Skocz do zawartości

Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne vol.2


illy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

juz po wyborach, u mnie jest strefa wolna od pis, skonczcie z tym kononowczem

 

a zeby Leru nie zrobil przyczajki o offtop to wrzucam

 

 

Two Men On A Bus

 

A bus stops and two Italian men get on. They seat themselves and engage in conversation. The lady sitting behind them ignores their conversation at first, but her attention focuses on their conversation when she hears one of the men say the following:

 

"Emma come first. Den I come. Two asses, they come together. I come again. Two asses, they come together again. I come again and pee twice. Den I come once-a-more."

"You foul-mouthed swine!" hissed the indignant lady. "In this country, we don't talk about our sex lives in public!"

 

 

"Hey coola down lady!" said the man. "Imma just tellun my afriend howa to spella Mississippi."

 

 

 

 

Windows 1.0

http://www.akuku.pl/link_frameset.php?strHref=http%3A%2F%2Fwww.danerd.com%2FShow.php%3Fvid%3D2321

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://ziza.ru/2006/08/30/zhest-uhodyaszeho-mesyaca.html

hkropinski : do mnie jakies 10miesiecy temu wpadli panowie z milicji :D

(ktos podkablowal ze cos tam niby mam) jednak jak zobaczyli ze u mnie pustki (chodzi o plyty) i ze winda orginalna :D podziekowali i wyszli ;)

a wiec: masz orginalną winde ,mozesz spac spokojnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hk nie pękaj :)

 

Kiedy przyjdą przeszukać dom,

 

Ten, w który mieszkasz chłopie,

 

Kiedy sprawdzą twój CD-ROM,

 

I na płytach nagrane kopie,

 

Gdy pod drzwiami staną, i nocą

 

Nakazem w dłoni w drzwi załomocą -

 

Wiesz o jaką im chodzi zbrodnię?

 

Ściągałeś pliki przez dwa tygodnie.

 

Już przed twym domem setki są glin,

 

Dokąd uciekać? Chyba do Chin.

 

A wszystko przez to, że owe dane,

 

Wprost z Ameryki były pobrane

 

Co czyni z ciebie kogoś gorszego,

 

Niźli mordercę wielokrotnego...

 

Kiedyś przyjdą na pewno pogrzebać ci w kompie

 

może się zlitują, w co szczerze wątpię,

 

jak GROM w nocy przez dach się wkują,

 

płyty połamią, save'y skasują,

 

pójdzie się ***** w Fifie kariera,

 

znów w nfs'a startujesz od zera,

 

choć w call of duty wojnę wygrałeś,

 

choć wiele nocy przez to zarwałeś,

 

brak u nich skrupułów, litości nie mają,

 

za dyskutowanie zarobisz pałą,

 

nie pomogą płacze ,ani lamenty

 

cały twój hardware w foli zapięty,

 

już biurko puste, już wiatrak nie huczy

 

może mnie w końcu to coś nauczy,

 

mijają godziny, mijają dni,

 

chyba oszaleje, wciąż komp mi się śni,

 

dzwonie na pały, może cos da się załatwić,

 

jakiś glina mówi: musze pana zmartwić,

 

tutaj jest Polska, tu cuda się dzieją,

 

kompa pan oddał przebranym złodziejom,

 

jaki jest morał mojej definicji?

 

profilaktycznie nie wpuszczaj policji!

 

 

(tekst nie mój, znaleziony na jakimś forum)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hkropinski : do mnie jakies 10miesiecy temu wpadli panowie z milicji

(ktos podkablowal ze cos tam niby mam) jednak jak zobaczyli ze u mnie pustki (chodzi o plyty) i ze winda orginalna podziekowali i wyszli

a wiec: masz orginalną winde ,mozesz spac spokojnie

hk nie pękaj

 

pewnie ze mam;)

 

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3737320.html?skad=rss

Podejrzane firmy pod pretekstem resocjalizacji lokują w polskich wsiach setki młodych niemieckich przestępców. Chętnych na opiekunów nie brakuje, bo Berlin płaci pensję w euro. Miesiąc temu wychowywany na Podlasiu 15-letni Niemiec zgwałcił 82-letnią staruszkę. Oglądaj dziś o 19.45 program Uwaga! w TVN i czytaj jutro "Gazetę Wyborczą".

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.idg.pl/index.php?setskin=1&skinid=3&showtopic=61099

 

W razie gdyby usunęli

 

Prosze was o przetłumaczenie na jezyk angielski Bardzo prosze i z gory dzieki

 

To jest mały pokój , w którym jest jedno okno zaraz nad łóżkiem. Na środku pokoju znajduje się stół który stoi na czerwonym dywanie. Ściany są koloru różowego , zaś sufit białego. W pokoju są dwa regały na których są książki, pudełka oraz maskotki.

Uważam że pokój jest przytulny bardzo ładnie urządzony znajduje się wiele kolorowych mebli. zgodnie z wiekiem osoby w niej mieszkającej.

 

Mieszka tam mała dziewczynka lubiąca zabawki i bajki.

 

Odpowiedź:

Here is peace, is one ms window over the ledge. In the middle is tablet whitch is staing on a magic carpet. The wall is pink floyd, sky is whithe. In the peace are two regulus, there are google on them not-oems and tuxes also. I am carefull that peace is angenehm and very preety tooled finding many colour mebels according to person's age living in it.

 

She likes dildo and xxx stories.

 

Padłem, jak to przeczytałem i porównałem obie wypowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol badaj! Sex jest dziełem szatana!

Co? jak?

No badaj, pozycja 69, wymawia się sześć na dziewięć więc poprawny zapis to 6/9 i mamy ułamek zwykły, gdy go skrócimy mamy 2/3 a rozwinięcie dziesiętne tego ułamka jest równe 0,(666)

Nadciąga apokalipsa...

 

 

LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zdarza się tylko w filmach :)

-Zawsze udaje ci się znaleźć wolne miejsce parkingowe, dokładnie przed budynkiem, do którego zmierzasz.

-Kiedy płacisz za taksówkę, nie patrzysz do portfela, lecz wyciągasz losowo wybrany banknot i podajesz go. Zawsze idealnie wystarczy na opłacenie taksówki.

-Wiadomości w telewizji przeważnie prezentują informacje, które dotyczą cię osobiście w tej właśnie chwili.

-Przerażająca muzyka, lub mroczne śpiewy dobiegające z cmentarza, zawsze wymagają dokładnego sprawdzenia.

-Każdy zamek w drzwiach może być otworzony za pomocą karty kredytowej lub spinacza do papieru w oka mgnieniu. Chyba… że za drzwiami płonącego domu znajduje się bezradne dziecko.

-Wszystkie bomby są wyposażone w elektroniczny mechanizm detonujący, który na dużym, czerwonym wyświetlaczu pokazuje, kiedy dokładnie wylecisz w powietrze.

-Jeżeli chcesz się zakraść jako niemiecki oficer, nie będzie wymagana znajomość niemieckiego. Wystarczy angielski, z lekkim, niemieckim akcentem. -Także niemieccy żołnierze między sobą preferują rozmowy w języku angielskim.

-Raz nałożona szminka do ust, nigdy się nie rozmaże - nawet w trakcie nurkowania.

-Wieża Eiffela jest widoczna z każdego okna w Paryżu.

-Detektywom udaje się rozwiązać sprawy dopiero po tym, jak zostali zawieszeni lub wydaleni ze służby.

-Będąc w nawiedzonym domu, kobieta zawsze powinna sprawdzić niepokojące odgłosy, mając na sobie najbardziej skąpą bieliznę.

-Samochody nigdy nie potrzebują paliwa - chyba, że uczestniczą w pościgu.

-Jeżeli uczestniczysz w bójce z przeważającą ilością przeciwników (stosując klasyczne sztuki walki), twoi rywale będą cierpliwie oczekiwali na swoją kolej, wykonując groźnie wyglądające rytualne tańce - dopóki nie pokonasz ich poprzednika.

-Pistolety są jak wymienne ostrza do golarki. Jeżeli skończy ci się amunicja, wyrzuć go. Zawsze znajdziesz kolejną, naładowaną broń.

-Samochody wybuchają natychmiast po celnym trafieniu pojedynczą kulą.

-System wentylacyjny każdego budynku jest doskonałym miejscem, by się ukryć. Nikt nawet nie pomyśli, by cię w nim poszukać, a możesz dotrzeć nim niepostrzeżenie do każdego miejsca w budynku.

-Przeżyjesz każdą bitwę, chyba że pokażesz zdjęcie ukochanej pozostawionej w domu.

-Nie masz nigdy potrzeby mówić “halo” czy “do widzenia” rozpoczynając lub kończąc rozmowę telefoniczną. Rozłączone połączenie może zawsze zostać nawiązane ponownie poprzez gorączkowe uderzanie słuchawki telefonu oraz głośne “halo? halo?”.

-Prawo Stallone - jeden człowiek strzelając do 20 ludzi ma większe szanse zabicia ich, niż cała 20-tka strzelających do niego.

-Zamiast marnować kule, czarne charaktery preferują zabijać swoich przeciwników zaawansowanymi zabawkami, składającymi się z zapalników, zabójczych gazów, laserów czy, w ostateczności, ludożerczych rekinów.

-Każdy potrafi wylądować Boeingiem 747 - wystarczy, by ktoś z wieży kontrolnej udzielał wskazówek.

-Podczas każdego dochodzenia policyjnego będzie trzeba przynajmniej raz odwiedzić klub ze striptizem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naukowcy z Izraela mają zamiar skorzystać z nanotechnologii, by stworzyć robota wielkości pszczoły. Będzie on w stanie dogonić, sfotografować, a nawet unieszkodliwić (zabić) swoje cele.

 

Latający robot nosi nazwę "Bioniczna pszczoła". Zgodnie z założeniami ma być wysyłany z misjami wszędzie tam, gdzie nie zdołają lub nie powinni dostawać się ludzie czy większe maszyny.

 

Prace nad bioniczną pszczołą rozpoczęto podczas wojny w Libanie, gdy okazało się, że jest nieuzasadnionym wydatkiem wysyłanie wartego 100 milionów dolarów samolotu przeciwko jednemu terroryście-samobójcy.

 

Izraelscy inżynierowie sądzą, że pszczoła pojawi się w sprzedaży za mniej więcej trzy lata.

 

To nie jedyny wynalazek inżynierów z Bliskiego Wschodu: pracują oni również nad rękawiczkami, które "dadzą człowiekowi siłę supermana" oraz mikroczujnikami wykrywającymi żołnierzy-kamikadze.

Mają fantazję z tymi żołnierzami kamikadze :)

 

btw 3.666 post ]:->

 

I za 10 dni 3 latka na max3d.pl :) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności