Skocz do zawartości

Game Art : Nad czym właśnie pracujecie ?


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

donMario- Popracuj jeszcze nad kolorkiem, bo żaden z powyższych nie jest ok, ale jak by na to nie patrzeć- morduś ekstra. Lubię te Twoje posty, powodują że chce się na forum wpadać :).

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardziej podobała ta wersja "różowa".

Ino racja, że cera mało meksykańska, ale bardziej podobny był..

 

Nie wiem czy czoła nie skopsałeś lekko, w górnej części przy włosach chyba szersze powinien mieć, cieniowanie na wersji ciemniejszej jakby delikatnie je uszczupla.

 

Popracuj jeszcze Mario, może być bardziej podobny, a potrafisz przecież:p

 

o:

http://z.about.com/d/movies/1/0/f/P/P/saturn07pic11.jpg

a tu sculpt by Bryan Silva:)

http://www.pixolator.com/zbc/showthread.php?t=48832

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

Gotham senkju ;), tak jak psiałem to jeszcze beta jest stąd narazie wyglada tak jak wyglada

 

Lewus tamte wersje sprzed 2 storn juz nie aktulane, tamta głowa wogole nie przypominała trejo dlatego nawet nie pisałem ze to trejo :), a ten tu jest juz git mozna powiedzec tzn na dobrej drodze jest, czoło ma wporzo, tego skirna czerownego trejo widzialem, scupult fajny ale bardziej pasuje na karykature , po przyjzeniu sie to nie jest trejo, ma niby jego cechy ale wszsytko przerysowane, nie twierdze ze zrobilbym lepjej bo nie zrobilembym lepszego ani nawet takiego scupultu ale oglolnie to nie danny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki:) Opisałem wrażenie:)

 

I jeszcze jedno mam do tego ostatniego obrazka, jakiś taki gładki? Za przyjemna ta jego facjata.. O to właśnie chodziło mi z tym czerwonym sculptem, Danny ma takie złowrogie rysy, a na Twoim ostatnim screenie, jego twarz jest jakaś niepewna (usta?).

 

Głupio mi trochę starać się przekazać się jakieś mądrości szczerze mówiąc, ale może co pomoże a zaszkodzić nie powinno:)

 

Keep goin' Don!;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

Lewus spoko spoko, o to w tym chodzi zeby nie trzymac buzi na kłódke , to jest własnie obiektywizm lub cos do niego zblizone na ktory narazie mnie nie stać , tradycyjnie bedę mógł na to spojzec w miare obiektywnie za jakis dluzszy czas,

z groznego wygldu celowo zrezygnowalem , raz ze nie podbało mi sie to co mi z tego wyszło, dwa doszedłem do wniosku ze jednak lepjej będzie zrobic go neutralnego, a ewntulaną grozne minę mozna zrobic np przy fikcyjnej animacji, z reszta robie dla niego cialo takeze zobaczymy co zteog wyjdze za jakis czas

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scupult fajny ale bardziej pasuje na karykature , po przyjzeniu sie to nie jest trejo, ma niby jego cechy ale wszsytko przerysowane, nie twierdze ze zrobilbym lepjej bo nie zrobilembym lepszego ani nawet takiego scupultu ale oglolnie to nie danny :)

 

oj nie wiem gdzie ty tam widzisz karykature :) widziales referke z ktorej korzystal ? normalnie nie wiem gdzie ty tam karykature widzisz i jeszcze ze nie podobny :) hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że skóra mogłaby być trochę bardziej podziobana, bo to w sumie jest jego cecha charakterystyczna. Dodatkowo może dolny odcinek twarzy (poniżej nosa) mógłby być trochę dłuższy? Bardzo fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

nielot no nic nie poradze ale tak to widze :\ , tzn raczej nie widze tam na tej czerownej twarzy danego trejo, ma inny porfil, brode przesadzoną, okolice oczu brwi i dolna czesc jakos tak nie trejowatą łuki brwiowe za delikatne taki wąskie jakies, owszem są wory zmarszczki itp ale to nie to, jedynie moze skirn z pol profilu przypomina trejo, tazke nadal uwazam ze to bardziej karyktrua niz trejo, widzialem juz zrobionych gena hackamana, hoffmana, s.jackosona, denzela washignotna i te głowki były mozna powiedziec idelane,

widzialem refki z jakich gosc korzystal, ja tez mam refki http://img201.imageshack.us/my.php?image=99448173zm0.jpg , i patrząc na nie i na czerowną głowe nie widze trejo, nic nie poradze

 

Kuba_ prace w toku, tj pisalem to beta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie wiem gdzie ty tam widzisz karykature :) widziales referke z ktorej korzystal ? normalnie nie wiem gdzie ty tam karykature widzisz i jeszcze ze nie podobny :) hehe

 

Karykatura nie polega na zniekształcaniu i wykrzywianiu. Owszem, jest to pewne założenie karykatury, ale głownie chodzi o uwydatnienie cech charakterystycznych twarzy, w tym przypadku wory pod oczami, broda itp... i to chyba Mario'emu biega.

 

Super przykład to dość znany sculpt Stallone'a, ni diabła nie podobny do real-wersji, powykrzywiany na maxa, że bardziej się już nie da, a widać od razu, że to Sylwek i nikt inny. No ale to już drastyczny przykład.

 

Z drugiej strony zgodzę się z Tobą Nielot, że podobny jest bardzo i na pierwszy rzut oka widać, że to Trejo.

 

Swoją drogą, jeśli chodzi o czarne charaktery, elementu brzydszego z facjaty niż Trejo w filmie nie widziałem:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario--> skoro tak piszesz to chyba nie widziales jego referki :) wedlug mnie wlasnie krztalty lukow brody sa b.dobre nie mowie ze idealne ale blisko... a ja widze podobienstwo i to duuuuuuzo bardziej niz w twojej glowie (no offence)

 

Lewus--> spoko ja wiem co to karykatura ale ja nie widze tutja przerysowanych (uwydatnionych) krztaltow sorry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

hehe spoko, kazdy widzi co innego, moze faktycznie nie widzialem tych refek chociaz wydawalo mi sie ze tak, wiesz nie twierdze ze moj to podobizna trejo taka nawet w 70%, uzylem paru fot jako refka z zamiarem zrobienia jakies fajnej głowy, czy bylby to bardziej trejo czy mniej to juz drugoplanowa sprawa, bo na temat robienia podobizn kiedys juz gadalismy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie trzeba uznać rację Mario. Silva uwydatnił te najbardziej charakterystyczne cechy Trejo aż za bardzo. Gdzie tu latynoskie rysy, bardziej mi na czerwonego brytola wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciąg dalszy biesa, jeszcze trochę pracy przy nim zostało, trochę detalu trzeba dodać, poprawić stopy, może sandały dodam. Z kopyt zrezygnowałem, bo by trzeba było przerabiać budowę nóg. No jakaś magiczna laska będzie;)

pozdro!

06f5d48e752e950b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewus bardzo fajnie :)

pokaz zblizenia na facjate :)

sutki mu zrob :P

popracowalbym nad miesniami mog nad kolanem bo nie wyglada za dobrze tzw moze byc ale mogloby byc lepiej

piszczel chyba za chudy

 

taki male duperelki bo wyglada super :) aha jak zrobisz juz lp to zrigguj go...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

ok. 10h pracy, ~9kpoly:

%5bLP%5dmetro_1.png

%5bLP%5dmetro_2.png

%5bLP%5dmetro_3.png

 

Mario> ryjek coraz lepszy :)

Lewus> Smerfnie wygląda ten Twój modelik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

Lewus dobre dobre, fikusny ten diabołek, to bedzie pod normala czy tylko jakos scupult?

 

M@Ti wagonik cacy, ale hehe bedziesz mial deko roboty przy uv ;) czego nie zazdroszcze, do czego to idze tzn ten model?

 

kubi juz sie zastanwialem czy moze na mózg mi padło ze ten czerowny trejo to nie trejo , ale widać nie tylko ja widze ze to nie jest relistyczny model na miare modeli o ktorych wczesniej wspomnialem

 

hahagj7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kubi juz sie zastanwialem czy moze na mózg mi padło ze ten czerowny trejo to nie trejo , ale widać nie tylko ja widze ze to nie jest relistyczny model na miare modeli o ktorych wczesniej wspomnialem

 

 

co nie znaczy, ze macie racje :P ja sie trzymam swojej wersji :)

 

a ostatnia glowka (twoja) rewelka 100 razy lepsza od poprzedniej :)

pokaz siatke i texturke :)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Mario> zmapowałem go już z zewnątrz, środek zostawiam innym :) Teksturę może kiedyś zrobię swoją, ale na chwilę obecną też jej nie będę robił :) Modelik idzie nowej gry Teyonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Hehehe... ale przecież to żadna tajemnica, że Teyon robi najbardziej zaawansowany graficznie Train-Simulator dla Microsoftu ;) A tak na serio - jest to tak mała część gry, że nikt nie ma nic przeciwko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scotterio - podobac sie, pierwszy chyba twoj model ktory wyglada w miare wydetalony, z sensowna skala i calkiem sensownie wykrozystonaym polycountem. Gratz. Teraz texta ;)

 

Kubi , bardzo sympatyczny, tylko pls nie dawaj na czarnym tle ;)

 

M@ti - a co do tego pokazywania, to ja mam juz takie raczej zboczenie, po prostu uwazam osobiscie ze bardziej profesjonalne jest poczekac az gra ujzy swiatlo dzienne, chyba ze dostaniesz pozwolenie, i wtedy pokazywac na forach. Ale to tylko moja opinia, a ja sie tam nie licze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie też mam takie zboczenie. Na tyle na ile znam branżę przed wydaniem gry nigdy nie pokazuje się modeli z niej (chyba, że za pozwoleniem), a nawet po premierze czasem są z tym problemy. NDA powa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Boże, przecież gdybym go nie miał, to bym nie pokazywał modelu!! Z gwiazdki spadliście?? EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

kubi - ludek rewla, az sie prosi o kolorek, bylby z tego kawal dobrego gejmowego modelu, moze jednak sie przłamiesz ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubi - model super, ale prezentacja z xnormal to już zbędny ascetyzm :) Jak widziałem tą postać w Twoim WiPie, to bardzo mi się podobał i sobie go nawet zapisałem. Gdybyś się pomęczył i jednak zrobił teksturę, mógłby być ekstra model.

 

Lewus - limit jest ok, tyle że na modelu jest sporo zbędnych detali typu pogrubione brzegi pasów i szmaty genitalnej czy też ćwieki na pasie. Jeśli będzie normal możesz to przecież spokojnie pominąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

a ja wczoraj bylem zaspany a własciwie to juz dziś i diabola nie zauwazyłem ;), całkime fajny, czy przesada ? ja wiem nie wiem :D robisz jak Ci lezy i pasuje, mozna go tam w paru miescach odrazu powledowac zeby nie zostawiac babrochów a czy chcesz go zjechac nizej do 10k czy mniej to juz Towja wola : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

donMario mam twojego tutka o teksturowaniu Lecha, albo Jarosława :) jest świetny. Taka zabawa wymaga troszkę cierpliwości, a mi jej jest czasami brak :/

Kuba_ poniekąd jestem ascetą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaatv4.jpg

1000tris i teksturki 1024

 

Lewus czy to nie ten sam ludek którego pokazywałeś kilka miesięcy temu? ^^

Kubi super :d ale ma wielkie nadgarstki O_-

Wichur wypaśna ciuchcia, może załapie sie na maszynistę jak ładnie poproszę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności