Skocz do zawartości

Game Art : Nad czym właśnie pracujecie ?


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nom to hi poly, a raczej jego poczatek, a do gry to nie powiem :P hehe trenuje se modelowanie hi poly enviromentu (cztaj duzo kwadratow w kolkach w kwadratach) :D

 

edit: Kubi ty tam sie nie podlizuj bo wiadomo ze to sraka ale obserwojesz wlasnie narodziny modelarza :D :P uratuje to texturka :P

Edytowane przez Hatred
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

główki główkami ale ludziki rowniez wymiatają a moze nawet bardziej hehe, dajesz ten skromny showcase bo teraz to smaka narobiłeś :o)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie przedświąteczne pierdółki - wrzucam, bo akurat musiałem zrobić screeny:

 

%5bLP%5dweapon.jpg

 

%5bLP%5dweaponWire.jpg

 

Niestety za mało czasu, żeby zrobić to dobrze, ale tragedii też chyba nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@TI--> siekierka taka bardzo srednia texturki raczej bardzo przecietne(np. te czerwno miejsca sa baaardzo slabe puste itp. drewno tex bez dealu takie nijakie ) tri tez moglo by byc mniej bo jak widze jest prare ciec ktorych nie widac :)

to samo ze szpadlem/lopata

 

jaki rozmiar tex?

 

ale ogolnie spoko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, nie pamiętam - nie spodziewałem się jakiegokolwiek odzewu - nigdy nic nie piszecie :P

nielot > tak, jak mówiłem, spieszyłem się, a ja niestety do najszybszych nie należę. Całą teksturę siekierki trzeba by jeszcze przemalować - podrapać, dodać rysy, zacieki i zabrudzenia rys drewna. Teraz jak tak patrzę to widzę, że ze dwa loopy można by jeszcze usunąć, bo są niepotrzebne. Na szpadlu to samo z drewnem + loopik na dolnej części do wywalenia.

MP5 jako tako - z siaty w ogóle nie jestem zadowolony, ale przynajmniej wygląda. Właśnie zauważyłem, że mapowanie na tłumiku mi się chyba omsknęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@Ti fajne modeliki to do czegos konkretnego czy dla siebie?

 

Kuba ogolnie cool ale trochu zbyt low resowy bump i kolor, te ciemne krechy pod oczami tez są zbędne no i moze trzeba by podkęrci normala bo sie chyba troche spłaszczył przez tego bumpa

 

Eric_Draven łądny skriniak , to z utka? do tej pory cos nie moge sie zabrac za rozkminienie jak sie wstawia postaci i inne podobne modele jak bronie , a tyle sie tego nawzucałem do ut2004 hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario to tylko Blender. Nareszcie sie w materiałach połapałem, Wcześniej robiłem screeny w max'ie chociaż cały model w Blenderze wykonany ;) dbry pro, spróbuj ;) Przy odrobinie zacięcia można fajną realtimową prezentacje zrobić i wyeksportować do exe'ka do odpalenia na innym kompie. to też może sie czasem przydać. Jak wyczaje jak to robić to sie skrobnie jakiś mini tutorial czy coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eric_Draven no to ładną zmyle szczeliłes bylem przekonany ze to skrin juz z ut bądz inne gry gdzie wsadziłes tą giwere, to ciekawe co piszesz o blenderze i tej real timowej preztacji w exe, obsługuje to normal mapy ? jak by co to reflektuje na takiego tuta lub wiecej info na ten temat bo zaciekawiło mnie to tym bardziej ze skrinik wygląda bombastycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności