Skocz do zawartości

Game Art : Nad czym właśnie pracujecie ?


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość Marioza

Empeck - lux to wygląda , strasznie podoba mi się to AO, wyszlo idealne, nie za słabe nie za mocne

 

Wichur furak elegancki , skoro tak dobrze sie prezentuje buda to moze lampki tez powinien miec w 3d a nie fotowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

taki dzisiejszy paro godzinny "speedek" , baza mudboxowa, miał być vampyrek, później murzenk bambo, a finalnie take coś wyszło ;)

 

1amx9.jpg

 

wersja rozszerzona ;)

http://img123.imageshack.us/img123/6369/69218359fc2.jpg

http://img123.imageshack.us/img123/1744/57834246ma0.jpg

 

7copyrf6.jpg

 

jak przesadzialem z wielkością to pisać sie zmniejszy :o)

 

obrót 360 http://rapidshare.com/files/126602047/baniak.rar.html]

Edytowane przez Marioza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Afro-vampir świetny :) ale zdaje się że zapomniałeś zrobić fakturki na ustach bo są gładkie jak pupcia 70 letniej babci :D

Edit

Please wywal ten okropny tekst bo kłuje w oczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

dzięki ;)

Ex3 nie zapomnialem, po prostu juz mi sie nie chcialo, nie wiem jak wygląda pupa 70 letniej łani ale chyba gładka nie jest :D to raczje moze chodzilo Ci o niemowlaka pupe? zreszta usta to pikus wiekszy gil jest na uszach ale jakos nikomu to nie przeszkadza mnie też :D, speed zamkniety nic juz przy nim nie grzebe zostaj jak jest, robimy następnego

Literki zmieniłem bo faktycznie jarmark a nie mialem zadnych pod ręką jak skladalem to do kupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

ledyr thx, seamy to nie problem zawsze je zamalowuje tak jak Tomala napisał BP i już :)

 

Tomala thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo panowie, dawno nic nie zapodawalem wiec tutaj jakas pierdolka robiona 3 lata temu,nigdy neistety nie ujzy swiatla dziennego, przepalilem i otexilem Bieloon wymodelowal butp

 

cos widze ze sie skupilem na torsie i nie doswietlilem butow ani majt ale poprawie se kiedys :D

Edytowane przez Hatred
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haaaaaaaaa! Klicor! Faktycznie!

 

Spoko czoko modelik, tylko mi się dwie rzeczy mało podobają: skintone wygląda jednolicie trochę (jakoś tak płasko) i głowa jakaś taka strasznie owalna, ani jednego kanta, nic nie odstaje, trochę jakby relaxem potraktowana.

Rozumiem, że to taki tłuścioszek-miluszek.

Może takie ujęcie z tą głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem ż eto prawdziwa palma !! Levus dał byś sobie jakiś limit a nie... takie marnotrawstwo trisów :/ ale i tak miazga. Robiłeś to na warstwach rozumiem? bo pewnie ram wysysa cały. No i nie wiem czy tekstury nie za duże jak na game art :D

 

Edit:

Pozwoliłem sobie zaszaleć i zrobić moją interpretację :P

a oto mój NextGen :D

palma_01.jpg

Lipna tekstura i kokos kwadratowy ale co tam :D

Edytowane przez Creator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że ostry Levus bash ;) To też się dołączę - chyba więcej czasu zajeło zrobienie tego screena i posklejanie go w Photosklepie niż samo wykonanie modelu ;) No ale fajna palemka :]

 

Aaaa, tak swoją drogą to nie wiem czy wiecie, ale najlepiej sprzedającą się obecnie konsolą jest.... Nintendo DS! ;) Więc jednak low poly żyje i długo jeszcze w zapomnienie nie odejdzie ;) I bez jaj.

 

 

edit-> ;) Levusa palma sporo lepsza - lepiej wywazone kolory, u Creatora robi się ostry kontrast zielony - czerwony, bardziej efektywna uvka - przy drugiej palmie liscie nosza wyrazne znamiona pixioliozy, a to jest element najbardziej rzucajacy się w oczy (a nie pień) I tekstura po prostu jakoś lepsza... No ale na plus u Creatora jest o połowe mniej trisów przy prawie takim samym wyglądzie geo. Czyli mogłeś gdzieś tam jeszcze przyciąć Levus :)

Edytowane przez arcade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he, no jak to drastycznie zmieni polycount to ja bym jednak dwa kokosy wywalił ;) Dużo w wyglądzie modelu to nie zmieni. NDSa bardzo polecam jak lubisz takie lajtowe, proste i przyjemne gierki. W sumie to teraz na DSie najwięcej pocinam, a XBox360 się kurzy hehehe. Z ciekawostek jeszcze dodam że drugą pod względem sprzedarzy jest Nintendo Wii, którego bebechy to podrasowane bebechy Game Cuba - czyli next geny to nie wszystko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności