Skocz do zawartości

Game Art : Newsy ze swiata Game-Dev'u & nowe gry


Hatred

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Niestety najbliższy kontakt z produkcją gier miałem wyłącznie przez dział lokalizacji, więc nie wiem jak to wygląda od kuchni. Natomiast faktycznie jest to dziwne, że tego typu rzeczy ukazują się w całości w necie. W końcu chyba jest rodzaj korporacyjnej hierarchii dostępu do danych, w zależności od szczebla i pani Basia z recepcji, jadąca na łindołsie xp bez fajerłola, nie ma dostępu do ostatniego buildu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takich rzeczy sie nie uniknie, chyba ze by przy kazdym kto ma dostep do takiego builda postawic czlowieka ktory by sprawdzal czy tamten nie wynosi danych, ale to jeszcze by sie przydal ktos do pilnowania tego co pilnuje....nie da sie za bardzo tego powstrzymac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubię zombiaków, nie oglądałem żadnych z nowych filmów, nie grałem w Left4Dead. Wolę historie o wampirach, ale takie klasyczne a nie ten cukierkowy brokacikowy shit.

 

Trailer dobry, zainteresował mnie i z chęcią zagram. Mam nadzieję, że przeciwnicy cały czas się składają z warstw tak jak było na filmiku z 2007 chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się zombiaki zdążyły znudzić, mimo że poza Residentem i Dead Rising to chyba w nic innego nie grałem, ale ten trailer jest świetny. Niektóre ujęcia głównego bohatera ocierają się o uncanny valley ;) Zgadzam się z Reanimatorem, że deczko za długi, ale wrażenie robi fenomenalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ditto do powyzszych. Aczkolwiek mam wrazenie ze pomysl mocno czerpie z day of living dead. W sumie podobnie jak Dead rising caly koncept wzial praktycznie z day of living dead. Zombie w tropikach moze byc fajne :) Mam tylko nadzieje ze glowny bohater nie bedzie musial znowu byc jakims maczo ( nie koniecznie z aparatem foto). Opcja patrzenia na meskie posladki przez cala gre raczej mnie odrzuca. Ale za to jakas fajna niunia od tylu w bikini ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie zabiło:

http://i.imgur.com/xqIQD.jpg

 

Tak to jest, gdy grę w jakimś sensie nawiązującą do estetyki średniowiecza, robią ludzie z kraju, który to średniowiecze faktycznie ma za sobą. :)

Wygląda to zupełnie inaczej niż w grach Bioware.

Mówię o estetyce, bo w takie gry nie gram, a historia w nich opowiadana, to na pewno ogromna część dobrej roz(g)rywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, po grach typu Wiesiek, Gothic i tego produkcjach europejskich widać, że ludzie wiedzą co robią, natomiast bioware czy bethesda klecą swoje wyobrażenia na ten temat, ich gry są bardziej sztuczne i oderwane od tamtej kultury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość e=mc^2
To fakt, po grach typu Wiesiek, Gothic i tego produkcjach europejskich widać, że ludzie wiedzą co robią, natomiast bioware czy bethesda klecą swoje wyobrażenia na ten temat, ich gry są bardziej sztuczne i oderwane od tamtej kultury.

 

od jakiej kultury? smoków, krasnoludów, elfów, czarowników, magii itp. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to panowie mocna sprawa - czekam niecierpliwie na 17 maja :) (szkoda ze nie 1 było by jak znalazł na majówkę :D)

 

jesli porównać do DA2 (czyli głównego konkurenta) to W2 miesza go z błotem totalnie pod względem oprawy graficznej. Tak trzymać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość e=mc^2

bardzo fajne te screeny, ale właśnie to jak z tym wiedzminem będzie?na konsole on wyjdzie czy nie? bo taka jakość to tylko kompy i to pewnie te zdecydowanie mocniejsze

 

swoja drogą właśnie w tym roku dużo fajnych rpg wychodzi i pewnie znów w będę w te gry kilka lat grał;)

Edytowane przez e=mc^2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ant-3d

deeeeeeeeeeeeeerp zabiliscie mnie tymi screenami z wiedzmina 2 :) Jestem dumny ze mamy w kraju takich zajebi...ch astystow, programersow, ludzi ktorzy potrafia takie cos. Jak widac Bioware takich ludzi brakuje chyba bo dragon age 2 blado wypada przy wiedzminie 2. Co prawda maja mass effecty ktore sa sliczne ale to zupelnie inna tematyka ktora wydaje mi sie latwiej uchwycic niz klimat sredniowiecza. Gratki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo, panowie i panie z cd project, nie dajcie pupy jak pcf czy crytek, nie pozwolcie aby wiesiek wyciekl do neta za wczesnie :]

 

sprawdzac wszystkie pendrive'y i twarde dyski!!! majtki skarpetki kortki !!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności