Skocz do zawartości

Bitwa 3D: Małe jest piekne


Elmo22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Może by zrobić trochę sflaczałe opony, bo skoro dosiada motorek nie na swój rozmiar, to i powinien go nieco przygnieść.

 

Wspaniała scena. Jestem pod wielkim wrażeniem, swoboda, z jaką przygotowujesz modele jest niesamowita. No po prostu jestem zazdrosny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki chlopaki :)

 

Adek_CG - klimat scenki ma byc jak ze starej dzielnicy (kostka brukowa, spekany tynk, widoczne cegly, oznaki czasu i korozji) tak wiec widze ze oczekujesz dokladnie tego co zamierzamy zrobic :)

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super to wyglada, ptaki na pierwszym planie nadaja dobrej dynamiki wszystkiemu [gdyby kadr byl inny to bym umiescil za tym motorkiem takiego cartoonowego rozjechanego kota, wiesz, z oczami na wierzchu i sterczacym ogonem:D] A i taki szczegol na sile: Anteny satelitarne powinny byc chyba w jedna strone skierowane bo teraz kazda z innego satelity odbiera:D

 

Edit: moze dasz takiego przestraszonego kocura ale przed motorkiem, to bylo by takie "drugie dno" w tej pracy hehe, taki maly piekny kotek, w sam raz do rozjechania:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

świetne! dziewczynka wymiata :] moze bys tylko troche teksture zebow poprawil? tak delikatnie podcienowal zeby byly bardziej 3d bo teraz troche sie zlewaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

ciuszki fajnie na plus, ale włosy starszej pani koniecznie do poprawy, to co krzyhhhu napisał

działajcie bo już tuż tuż ;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tuz tuz :) i dzialamy dzialamy. envior w toku, babe sie poprawi. w zasadzie konczymy i na bank na oddanie bedzie scenka w komplecie :D daje slowo :D niemniej jednak jeszcze sporo pracy ale zarywamy nocki zeby zdążyć i zeby was nie zawieść ;) pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

dooooooobre :) juz to pisałem wcześniej ale warto powtórzyć: dziewczynka wypasiona wyszła, nie ma co:) brawo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufff udalo sie :D zdazylismy. wygralismy z czasem i przeciwnosciami... final jest w pierwszym poscie, zapraszamy do ogladania :)

 

jednoczesnie chcemy wszystkim wam podziekowac za to ze wspieraliscie nas konstruktywna krytyka i swierzym spojrzeniem. bez was ten watek pewnie nie doszedl by do skutku i odpadlibysmy w przedbiegach :D mamy nadzieje ze efekt naszej pracy spodoba sie wam, ze nie zawiedlismy waszych oczekiwań.

 

z drugiej strony gratulujemy wszystkim uczestnikom bitwy tak wspanialych prac. powodzenia w ocenach jury!

 

pozdrawiamy.

do zobaczenia w kolejnej edycji bitwy :D

 

Eco i Elmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

no i super! bardzo mi się podoba klimacik jaki stworzyliście! zasłużone brawa!

dresiarz jest wypasik! a reklama koks szewczyka zwaliła mnie z krzesła, ha ha! ;)

rewelka!

gratuluje ukończenia i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem, 'żem' się trochę rozczarował, bo finał popsuliście;) IMO poprzednia wersja pieska (łagodna i głupkowata z lekka) znacznie bardziej tu pasowała. Balkon wydaje się być płaski, zupełnie jakby był tylko teksturą. Jezdnia, szczególnie z lewej, jak i lampa nie robią najlepszego wrażenia. Podobnie gołębie, które za mocno pchają się w kamerę. Ogólnie jestem zaskoczony ostatecznym klimatem, ale mimo wszystko gratuluję ukończenia;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzyhhh - dzieki :D faktycznie jest tam bug ktory wyskoczyl na sam koniec przy montowaniu planow :/ no coż poprawimy to dopiero po ogloszeniu wynikow no bo teraz nie wolno przeciez juz nic robic :) a upa z finalem wyslalismy dokladnie o 24 (godzina 22.00 jest przy 1 poscie z data edycji) wiem ze to joke ale wiadomo? moze komus zdarzy sie zechciec wyeliminowac nas z finalu :D:D

 

jaras - dzieki :) faktycznie polecialem z kontrastem ciut za mocno chcac wydobyc pierwszy plan, ale slepy juz bylem i filtry wstawialem odrobine po omacku :/

 

Raffaello - heheh dzieki :D no ten billboard to maly przekret :D ale my lubimy takie akcje szczegolnie jak oryginal to ostry kwas. a poza tym ta pracka to karykatura rzeczywistosci . w sumie malo widac na renderze (docelowo chcielismy zrobic rozdzialke wymagana regulaminem 4Kx3K ale nasze kompy silnie zaargumentowaly ze tego nie zrobia) ale teraz robic update'a z samym billboardem to juz troche kicha

 

Touch - ehhh... no coz masz racje. to wszystko co napisales to prawda. co do pieska to przeszedl on taka ewolucje ze szkoda gadac. zreszta mialo byc ich wiecej ale na koniec okazalo sie ze malo tam miejsca na stado pieskow i zostawilismy jednego. a co do reszty to po prostu po 2 tygodniach niedosypiania a na koniec 2 dniach zupelnie bez snu ciezko jest juz okreslic czy kierunek w ktorym sie brnie jest wlasciwy czy nie. a teraz jak patrze na a pracke to poprawilbym wiele rzeczy.

 

Lewus - no skoro to widac to kompletna porazka :/ z tym czasem to tez nie do konca tak jakby sie wydawalo bo mielismy genialny plan i prace rozlozona w czasie. scenka skonczona byla na czas ale jak sie w piatek okazalo ze nam kompy nie startuja z renderami to sie zaczelo... ja na swoim Athlonie 900 z 256MB Ramu i GF MX 400 to raczej sensacji nie odkrylem ale jak Eco napisal ze mu przez cala noc prepass nie ruszyl to kolanka mi sie zatrzesly. zaczela sie jazda z shaderami zeby to w ogole poszlo i niewiele brakowalo a bysmy nie oddali pracki. w efekcie scena renderowala sie regionami na dwoch kompach a potem laczenie planow w szopie. komplet renderow mielismy gdzies o 22.00 stad takie niedorobki o ktorych pisal krzyhhh. jednym slowem ta pracka jest wynikowa naszego sprzetu, naszych umiejetnosci, kreatywnosci i wolnego czasu... no ale w sumie to ma na celu ta bitwa - zeby ta wynikowa pokazac i ocenic na tle "innych" wynikowych :)

 

dzieki wszystkim za komentarze i krytyki :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności