamtym miejscu pewnie jest cos krzywo:)

Edytowane przez JohnZi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JohnZi -> superowo, widać masę włożonej pracy.

 

Freedom Fighter -> Całość opiera się o scatter i odpowiednio dużo kombinacji zbitek tych listków. Kawałek ma 2m x 2m. na początku miał 4x4 ale komp nie zdołał tego pociągnąć.

siatkkgy1.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johnzi_ ty lepiej pokaz opony z bliska, bo to, co zrobiłeś z nimi..To Zboczonym być to najdelikatniejsze słowo!! Masochizm!!Generalnie pięknie wyszła!!!!!!!!!!!

Black mamba- Każda 65 i 55 jest wersja long..

Lis- oj lis zawsze masz spor odo powiedzenia ba jera!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lisie, modele super ale nie podoba mi się to twoje studio niby inne, ale do mnie nie trafia ;P (ale ja to się ponoć nie znam),

a poza tym gdzie ten twój exterior z tą super ulicą której tylko kawałek pokazałeś i od razu wszystkim kopara opadła czyżby mi gdzieś umknął :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a ja tak sie zastanawiam Lisie po kiego grzyba komuś trawnik 2x2m ktory ma 3 miliony poly? Krecisz nowe "Dawno temu w trawie" ? - fajnie wygląda, ale imo gra nie warta świeczki przy takiej ilości polygonów.

 

Neiraa - niewiele widać na tym obrazku. Co jest na tej lampie? zdjęcie w srodku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności