Skocz do zawartości

Game Art : Newsy ze swiata Game-Dev'u & nowe gry


Hatred

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

BF3 ma być następcą BF2, który miał wyłącznie tryb sieciowy. To nie jest kontynuacja serii Bad Company, więc nie zdziwiłbym się, gdyby tryb fabularny był okrojony do minimum.

 

Właśnie odpaliłem Bulletstorma, wiedziałem że fabuła ma być tylko pretekstem do tłuczenia mięsa, ale jak na razie łopatologia powala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Soundtrack zdaje się wrzeszczeć: "robimy skrzyżowanie Morro z Obkiem", tyle że z samego miksowania ścieżek z dwóch gier nic ciekawego raczej nie powstanie... Oby z grą było inaczej.

 

Za to B3 mi się podoba, stylistyka w trailerze a la Year Zero Nine Inch Nails, cool :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.gametrailers.com/video/questing-developer-the-witcher/710869

http://www.gametrailers.com/video/questing-developer-the-witcher/710867

http://www.gametrailers.com/video/questing-developer-the-witcher/710865

 

- ładne, tylko czemu tak klaci. Ja wiem że u góry pisze "Pre Beta Build", ale to już kolejny pokaz w dużym serwisie o grach gdzie Wiesiek się zacina :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Epic zmodyfikował warunki licencji na UDK: http://www.udk.com/licensing

A team creates a game with UDK that they intend to sell. After six months of development' date=' they release the game through digital distribution and they earn $60,000 in the first calendar quarter after release. Their use of UDK during development requires no fee. Upon release they would pay US $99 for a Royalty Bearing license. After earning $60,000, they would be required to pay Epic $2,500 ($0 on the first $50,000 in revenue, and $2,500 on the next $10,000 in revenue). On subsequent revenue, they are required to pay the 25% royalty. [/quote']
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=AEUazuUBZ4Y&feature=autofb - od razu jak się nie tnie milej się ogląda :)

 

Jedynka mnie odrzuciła systemem walki - bo ja zasadniczo klikanych rpg'ów nie lubię. No ale to co tutaj pokazane podoba mi się bardzo. Niech tylko jakieś fajne coutery, combosy itp będą - bo finishery widzę bardzo smakowite.

 

Oj chyba nie grałeś w jedynkę bo ja tam prawie nie klikałem, przynajmniej myszką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, grać nie grałem, ale przyglądałem się kumplowi jak gra. Klimat, grafika, muzyka wszystko cacy , ale rytmiczne klikanie myszą to nie dla mnie. No bo chyba inaczej niż myszą się nie dało - tak ?

 

A co do powyższego filmiku z wiedzmina 2 - zapomniałem jeszcze dodać że bardzo zacna muzyka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie system walki w W1 również nie robił... A przeszedłem tą grę, mimo że walka nie sprawiała mi żadnej przyjemniści historia i questy były na tyle ciekawe żeby przytrzymać mnie przy monitorze. Nie wspominając o klimacie... Coś pięknego.

 

W2 was zniszczy panowie i panie, już nie mogę się doczekać aż ludzie zaczną grać w tą grę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W2 wygląda smakowicie tylko zabawne jest to ciągłe turlanie się bohatera w trakcie walki, w linku podanym przez ribela. Kto tak walczy, to norma w starciach na miecze? W pewnym momencie zwija się w kulkę i zatacza koło o promieniu 1 metra. Heh, ale nieludzki wyczyn. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda zacnie. Zobaczę, czy dwójka bardziej mnie wciągnie od jedynki, bo tej nie udało mi się skończyć, chyba właśnie ze względu na to sztywne trzymanie się książki, która do mnie zupełnie nie przemawia.

 

Mam nadzieję, że w dwójce daliście więcej od siebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnimi czasu nauczyłem sie za wypasione trailery i gameplaye niekoniecznie okazuja sie tak samo wypasione w rzeczywistości więc na razie zachowam umiarkowany optymizm. ale życzę nowemu bf jak najlepiej.

 

demo multi crysisa 2 ktore wczoraj wyszlo wygląda na kawał dobrej gry, szkoda ze mam z 15 do 20 klatek a na multi to jest jakies 3 razy za malo zeby była mowa o dobrej grze;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magicka jest swietna. Zwlaszcza ze mozna grac w pare osob na 1 kompie (jesli sie ma pady) i zabawa jest przednia. Mieli troche ciezki start bo gra sie sypala jak szalona, ale juz po paru dniach wszystko pieknie dzialalo. Tez oczekuje na Vietnam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności