Skocz do zawartości

Game Art : Newsy ze swiata Game-Dev'u & nowe gry


Hatred

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

O grach wychodzących wyłącznie na x klocka i ps3 jedynie czytam, ale się nimi nie podniecam. Jestem zbokiem i nie uznaję konsol:)

 

PS.

Kolejne filmy z L4D2. Nadal nie zachęca :) I nie mówię tego złośliwie, bo w L4D trzaskamy z kumplem kampanie dosyć regularnie :)

 

http://ve3d.ign.com/articles/news/47587/Left-4-Dead-2-Gameplay-Movies-Released

 

Gameplay AC2

http://www.gametrailers.com/video/e3-09-assassins-creed/50252

Edytowane przez Kuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tych nowym left for dead brakuje nieco klimatu, wszystko takie jasne i przyjazne a tu nagle sruu tysiąc zombiaków na plecy. Rozumiem ze kontrast, ale jakoś sie nie klei, kolorowe to jakieś takie :/ mają jeszcze czas, i wierzę ze nie spitolą sprawy.Acha, no i procent przetrwania obniza sie do pół na pół bo....hm...nie to zeby coś ale mały quiz: kto w horrorach ginie jako pierwszy ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako dziecko gameboya rozpływam się w zachwytach nad tym co pokazało nintendo. Trzy wielkie serie, zupełne zaskoczenie. Zelda, Mario x2 i Metroid.

Na myśl o nowym Metroidzie mam mokre gacie. Fani serii czekali niego od lat. W istocie jest to legendarny już Metroid Dread tyle że pod zmienioną nazwą (gameplay miał być w 2d, miał wpisywać się do głównego wątku rozbudowaną fabułą). Tylko trochę się boje żeby Team Ninja nie zrobił z gameplayu ninja gaiden. Ja pragnę backtrakingu i jednego wielkiego świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wyścigów, to bardzo fajnie zapowiada się NFS Shift. Serię od czasów Porsche omijam łukiem, ale filmiki z e3 wyglądają nawet fajnie. W końcu gra, w której auta pędzące 150km/h nie hamują w miejscu :)

http://www.gametrailers.com/video/e3-09-need-for/50472

 

Czekam na jakieś dalsze info o Brink. Po nic nie mówiącym filmiku pokazano 4 rewelacyjne screeny. Ciekaw jestem jak będzie wyglądała sama gra.

http://e3.gamespot.com/image_viewer.html?sid=6210964&tag=images;img;1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NFS Shift wygląda...normalnie...;) Jak na wyscigówke. To co jednak najbarsdziej zwróciło moją uwagę towszystkie wspaźniki i ikony na ekranie...są dynamiczne. Wczesniej się z czyms takim nie spotkałem (a przynajmniej nie pamiętam...) z tąd moje zaciekawienie tym. Dość fajnie to wygląda...wszystkie ikonki...podskakują i sie trzesą w zależności od tego co sie dzieje z autem. Fajna rzecz. Ciekawie zaprezentowano też polecenia w Splinter Cell'u nowym...

 

I jeszcze coś z innej beczki. Animacja otwierająca The Beatles Rockband...

Moim zdaniem super...

http://www.thebeatlesrockband.com/cinematic.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NFS Shift wygląda...normalnie...;) Jak na wyscigówke. To co jednak najbarsdziej zwróciło moją uwagę towszystkie wspaźniki i ikony na ekranie...są dynamiczne. Wczesniej się z czyms takim nie spotkałem (a przynajmniej nie pamiętam...) z tąd moje zaciekawienie tym. Dość fajnie to wygląda...wszystkie ikonki...podskakują i sie trzesą w zależności od tego co sie dzieje z autem. Fajna rzecz.

a to nie jest przypadkiem efekt uboczny tego, że nagranie jest kamerą "z ręki"? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szzczerze ze moj zapal co do MP3 zostal ostudzony... Max wyglada jak sam FIsher w srodowsiku rodem Uncharted albo Resident Evil5:/ Jakos ciezko bedzie mi sobie narazie wyobrazic ciezki klimat taki jaki towrzyszyl dwum poprzednim czescia. No ale zobaczmy co z tego wyjdze. Trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak dobre te arty-bullskriny :D

Czekam cierpliwie - jak dla mnie gra zeby byc mroczna i ciezka nie musi wcale trzymac sie oklepanych motywow (byc w odcieniach szarosci okraszonej zimnym niebieskim, koniecznie w nocy i musi cos padac - jak nie deszcz to snieg...). Choc przyznaje ze zerowo to wyglada na MaxPayne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

max payn... 3... chyba największe nieporozuminie w ostatnim czasie z jakim sie zetknąłem, moze gdyby to robiło Remedy to byłoby cos z tego a że robi to rockstar to będzie qpa którą juz sie powoli wyłania, mogliby chociaz zmienic nazwe bo tak jak far cry 2 nie ma nic wspolengo z orginałem tak i ten twór jest tylko z nazwy maxpaynem3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy z ocenami do premiery. Co, mieli znowu zrobic miasto w nocy, w deszczu/sniegu i smutny komiks? I tak ile razy? To by sie pewnie podniosly glosy ze odgrzewane kotlety (z reszta zrobili juz noc+desz, noc+snieg... Zostala im tylko noc+grad a to wyklucza smutnego bohatera sunacego w zadumie przez puste ulice..). Max to nie myszka Miki - mogl sie postarzec - a ze mu wlosy wylazly od tych sytuacji z poprzednich czesci to go trudno winic. Broda? Faceci jak lysieja to sobie to kompensuje broda - normalka. Max3 - realniejszy niz kiedykolwiek! A znowu ze slonce? A ciebie by nie znudzilo mieszkac w miescie co caly czas cos pada? Jak nie deszcz to snieg? Wk... sie chlopak i wyjechal zlapac troche slonca - zrozum go - moze mial mysli samobojcze od tego calego syfu i chcial sie wylozyc na plazy w spokoju? Przekonamy sie co poszlo nie tak jak giera sie ukaze. Moze skonczyla mu sie wiza a nie chcial wracac? Zycie potrafi pisac okrutne scenariusze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Splinter cell az tak mocno nie odbiega od swoich popredniczek, ba jest nawet teraz bardziej powazniejszy z racji jego zemsty za smierc corki. U Maxa cos mi tu nie gra po tych screenach. Nezumi cala potega Maxa polegala wlasnie na tym ciezkim deszczowym/snieznym klimacie, na tych komixowych wstawkach. To wszystko potegowalo tą depresyjna sytuacje Maxa Max wogle sie tu nie komponuje. I dlaczego wyjechal do Brazyli:|? WTf?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jest jeszcze za wcześnie, żeby stawiać krzyżyk na Maxie. Nie ukazał się żaden gameplay, więc ciężko cokolwiek powiedzieć o samej grze po tych kilku podpompowanych screenach. Nie wiadomo nawet, czy nadal będzie utrzymany w komiksowej konwencji, no i najważniejsze czy będzie bullet time lol :). Jeśli gra będzie dawała radę, to w sumie mnie to nie obchodzi czy to stary Max czy też coś innego, bo i tak wszystko sprowadza się do sympatycznej rozpierduchy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resident Evil tez na poczatku byl straszny i w deszczu. Teraz biegaja po afrykanskich wioskach w samo poludnie i wszyscy szczaja po nogach. Spokojnie, zobaczymy co z tego zrobia:)

 

Ktos powiedzial, ze gdyby zrobili znowu to samo to bylby odgrzewany kotlet i ja sie z tym zgadzam. Komu chcialoby sie jesc jeszcze raz to samo, tylko na ladniejszym talerzu.

Mnie nie, chociaz w poprzednie czesci gralem namietnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Resident evil w afrykanskiej weiosce za dnia jest w zasadzie tylko chwole pozniej akcja prznosci sie do kopaln jaksin, fabryk itp pozniej robi sie ciemno. Kto wie moze w maxie tez tak bedzie(tropikalne deszcze?!). Ja tez nie chcialbym dostawac znow to samo ale nie podoba mi sie to gdzie sie bedzie akcja toczyc. WOlalbym zeby go do eosji wyslali tam by sie wpasowal ;) No ale nie narzekam. Jak im Max nie wyjdzie to i tak w tym roku wyjdzie jeszcze tyle gier ze sie nudzic nie bede ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

nie no spoko jesli brac payna za zwykłą kolejną szczelanke-celowniczek gdzie latasz po mapie i stącasz hipki to luzik moze dziac sie nawet na marsie czy u eskimosów, jesli jednak brac to jako cos unikatowego bo tym byla ta gra to wypadałoby podtrzymac morczny nastroj z klimatem rodem z filmów noir itp a klimat to specyficzny i nie ma w nim miejsca na wygolonych pudzianów i latanie gdzies po tropikach czy innych amerykach poludniowych,

 

osobiscie nie mialbym nic przeciwko gdyby akcja dziala sie ponownie pewnej jednej deszczowej lub zimowej nocy w Nju Yorku, z nową wspolczesną oprawą i mozliwosciami mysle ze gra zyskałaby sporo jendak pod warunkiem ze nie byłaby głupawką jaką tworzy rockstar bo w tym od dłuzeszego juz czasu są specjalistami :o)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliby dodać smaku i klimatu serii jakby przenieśli akcje do innego miasta w stanach czy np Londynu ale całość utrzymali w odpowiednie stylistyce. Tak radykalny krok jak zupełna zmiana otoczenia, które to było wizytówką serii może na jej postrzeganie wpłynąć tragicznie. Gra to nie tylko ludziki z pixelków i frajda strzelania do nich w bullet-time. Ja oczekuje więcej a po 2 odsłonach serii te oczekiwania są duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dobra sprawe kolesie od Maxa Payne’a nic jeszcze nie pokazali, wiec nie widze powodu, zeby sie ekscytowac. Tych kilka screenow (jeden pokazuje cos wiecej niz postacie) to malo, zeby cos oceniac. Za to przeniesienie akcji do Brazylii to odwazna decyzja i moze wyjsc grze na dobre. Przypomnjcie sobie klimat takiego filmu jak Harry Angel. Za malo „noire” moze? Hehe. Przynajmniej nie bedzie odgrzewanego kotleta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

harry angel to horror przede wszystkim :) , grze moze wyjdze na dobre ale tj pisalem max payne to juz jedynie z nazwy jest hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Horror ... moze i tak (bardziej thriller dla mnie), ale nadal mieszczacy sie w gatunku noire. Chodzi o to, ze da sie osiagnac pewien klimat, styl narracji itp., nie biegajac w deszczu w NY.

A to ze cos jest tylko z nazwy, hmm taki urok wspolczesnego swiata. To tylko marka pod ktora kryje sie jakis produkt a nie cos swietego.

Zobaczymy, moze Max Payne 3 bedzie swietnie "grywalna gra" z niesamowita i dobrze opowiedziana historia? Kto wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało maxa na tych fotach...Mówie o esencji tego co najbardziej podobało mi sie w poprzedniczkach. Co prawda fajny pomysł by z Maxa zrobić łysego zakapiora, ale tak jak już panowie koledzy wspomnieliście...taka drastyczna zmiana otoczenia...no nie wiem. Śnieg i deszcz sprzyjał psychodelicznym snom jakie miał Max wczesniej. A tutaj...hmm...Zobaczymy jak pojawi się coś więcej. Nieprofesjonalnie jest skazywac na porażkę coś czego się w sumie dobrze nie widziało...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się napalałem, bo w sumie nie ma żadnego porządnego mordobicia na PC, ale po tej prezentacji już mi przeszło. Jak dla mnie za bardzo przekombinowane.

Mam Street'a na X'a i gra się spoko, komba nie są za trudne, ale sama gra jest cholernie trudna. Na very Easy trzeba się namęczyć sporo z bossem, wiec nie musze mówic co z resztą poziomów :P Graficznie myslę że udana "akcja" imitacja 2D jak w pierwszych SF'ach. Odpaliłem teraz benczmark i chodzi nienajgorzej, ale mogłoby być lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności