Skocz do zawartości

Game Art : Newsy ze swiata Game-Dev'u & nowe gry


Hatred

Rekomendowane odpowiedzi

Na PS też już się pojawiło, przynajmniej tym US. Zaskoczenia nie ma, gra prezentuje się jak na filmikach, śmiga płynnie, wygląda fajnie, chociaż w etapie z dema - ruiny - nic jakoś szczególnie nie przyciąga uwagi. Jedno pytanie - czy z dźwiękiem jest wszystko tak jak powinno? Już na samym początku dema po pierwszych strzałach trochę się zdziwiłem, zajrzałem na youtube na gameplaye z x360 i zauważyłem to samo. Dźwięki wystrzałów są bardzo przytłumione, najbardziej daje się to odczuć przy karabinie, gdzie przy ciągłym ogniu broń jakby się dławiła, niby widać że strzela, a odgłosy jakieś takie niemrawe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pograłem wczoraj, i odniosłem bardzo pozytywne wrażenie :) i pewnie sobie kupie pełna na x'a, a co do grafiki to bardzo mi się podoba to, że mimo iż część pojedynczych assetow nie jest najwyzszej mozliwej jakosci to calosc zozona do kupy swietnie razem dziala i sie prezentuje, co mi sie nie podobało, to że niektóre assety byly mocno naduzywane, i bylo je widac poprostu wszędzie, ale to moze moje zboczone oko. Druga rzecz, która mi się rzuciła w oczy to elementy tła, które wyglądają jakby były wrzucone na unlit ' cie. Planujecie dodać edytor w wersji pc'towej ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety to jest unlit :/ jako ze przez caly okres produkcji nikt nie dal sie przekonac ze low resy na tle sa lepsze od wybakowanego backgroundu tak zostaly nam unlity.. w 2ce bedzie lepiej :D edka nie bedzie moze i dobrze bo mamy tam za duzo testowych rzeczy zrobionych bez tech z 3lata temu ktore zostaly ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo duzej ilosci pracy kazdy w Redzie znajduje chwile, zeby zagrac w gre naszych przyjaciol z PCF!!! ;)

 

bswitch.jpg

 

 

 

 

Pogralem chwile, ale nie skonczylem dema, bo wrzucilo mnie na jakas sciane, z ktorej nie moglem zejsc (albo nie ma skoku w Bulletstormie, albo go nie odkrylem;) )

 

Gra bardzo ladnie wyglada, smiga bezproblemowo (PS3). Podobalo mi sie najbardziej odkrywanei sposobow zabijania za pomoca enviro (lalka voodoo na przyklad:). Demo krotkie, pozostaje lekki niedosyt, bo nie zobaczylem nawet bossa ;)

 

Trzymam kciuki za sukces:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na engadgets są linki (wklejam bo teraz mają w nagłówku, pozniej moze bedzie trzeba szukać)

przedstawienie: http://www.engadget.com/2011/01/27/the-sony-psp2/

wywiad: http://www.engadget.com/2011/01/27/engadget-interview-sceas-jack-tretton-talks-sony-ngp-announce/

tzw 'klozet look' http://www.engadget.com/2011/01/27/sony-psp2-ngp-a-closer-look/

i konferencja przedstawiająca: http://www.engadget.com/liveblog/live-from-sonys-tokyo-event/

 

p.s. koles o 7:19AM ma swietny garnitur, troche szkoda ze damski.

 

Na gizmodo czytałem, ze ma kosztować 400$ jezeli to się potwierdzi to pewnie kupię - dla mnie to pierwszy prawdziwy iPad killer z przypadku (bo sony wypuscilo niedawno świetny tablet), muszę tylko zobaczyć jak w tym wygląda przeglądarka internetowa i jak w praktyce obsługuje się tylny macacz.

Edytowane przez olaf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo duzej ilosci pracy kazdy w Redzie znajduje chwile, zeby zagrac w gre naszych przyjaciol z PCF!!! ;)

 

bswitch.jpg

 

 

 

 

Pogralem chwile, ale nie skonczylem dema, bo wrzucilo mnie na jakas sciane, z ktorej nie moglem zejsc (albo nie ma skoku w Bulletstormie, albo go nie odkrylem;) )

 

Gra bardzo ladnie wyglada, smiga bezproblemowo (PS3). Podobalo mi sie najbardziej odkrywanei sposobow zabijania za pomoca enviro (lalka voodoo na przyklad:). Demo krotkie, pozostaje lekki niedosyt, bo nie zobaczylem nawet bossa ;)

 

Trzymam kciuki za sukces:)

 

 

panie, jak mi sie spozni premiera wieska, to wiem kogo mam dopasc :]

 

juz sie nie moge doczekac(mozecie nazwac ze przezywam jak muna okres, ale nic na to nie poradze :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem ze psp2 (porąbało ich z nazwą) na przekompilowanym tylko MGS szła 20fps. Nie wiem ile szedł oryginał 30 czy więcej. Anyway sprawdzałem wydajność Cortex'ów i wersja 4rdzeniowa wychodzi na to, że jest ok 3x szybsza od intel Atom'a 1.5ghz czyli poniżej mojego core2duo mobilnego. Do tego karta graficzna.

 

Liczę na jej niską cenę, bo wiem, ze chcą nadrabiać cenami gier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem zaskoczony. Widziałem jakiś artykuł o LA Noire w PSXtreme, ale tylko przerzuciłem strony. Teraz obczaiłem trailer i wygląda to super.

Btw. pewnie ktoś z Was orientuje się co się dzieje z Maxpaynem 3...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bf3?dedykowane na pc

 

Bf3, to rozumiem Battlefield? Nie przepadam za strzelankami.

Zresztą z takimi grami chyba nie ma większych problemów.

Dobrze, że Wiedźmin wychodzi na PC. Na pewno kupię.

RPG, to nie do końca moja działka, ale grafika jest cuuuute. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no wiedźmin wygląda na prawdę ładnie, ale... ale jego animacja jest za to jakaś kulawa... dziwnie łokciami wywija podczas biegu, zresztą tak samo dziwnie bez względu czy trzyma w ręce miecz czy nie...

 

La.Noire za to wygląda na prawdę spoko, początkowo bylem sceptyczny widząc "avi" na twarzy, ale w grze prezentuje się to niesamowicie... może tylko topologie uszów mogliby podciągnąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja cie krece, gdyby pana tomasza nie przedstawiono, to nigdy bym nie powiedzial ze to polak :] super mowi po angielsku(akcent), a to sie rzadko spotyka....

 

co do samego wieska to niestety zaczynam pierwszy raz krecic nosem, imho wiesiek dwojeczka stracil caly "syf" z jedynki, troszke zbyt kolorowo finalfantasowe sie zapowiada, no ale poczekam az zagram :] badzmy dobrej mysli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No animacja biegu jakby poruszał się w świecie bez ciążenia :) wszystkie ruchy pływają nie ma ruchu góra dół, ani w ramionach, ni w całym cielsku, ale to pewnie dlatego, że nie skończone, w jedynce ładnie przebierał nóżkami.

 

Właśnie mi się podoba że jest kolor, jakby nie było, to byłby drugi szaro bury dragon age. Jedyne co mnie boli, to to, że tak jak w jedynce jest strasznie dużo intensywnie czarnych cieni wygląda to sztucznie i ala Obcy. Po odpaleniu poprawi się gamme i będzie git :)

 

BARDZO PODOBA MI SIĘ SYSTEM WALKI! Tym bardziej że nienawidzę hack-n-slashy :)

Edytowane przez n-pigeon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie gram w jedynke i musze powiedziec ze bardzo przypadla mi do gustu. Prawde mowiac jak zobaczylem filmek z dwojki to opadla mi szczeka - roznica jest gigantyczna. Jesli o mnie chodzi to bardzo na plus! Czekam cierpliwie bo przejscie jednej gierki i tak zajmuje mi z 2 miesiace :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puzzle Quest miałem nieszczęście próbować... przez zbyt wiele godzin :D Dla mnie to symbol średnio udanej sesji AD 2010 :( Fajne też było Galactrix i jakaś przeróbka cudza puzzle quest. Nie pamiętam nazwy :]

 

Tutaj bardziej z mojej bajki prosta przeróbka bejeweled http://www.kongregate.com/games/Megadev/knightfall-2 i boomshine http://www.kongregate.com/games/SilenGames/icy-gifts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak, cholerne Puzzle Quest;) Szczegolnie w wersji na iPhona, przez co mozesz grac wszedzie i zawsze;) U mnie symbol wakacji AD 2010 ;)

 

Pamiętam, że w pewnym momencie, po zbyt wielu godzinach grania miałem "syndrom kasjerki z Tesco", tj. dźwięczało w mi w uszach to pikanie, gdy się połączy odpowiednie symbole. Najgorzej było przed snem, masakra ;)

 

A jeszcze z bardzo niemiłych newsów, ktoś panom z Cryteka odwalił niezłą chamówę:

 

"So a late developement build of Crysis 2 has gone up on certain sites, it includes the full game, including multiplayer. It also includes the DRM Solidshield master key files, which handles the online activation."

 

 

Nie wiem czy ktoś z naszych pracował przy tym projekcie, kojarzę tylko że Omen (albo Cpt. Obvious) trzaskał im koncepty. Tak czy inaczej współczuję.

Edytowane przez Dr Judym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności