Skocz do zawartości

Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne vol.2


illy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Znalezione na stronie bravo:D

 

"Jak mam poprawić oceny? Od pewnego czasu nie radzę sobie z nauką... Z kartkówek lub testów szkolnych przeważnie mam 1! Z matmy na koniec roku mam 2 a jeśli się nie postaram będe mieć 1! Boję się, że nie zdam... Co mam zrobić ?

-Sisi, 15 lat " hehe... sisi (haha) ma problem:D moze warto zaczac sie uczyć?:D tak po prostu...

 

***

 

"Mam taki problem, co jakiś czas dostaję na gg od nieznajomych różne wiadomości, nie wszystkie są miłe, np. piszą, że jestem głupia itp. Zastanawiam się jak reagować i czy można zaufać obcym osobom, które rozpoczynają rozmowę?

Asia, 14 lat"

 

lol... co za wiara;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hkropinski dobre :D jeszcze to:

Od 2 lat regularnie miesiączkuję, aż do teraz - powinnam dostać 2 tyg. temu okres a tu nic się nie dzieje! Miałam niedawno zbliżenie z chłopakiem, ale nie doszło do stosunku, nadal jestem dziewicą, czy to możliwe że jestem w ciąży? O co tu chodzi?

- Elwira, 17 lat

 

***

 

Mam bardzo duże sińce pod oczami tzw. "worki". Bardzo się tego wstydzę, bo nie dość, ze jestem chuda to jeszcze te sine oczy! Przez to wyglądam jak śmierć! Czy jest jakiś sposób aby te worki znikły? Prosze o radę...

-Kasia, 16 lat

 

Mniej komputera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

****** 12:26:03

wiesz może gdzie jest przycisk array

 

****** 12:26:17

w 3ds max

 

nielot 12:26:27

tak wiem

 

******* 12:26:37

powiedz albo napisz

 

****** 12:26:50

lepiej napisz

 

nielot 12:26:56

powiedzialem ;)

 

****** 12:27:04

hahaha

 

****** 12:27:12

bardzo śmieszne

 

nielot 12:27:19

sam chciales... hehe

.

.

.

.

.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były sobie dwie zakonnice...

Jedna znana jako Siostra Matematyczka (SM) i druga znana jako Siostra Logiczka (SL)

Ściemniało się, a one były jeszcze daleko od zakonu.

SM: Czy zauważyłaś, że od trzydziestu ośmiu i pół minuty idzie za nami jakiś mężczyzna? Zastanawiam się czego może chcieć...

SL: To logiczne. Chce nas zgwałcić.

SM: O, nie! Jeżeli wszyscy będziemy szli w tym samym tempie, dojdzie do nas najpóźniej w ciągu piętnastu minut. Co możemy zrobić?

SL: Jedynym logicznym wyjściem jest oczywiście przyśpieszenie kroku.

SM: To nic nie da.

SL: Faktycznie to nic nie da. Mężczyzna zachowa się logicznie i również przyśpieszy kroku.

SM: Hmm, w takim razie co możemy zrobić? W tym tempie dojdzie do nas za niecałą minutę.

SL: Jedyną logiczną rzecz jaką możemy zrobić, to podzielić się. Ty pójdziesz w tą stronę, a ja pójdę w tamtą. Nie będzie mógł iść za nami obiema.

Mężczyzna zdecydował się pójść za Siostrą Logiczką. Siostra Matematyczka wróciła do zakonu i zaczęła się martwić o to, co się stało z Siostrą Logiczką. W pewnym momencie Siostra Logiczka przybyła do zakonu.

SM: Siostro Logiczko! Dzięki Bogu, że wreszcie jesteś! Powiedz mi jak było?

SL: Zdarzyły się tylko logiczne rzeczy. Zaczęłam biec tak szybko, jak mogłam i on zaczął biec tak szybko jak mógł.

SM: I?

SL: Stało się to, co było logiczne. Podniosłam swoją suknie do góry.

SM: Oh! Siostro! A co zrobił mężczyzna?

SL: Jedyną logiczną rzecz. Opuścił w dół swoje spodnie.

SM: Oh, nie! Co się stało dalej?

SL: To przecież logiczne, prawda?

Zakonnica z podniesioną suknią może biec szybciej niż mężczyzna z opuszczonymi spodniami.

A dla tych, którym brudne myśli przyszły do głowy - odmówcie dwa razy Zdrowaś Mario.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności