Skocz do zawartości

Game Art : Newsy ze swiata Game-Dev'u & nowe gry


Hatred

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ten typ jest przereklamowany. Choć jego mapy z Unreal i tak zjadają (całe GOW). I coś mi się wydaje że po jednym ( no dobra, max dwóch) levelach odstawię bulletstorm na pułeczke, z tego co widziałem do tej pory, nadal bardziej mi się podoba stary dobry Painkiller.

 

 

Bulletstorm to nowe ip wiec bedzie mial troche podgorke i sam ciekaw jestem jak sobie poradzi. Czy przebije superhicior Two words 2 :] A co z wieskiem 2 bo cos ostatnio cicho i ploty mowia ze jakas obsuwa ma byc. Przydaly by sie jakies nowe filmiki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie nie, ale fajnie by bylo przetestowac wczesniek kompa, czy pojdzie na full detalach, bo bede w stanie kupic nowego kompa aby poszla, i jak trochu wczesniej dzieki demu dal bym rade testnac, latwiej bedzie mi przygotowac kase na sprzet ot co :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, nice :D

 

jechac mi z tym koksem, czekam czekam na wieska zwei :D, i swear to god ze kupie oryginal ze wszystkimi dodatkami :D

 

to się pospiesz bo wszystkie wyprzedadzą :P ja już moje wieki temu zamówiłem :P

 

PS

Ten kto wymyślił by dodać do kolekcjonerki artbooka jest geniuszem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by chlopaki cos kminili o gamearcie to ten link to naszych enviromentow byl tu z rok tmeu + jakies postacie ktorych tam nawet nie maja :)

 

edit: chodz jak czytam z jakimi bykami pisze to spokojnie zadne google by tego nie zaindeksowalo :D

Edytowane przez Hatred
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co oni wszyscy z tym survival horror??, nie ma innych gatunkow? :]

 

Mnie się wydaje że za dużo tego survivalu a mało horroru :>

Shooter, bezmyślna sieka itp kompletne przeciwieństwa dobrego horroru ;/ gry za bardzo są pomieszane ...

Ja bym sobie pograł w dobry horrorek który przypomniał by mi czasy np resident evil albo silent hill ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulletstorm jest nasz chlopaku, to ze UDK to wieszm wszystko nasze cala grafika :D czy to wazne ze Clifi czy tam jakis ludek od komiksow da jakis pomysl na cos? ja tam jestem grafikiem, mi Clifi nigdy nie powiedzial ze cos zle robie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tu na myśli właśnie wasz własny pomysł, do udk nic nie mam bo każdy robi na nim co tylko może i nie ma się temu co dziwić bo silnik jest przedni.

 

 

wbrew temu co mogło się wydawać nie był to zarzut, zostawy Clifi'ego w spokoju xD

Edytowane przez Davegraph
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UDK ?? No nie mówcie że Bulletstorm robicie na UDK. Chyba macie pełnego Unreala + najnowsze buildy .

 

A możesz Hatred powiedzieć jak tam siła pracownicza wygląda ? Znaczy czy więcej tam naszych polskich ludków, czy grono międzynarodowe. Bo jak patrzę na waszego bloga to sami zagraniczni tam piszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym sie rozni "pelny Unreal" od UDK? Bo mnie sie zawsze wydawalo, ze to to samo.

 

edit: znalazlem sobie dopowiedz: http://www.worldofleveldesign.com/categories/udk/ue3-vs-udk-vs-ut3.php

 

Wynika z niej, ze to wlasnie UDK jest powaznym rozwiazaniem. Przeciez UDK jest update`owane na bierzaco i kazdym moze sciagnac najnowsza wersje.

Edytowane przez Reanimator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UT 3

tak samo ma update, samo UDK to tylko programowanie w us, chyba ze dostaniesz UDK z kodem źródłowym, a UT 3 to już pełny silnik płacisz i robisz z nim prawie co chcesz przebudowujesz i takie tam na własne potrzeby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie czasu nie miał napisać a tu proszę.. na forum się da :D

 

Chyba te nazwy coś mówią : ''Unreal Engine'' to nie to samo co ''Unreal Development Kit''

 

UDK jest bardziej narzędziem modderskim który umożliwia również powstanie samodzielnych(ale ograniczoncyh przez kod źródłowy) produkcji, wypuszczenie UDK miało na celu zdominowaie rynku silników, dzięki temu że jest tak łatwo dostępny, dobrze wspierany i updejtowany to chętniej sięgają po niego lajki, grupy modderskie, deweloperzy, graficy itd. w dodatku jest to jeden z prostszych silników w obsłudze mający takie potęzne właściwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit:

 

strasznie to zamieszane.

 

Na stronie piszą:

 

The Unreal Development Kit (UDK) is the free edition of Unreal Engine 3 that offers uncompromised access to the same award-winning toolset used by many of the world’s best game developers.

UDK is used to create games, training simulations, 3D visualizations, digital films and more.

Wersja komercyjna rozni sie chyba tylko licencja, ew. dostepem do zrodel i niczym wiecej.

 

 

Nie jest zadnym "narzedziem moderskim".

Edytowane przez Reanimator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no racja, ale wydaje mi się że nie można powiedzieć że UDK jest pełnym silnikiem, dla mnie UDK to taki wypaśnie zaawansowany edytor który można lekko obrabiać coś jak gtk radiant ale bez kodu nie przerobisz tego na nic innego to zawsze będzie ten sam system zresztą pierwotnie UDK był dołączonym edytorem do Unreala tournamenta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrza przejezyczenie, zawsze myslalem ze jak sie kupi/dostanie UDK to z wszystkim to jest :) surce sa, nasi programersi pisza czasem rzeczy ktore potem wypluwane sa w UDK dla wszystkich, co do bloga to racja zagranicznym sie latwiej pisze nisz nam :D chodz wiekszosc po dochodzila pod koniec projektu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak by to brzmiało jak by polski aktorzyna mówił przetłumaczone

Cytat: namby pamby cock suckers

:)

Bad Company 2 pokazało, że można to zrobić całkiem sprawnie i z jajem. Pytanie tylko jak w ogóle przetłumaczyć tego typu teksty albo skillshoty, możecie coś zdradzić w tym temacie? Zostaną w wersji oryginalnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności