Jump to content

Forumowe Mikołajki :)

Recommended Posts

Skoro zbliża się grudzień, tak, sobie myślałem czy nie daloby sie urzadzic jakis forumowych mikołajek :)

To znaczy ze osoby ktore wyrazily chęc brania udziału w czyms takim (wpisujac sie tutaj) zostaly by poinformowane przez jakiegos "naczelnego (np modka, albo mnie :)" kogo wylosowal, przez PM.

Wylosowanej osobie wysyla sie drobny upominek zwiazany z 3D (chyba jakis swoj model, w formacie .max bedzie najlepszy ;)

Czyli zalozmy ze zglosily sie osoby 1 2 3 4 5 .

A wiec np. ja 5 Grudnia wysylam do kazdej z tych osob PMa kogo wylosowaly (np 1 wyl. 3, 2 wyl. 4, 3 wyl. 5, 4 wyl. 1, 5 wyl. 2)

wstępnie, Co wy na to?

hehehe, mocne, wigilia klasowa na max3d.pl, skok w przeszłość do LO :D

W sumie zabawne, ale może niech każdy kto chce wrzuca jakiś upominek dla wszystkich i zrobi się taka "świąteczna baza free stuffu" wątpię żeby losowanie było technicznie łatwe do wykonania a tak przynajmniej wszyscy skorzystają ;]

Pozdrawiam

interesujący pomysł :] aż sobie humor poprawiłem na wieczór a jak przeczytałem że Knyshy członek opadł to odleciałem :D

w sumie pomysł ziomuśa + Vorka +ziomuśa i jeszcze raz ziomuśa jest niezły :D

będą zdjęcia? :D

Ardeni bądź grzeczny przed świętami bo mikołaj węgiel Ci przyniesie :P

oż.. ale jak by tak posklejać :

piksara krzesła z ikei , Ani ryba z kosza z bitwy , itd... ktoś jeszcze choinkę ,stół wymodeluje... clothem zrobi się obrus... vorek to nastrojowo oświetli . leru nam śnieg cząsteczkami sypnie.. to może wigilia wyjdzie :)

a tak na poważnie to mi też wszystko opadło :)

to moze zrobic wideokonferencje przy stole wigilijnym ?? hehehe ;) swieta swietami... a co do modeli -- to dzial moze powstac, ale nie tylko z okazji swiat... poniewaz jestem na allegro zarejestrowany to moze tam tez cos takiego zaproponowac.. koles mi plazme a ja 2 etykiety zapalczane... bo wymienic sie mozna tym co aktualnie sie sprzedaje ;) hehehe :D a pomysl Piotrka bardzo trafny... w zasadzie oba :)

Możemy podzielić się opładkiem wysyłając go do siebie po kolei...każy bedzie sobie odrywał kawałek, wpisywał na kartke zyczenia i przesyłał dalej;) Ja wymodeluje Bałwana...kto będzie robił Elfy?:D

Warto pomyślec o Wilkanocy...

Jestem tez za Walentynkami ale nie wzdychajcie do mnie...moje serce należy już do mego stałego łacza:)