Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że rysując, często zmieniam koncepcje i notorycznie zmazuje to co przed chwilą "stworzyłem". Postanowiłem wziąć "Nowy leksykon PWN" i losowo szukać palcem tematów dzięki temu nie będę musiał co 5 minut zmieniać ustalonego w głowie tematu. Dzisiaj moim tematem jest: "jelito ślepe".

zombie1f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bawię się różnymi technikami :P

Po zaprezentowaniu takiej oto karykatury Cezara (swoją drogą sam pomysł tworzenia karykatury Cezara wydaje się nieco karkołomny - w każdym razie zapewne wydawałby się takim w czasach Imperium Romanum) przypuszczalnie zostałbym rzucony lwom na pożarcie. Na szczęście obecnie te czcigodne dzikie stworzenia mają lepsze rzeczy do roboty niż pożeranie początkujących rysowników, toteż bezczelnie zamieszczam kolejny speed :P

11kjd5j.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam leszek_lenia a mi sie wydaje ze to mocna herbata z nutka jablka i mysle ze by mi taka smakowala wiec gdzie moge znalezc :D ?

SBT77 nie no to cezar gdzie ma listki we wlosach czy jak to sie tam zwie ... strasznie mi tego brakuje

RaVirr fajna zjezdzalnia ;D brakuje mi odblaskow okien i roznych takich

 

jakos czasu nie mialem i tutaj takie krotkie zabawy jedna z natura druga z refki

kostka.jpg

zebiasta.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne sebel!

 

Jakby ktos mial okazje zajrzec, to polecam sporą wystawe prac Jacka Sienickiego. Kraków, Pałac Sztuki, Plac Szczepański 4. Do 29 marca chyba. Na mnie zrobila bardzo duze wrazenie.

 

Wrzucilem na siec kilka fragmentow zapisków jakie zostawil w szkicownikach (zdjecia z albumu towarzyszacego wystawie), bo wydaly mi sie trafne, proste, ciekawe.

http://www.tgfg.pl/tomek/2d/sienicki/

 

Opis z wystawy w Warszawie + sylwetka Sienickiego

http://www.artinfo.pl/?pid=events&sp=relation&id=10421&lng=1

 

m.in.

Sposób malowania, jaki uprawaił Sienicki - zmarły przed kilku laty profesor warszawskiej ASP - odszedł już do lamusa. Tak się po prostu dzisiaj nie maluje, ale i tak jego obrazy stały się ponadczasowe, a więc aktualne i dziś. Artysta osiągnął światowy poziom malarstwa, można go umieścić obok takich malarzy jak Goya czy Rembrandt.
paint to post

leander-wireman.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leander skoro mowisz ze warto musze sie wybrac :p

 

 

a tu takie zabawy sam nie wiem z czym pomysl sie zmienial wiec zajelo napewno za duzo czasu na dojscie do tego efektu ktory i tak mnie wogole nie zadowala :D

scrapper.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

free.ZE fajnie wyszla Ci ta martwa nie chcialbys widziec mojej :p

Gotham pierwsza mysl kot z bajki inspektor gadzet ;p [ten on przeciwnika gadzeta lol]

aras no fakt ;d az boli ten blur ..

leszek_lenia przez Ciebie ogladnolem spidermana ...

 

 

nie mam co wstawic a ponoc trzeba to daje taki moj treningowy wip

spiaca3copya.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo niektóre speedy, naprawdę niszczą!, to ja szybko, bo też czasowo teraz cieniutko u mnie, wrzucam taki koncepcik arktycznego łowcy ;P, taki szkic szybki, chyba zrobię z niego potem koncept w szczególe :), bo się podjarałem tym esimoskim klimatem co mi wyszedł :) pozdro

 

orkus01hunterussmall.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubasa fajny koncepcik :) podoba mi sie ubranko ciekawa kolorystyka ale jakies takie splowiale sie wydaje

leszek_lenia szkoda ze rybka w powietrzu zawieszona a ogolnie jakos ostatnie te prace widac ze bawisz sie bardzo z pedzlami i sam nie wiem czy ich dobor jest trafny ale nowe rzeczy wazna rzecz

 

troche martwej:

bossy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no moze nie zroznicowalem pedzli ale postaralem sie posluchac add planu chyba jest troszke lepiej ;d

leszek_lenia stworek fajny ale ... wiem ze trudno mowic o anatomi jezeli chodzi o cos takiego ale mam wrazenie ze ma zbudowane nogi na takiej zasadzie ze ma 3 partie z przeciwstawnym kolanem a jezeli tak jest to on sie przewraca wlasnie na pysk ... moge sie mylic

 

 

boss2copy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g0od i ten szybki "alien" mi najbardziej przypadl do gustu :)

 

bawilem sie troche jezeli chodzi o anatomie a mianowicie szybkie dostrzeganie proporcji i umiejetnosc narysowania pozy gdyz znalazlem w teczce kogos linka do stronki

http://posemaniacs.com/?pagename=thirtysecond dla mnie bomba genialne cwiczenie co prawda w moim przypadku to musi byc 90 sec oraz to nie jest wystarczajace ale zamierzam codziennie spedzic nad tym conajmniej godzinke czegos takiego szukalem bo u mnie anatomia lezy a tymbardzej jezeli cos rysuje z lba ...a takie cos pewnie mi pouklada troche w glowce pewne sprawy :)

 

cwicz1.jpg

Edytowane przez bloody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie zrozumialem ;d ten flakon od deo byl z natury reszta nie chcialem jakos go usytuowac jak widac mi nie wyszlo a tu taka refka gdyz dosyc nietypowo sie zachowuje swiatlo na nim ;P

http://img172.imageshack.us/img172/1197/blimblam.jpg

 

pozniej cos tu wstawie albo usune posta :P

 

 

edit:

-nie taktem bylo by nie wspomniec iz Twoja wersja zajela jak to wspomniales 5 min to nadala jej charakteru artystycznego i mi sie duzo bardziej podoba :P

 

ja narazie postanowilem jednak ograniczyc uzycie wszelakiego rodzaju pedzli textur itd a skupiam sie na przekazaniu dokladnie tego co widze ewentualnie gdyz mnie to zawsze korci tego co mam w glowie... brakuje mi strasznie duzo podstawowych umiejetnosci jako iz jednak nie mam doswiadczenia i bardzo pozno zaczolem mimo iz forum przegladam od paru lat bardzo duzym zastrzykiem motywacji bylo dla mnie kupienie tabletu ...

probuje co chwile czegos nowego i nowego i cwicze co chwile co innego czasem za daleko sie posuwam...

rady sugestie krytyke przyjmuje zawsze z usmiechem i doceniam i staram sie przemyslec ... dodam ze tablet mam od pazdziernika czasu mi zawsze brakuje gdyz jak wspomnialem braki straszne :) z tego powodu iz wszystko chce miec teraz w pigulce i bardzo duzo spedzam czasu przy tablecie to moj styl jest taki chaotyczny jak caly ten post ...

 

dzisiejsza porcja cwiczen [wspominalem juz ze genialna stronka :P ?]

 

cwicz290sec.jpg

a tutaj troszke pozniej wrocilem do tego chcialem dac troszke charakteru pewnym psotaciom :P gdyz mi tego bardzo brakowalo podczas cwiczenia.

cwicz290secredited.jpg

Edytowane przez bloody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-leszek_lenia fajni ruscy ochroniarze :P

 

no rysuje z posemianiaca uzywalem brusha z opacity pod naciskiem piorka teraz dodalem jeszcze rozmiar pod naciskiem piorka 90 sec zaczelo mi brakowac :P no i potem sie pobawilem znowu ...

http://img8.imageshack.us/img8/8946/cwicz390secb.jpg

 

 

posemaniacs a potem zabawa kreskami

szkic2.jpg

Edytowane przez bloody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bloody,calkiem ladnie,teraz nic tylko kazda z osobna skonczyc :)

 

 

dalej z cyklu martwa natura,z tym ze teraz troche bardziej martwa niz ostatnio :)

wielkie podziekowania za tekstury dla Barontieriego,swietnie sie spisuja

skull_by_freezu.jpg

Edytowane przez free.ZE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

free.ZE pozytywne komentarze zbedne :P ja chce wiedziec to co zle !! :P nie no zarcik dzieki hmm tak kazda dokonczyc to bym mogl, tylko by wyszlo komiksowo albo nic by nie wyszlo jak narazie niestety ...

PS:[mam nadzieje ze z refki ta martwa natura :D]

 

uznalem ze trzeba miec jakies podstawy ;d duzo osob by powiedzialo bier olowek i na papier ... [ ale narazie jakies opory mam i jednak bawie sie tabletem ;d]

 

Posemaniac 90 sec duzo mi dal przynajmniej ja to widze ze jednak lepiej proporcje zachowalem tej babki ;p co prawda na koniec na doslownie 30 sec przeciagnolem ja nad rysunek i wyciolem oko z mojego szkicu i brew i przesunolem na bardziej prawidlowe miejsce [cheater !!]

 

Edit: wyglada na 20 lat starsza niz na zdjeciu... hmm nie dokonca wiem czemu

 

 

usmiechnieta.jpg

 

Refka :

http://img17.imageshack.us/img17/4451/24899703.jpg

 

pozniejsza zabawa:

zegarek.jpg

Edytowane przez bloody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności