Skocz do zawartości

Game Art : Nad czym właśnie pracujecie ?


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Marioza

Bro pociąg elegnacki trzyma poziom jak to zwykle u Ciebie, normala to tam chyba ni ma?

 

Bruneq sie zdecyduj albo ciuchcia miazdzy albo jest juz tylko fajna bo 5 dni ehehe, z dupy palcem nie wyciągniesz modelu ktory miazdzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Zzar :) Kope lat... Fajnie, ze tez zająłeś się game artem :) Skilla widze masz. Ogolnie jest bomba, ale jak już Ex3 zauważył zbyt monotonnie jesli chodzi o kolorystyke. Nie boj sie kolorow ktore na pierwszy rzut oka nie pasuja.. Tu lekko podjedziesz zielenią, tam niebieskim... i zaraz bedzie ciekawiej.

Pozdr

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ludzie tak siedze i sie zastanawiam jak to jest:

Sciągam sobie koncepcik ze strony warhammera i zaczynam tłuc model tekstury etc. pokazuje na forach zbieram aplauz, respekt i wogóle mega oklaski. Czy po dwóch dniach czytania entuzjastycznych komentarzy mogą się do mnie zgłosić ludzie z games workshop(czy kto tam ma na to copyrighta) i powiedzieć "o nie nie ma tak dobrze!"?

 

Chodzi mi o to czy robiąc prackę na podstawie jakiś konceptów z gier chronionych przecież prawami autorskimi można narazić sie na jakieś nieprzyjemności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci od warhamca sie nie czepiaja, widzialem juz pare ladnych prac opartych na tych konceptach. Podobnie Blizz, maja nawet swoje dzialy dla fanartu. Chyba jak dlugo nie twierdzisz ze koncept jest twoj, a ten co wisi na stronie warhammera to tylko przypadkiem w 99,9% zgadza sie z twoim to nie narazisz sie na jakies nieprzyjemnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys mialem dokladnie taki sam dylemat i tez przy okazji robienia modeliku z warhammera online. Tak jak napisal PAINbringer dopoki nie czerpiesz korzysci majatkowych to wszystko jest ok. A jezeli bys chcial na tym modeliku zarabiac to zawsze mozesz zaslaniac sie prawem cytatu. Wystarczy ze podasz skad wziales concept.

 

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=50481&page=3

 

 

a tak btw. Morte co z twoim DW?

Edytowane przez F/X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szerze- nie wiem, chyba odpuszczę, szkoda trochę matury, choc coś tam jeszcze dłubię powoli., moze jakiś update zrobię niedługo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ale temat jest troche szerszy bo jezeli zrobisz model na podstawie konceptu i zamieszcisz go w portfolio swojej firmy to nadal nie bedziesz czerpal z tego kozysci majatkowych ? to chyba tak jak zrobic sobie filmik portfolio i podlozyc muzyke jakies kapeli to odrazu bedzisz mial nieprzyjemnosci bo za to placi sie spora kaske, wie ktos moze jak to dokladnie dziala ? z drugiej storny widzialem juz kilka modeli opartych na konceptak z gier itp. i nikt o to nie ma pretesji... wiec sam nie wiem jak to dziala ? (... z tego co wiem to ostatecznie, ktos najpierw poprosi Cie o usuniece obrazka ze storchy czy gdzie tam sie nie reklamujesz i dopiero jak tego nie zrobisz to mozesz miec nieprzyjemnosci. tak podobno sie dzieje w 95% przypadkow)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tymi prawami autorskimi to zawsze jest problem :( i jak tu udowodnić

fanart/fanfiction od plagiatu wykonanego świadomie ze względu na chęci zysku ;/

co do muzyki to chyba trzeba uzyskać pozwolenie wykonawcy i umieścić info.

 

he ciekawe bo sam ostatnio robię postać inspirowaną zombiakami z hl2 XD

do moda więc bardziej fanwork ;p mocny WIP ale LP już mam tylko poprawiać HP

pod normal mapkę

65336537.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ledyr starszne buły Ci wyszly :-( te ramiona koniecznie musisz poprawic, zapodaje troche refek (mam nadzieje ze nie dostane bana) ... wiem ze Smitch czasami rysuje takich tyfonow z bulami ale na modelu to wyglada poprostu kiepsko.

ramie.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledyr- to co matys i pępuś niżej winien być!

Kruku- całkiem fanie, ale 13 k trisów z hakiem?! nie za dużo jak na taką postać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eric- bardzo fajny stuff dawaj więcej:)

 

A tu ode mnie taka pani, zrzuty z blendka, testowe wypalanie:

 

girl1p.png

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morte fajny head :)

 

Ja też sobię dłubię główkę tak dla sportu. Bawię się trochę Blenderem. Anatomia siada bo base mesh robiony z rysunków konturowych. Mogłem zrobić gęstszą siatkę i tera żałuję, ale nie będę już tego poprawiał, bo szkoda czasu.

glowa_01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dopiero od niedawna zajmuje się na poważnie grafiką 3D. To jest początkowa faza scenki która robię. Od razu chcę zaznaczyć ze w planie ma jeszcze wytłoczenie desek żeby nie wyglądało wszystko tak płasko , większej uwagi wymaga też dach. Zdecydowałem się pokazać prackę światu, bo liczę na jakieś cenne uwagi :P . Możecie jechać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś tu się ruszyło ostatnio ;]

 

*Eric_Draven

vz 61, kolejny gun ;]

*Morte

Odpoczywasz od Jedia XD

*Creator

Ciekawy model (taki niby alien skrzyżowany z człowiekiem)

ale textura mi się już nie podoba :( albo to przez za dużo czerni z rendea

*claymor

Sam model domku można by spokojnie gdzieś dać

(siatkę i textury poka).

 

Ja ostatnio zacząłem sobie też guna robić

1_16.jpg

2_9.jpg

3_3.jpg

4_7.jpg

Jeszcze jest sporo dziwnych miejsc i sporo się pewnie zmieni ale puki co jest ..ok 50% HP skończone.

Edytowane przez Kruku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kruku, qrde, nie przekonywuje mnie ten modelik kuszy!Mim zdaniem poszedles za bardzo w design, zapominajac o mechanice i wygodzie:) obecnie nie mam jak ci przedstawic o co mi chodzi...na szczescie niewielkie poprawki by to byly:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności