Skocz do zawartości

Animacja Testy


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 404
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

I jeszcze pierwsza wersja scenki otwierającej animację, czas renderingu na Internalu (chyba jeszcze nie czas na Cyclesa) to póki co około 15 sekund na klatkę. Wstrzymam się chyba z kolejnymi sneakpeek'ami i albo założę wątek WIP, albo pokażę coś więcej dopiero za kilka tygodni.

 

testpo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przedstawiam mały test animacji, rotoscopingu i ogolnie efektów specjalnych, dajcie znać co o tym myślicie. Uprzedzam, ze efekt końcowy jest krótki (ok. 2 sekund), ale puszczony kilka razy wiec trzeba się trochę przyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ManyMan

Testowa animacja. Blender. Postać wykonana przeze mnie, ale odwzorowana na gdzieś znalezionym renderze.

Chętnie usłyszę komentarze, porady. Na tło proszę nie patrzeć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testy moich animek z Endorphina, export do maxowego bipeda bardzo prosty. Jeśli ktoś nie wie - Endorphin to program służący do tworzenia realistycznych animacji, gdzie zadaniem animatora jest tworzenie odpowiednich pozycji postaci, ustawianie constraintów, dodatkowych sił etc, reszta symulowana jest przez program, zgodnie z zasadami fizyki. Do animacji tego typu jest moim zdaniem świetny :)

 

https://vimeo.com/47188804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :)

Salto takie miało być założenia, na żywo widziałem, że ludzie potrafią "zwolnić" w powietrzu przy takich akrobacjach, ale skoro szczypie w oczy to chyba zmienię.

 

Do Wiedźmina 2 tylko czyściłem mocapy do niektórych cutscen. Aktualne demo niestety zawiera materiały, których nie mogę pokazywać szerszej publice. Więc albo przemontuje albo poczekam na zielone światło :)

 

Fajnie że się ogólnie podoba. Yo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności