Skocz do zawartości

Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne vol.2


illy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

- Jak to jest, że UFO zawsze ląduje w USA? Czy to jedyny kraj na Ziemi, który jest w stanie przyjąć przybyszów z innej planety? Żądam aby Polska pod rządami PO też stała się krajem zdolnym do przyjmowania gości z Kosmosu!

- Co ty chłopie piszesz. 2 lata rządzili nami obcy a ty mi tu z USA wyjeżdżasz. Przecież cały czas wszystkim zarzucali że są z układu, bo nie docierało do nich, że musi tak być bo żyjemy w układzie słonecznym.

- A Godzilla zawsze niszczy Tokio.

 

*** Nie wiem gdzie o to zapytać ale kiedyś gdzies byl taki fajny videotutorial o modelowaniu którejś tam Nokii, ma ktos moze tego linka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moge sie powstrzymac ;) jeden z polskich turniejow :)

 

W miniony weekend oprócz finałów trzeciego sezonu Heyah Logitech CyberSport #3 "odbyły" się również targi komputerowe G3, w Książu Wielkim. Impreza "under 15" wedle przewidywań okazała się najlepszą imprezą gamingową na Świecie. W turnieju Call of Duty pula nagród wynosząca 30 tysięcy PLN wyglądała (za pierwsze miejsce) następująco:

nagrodycod.jpg

 

pozniej czytamy :

 

A to nasz organizator za sterami, którego koledzy wyrzucili z jadącego autobusu:
prowarsow.jpg

 

wiecej info tutaj

 

jeden z komentarzy uczestników :

 

Ale ta impreza miala wbrew pozorom swoje plusy jak np.

1. Totalna beczka z obitej mordy LOW-WARSOWA(organizatora) pod zarzutem wykorzystania seksualnego 13-to letniej siostry jakiegos typka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem na maila i padłem...:

 

Poniższa analiza została napisana na podstawie Waszych ulubionych słów/zwrotów, kierowanych do nas - facetów, na łamach przeróznych portali randkowych i ogłoszeniowych.

 

 

No to zaczynamy;))))

 

 

Typ 1 - *jestem jaka jestem*.

 

Już samo powyższe wyrażenie budzi we mnie lekki niepokój i niesie z sobą tyle informacji, co choćby zwrot *masło maślane*. Tak opisana kobieta jest typem niezbyt pewnej swych walorów wewnętrznych i zewnętrznych. Powstaje w mojej głowie domniemanie, że jest ona z pewnością odbiorcą treści publikowanych przez czasopisma dla kobiet w kategorii cenowej od 1zł do 3zł, sporadycznie okraszanych lekturą tych droższych, głównie zapewne rubryk w Cosmopolitan dotyczących sposobów, by być bardziej atrakcyjną. Polecam panom - zwolennikom Mandaryny, Dody i innych równie plastikowych wykonawców.

 

 

Typ 2 - *napisz, to się przekonasz*.

 

Wyrażenie powyższe na pierwszy rzut oka zachęca do napisania, ale to tylko złudzenie optyczne. Tak naprawdę zastanawiam się, czy można przekonać się, kto jest kim po jednym mailu. Typ nr 2 to kobiety wymagającej od faceta żyłki odkrywcy... z jednej strony istnieje, z drugiej zaś nie wiadomo co z nią jest "nie tak". W przeszłości niektórzy odkrywcy swoje pasje przypłacali życiem, myślę że obecnie mogą przypłacić straconym czasem. Polecam zatem panom bezrobotnym.

 

 

Typ 3 -*naprawdę jaka jestem , nie wie nikt*.

 

Typ kobiety, wielbicielki songa Bogusia Meca *Jej portret*, zapewne pasjonujący okaz dla psychologów i ich niezliczonych ankiet. Ten typ kobiet polecam przede wszystkim panom lubującym się w sztuce survivalu, bo przecież raz można przeprawiać się przez dżunglę Amazonki, a raz zdobywać kobietę, która nawet sama siebie nie zna.

 

 

Typ 4 - *lubię życie w biegu*.

 

Typ kobiety, która deklaruje, że prowadzi cały czas aktywny tryb życia, nie może usiedzieć w jednym miejscu i zapewne też w trakcie snu lunatykuje. Przy niej trzeba mieć dużo energii, nie wiem nawet ile paczek płatków zbożowych Vitalis trzeba zjeść i ile batonów Lion pochłonąć, by jej dorównać. Przy niej burza i huragan wydają się być mżawką i lekkim podmuchem wiatru. Polecam Panom z nadwagą... przy niej szybko można zgubic zbędne kilogramy.

 

 

Typ 5 - *rozważna i romantyczna*.

 

Typ kobiety wychowanej na literaturze Harlequinów. Nie żebym czytał, bo z książek to jedynie telefoniczną znam, ale zdążyłem poobserwować, ileż to krzywdy romansidła potrafią wyrządzić w psychice normalnych ludzi. Polecam panom z nutką romantyzmu, posiadaczom białego konia i zbroi rycerskiej (może być wypożyczona z muzeum). Jednakże przed frontalnym atakiem na pannę polecam obejrzeć film: "Między ustami a brzegiem pucharu", na podstawie prozy Marii Rodziewiczówny, jako wyśmienity instruktaż, jak nadal być facetem przy robieniu z siebie wielbłąda.

 

 

Typ 6 - *chcesz to pisz*.

 

Typ kobiety, której na pierwszy rzut oka jest wszystko jedno. Ale w swej podświadomości pragnie by porwała ją fascynacja, bo przecież z jakiego innego powodu by się miała na jakimś forum czy anonsiarskim portalu meldować? Ma swój świat marzeń, często jest romantyczna i wrażliwa. Polecam panom cierpliwym, umiejącym dzielnie znosić chwilowe porażki i niezdecydowanie kobiety.

 

 

Typ 7 - *kobieta z charakterem*.

 

Typ kobiety, która wykazuje dwoistą naturę - z jednej strony uspołeczniona, z drugiej jednak potrafi harcować i różki pokazywać, bo wyrwała się z domu rodzinnego i wchłonęła idee feminizmu. Oczywiście jeden z ciekawszych typów, gwarantujacych jazdę bez trzymanki, nawet wtedy, gdy wyciszenie jest pożądanym stanem i stąd jest polecana panom - miłośnikom rodeo.

 

 

Typ 8 - *jestem jak otwarta księga*.

 

Typ kobiety gatatliwej zapewne, potrafiącej nawijać o sobie i swoim świecie na wszelkie możliwe sposoby, aczkolwiek po odciśnięciu niepotrzebnych słów pozostaje niewiele. Lubi być w centrum uwagi i potrafi ją skupiać na sobie. Polecana panom szukającym sposobu na wkręcenie się w nowe towarzystwo i szukających nowego pola łowieckiego.

 

 

Typ 9 - *niepoprawna optymistka*.

 

Typ kobiety najbardziej chyba pożądany na każdym forum czy portalu, niestety występujący zawsze zbyt rzadko, tak jakby był to typ reglamentowany. To osoba, która potrafi odciąć się od codzienności i korzystając ze swoich umiejętności płynąć przez życie tak, by jak najmniej stracić z jego dobrych stron. Polecana panom optymistom, bo przy facetach pesymistach to opada wszelka inwencja twórcza i radość życia ulatuje, jak powietrze z dziurawej opony.

 

 

Typ10 - *fajna kobietka*.

 

Typ kobietki (nie mylić z kobietą), która posiadła już ważną umiejętność dobrej samooceny. Zawsze powtarzałem, że nie ma jak umiejętność docenienia siebie, poznania i umiejętnego eksponowania swej wartości. Dojrzewanie jednak jest procesem bardzo złożonym i nie każdy jest w stanie podołać temu wyzwaniu. A zatem ten typ polecam panom gustującym w osobach o dziecinnej naturze, a zapakowanych dla niepoznaki w ciało kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpela została zaatakowana przez GG przez dzieciaka ;) Oto rozmowa. O zgrozo!

 

Dostęp do internetu powinienen być ściśle kontrolowany ;)

 

 

14:36:32 (459***6 - Dzieciuch)

cześć

jesteś??

14:36:54 (459***6 - Dzieciuch)

Jak będziesz to bardzo proszę cię o odpisanie

14:54:11 Kumpela - dominatorka

cześć

jestem

z kim rozmawiam?

14:54:28 (459***6 - Dzieciuch)

zobaczylem na stronie

twoje gg

o wiedzminie

14:54:43 Kumpela - dominatorka

mhm

14:55:00 (459***6 - Dzieciuch)

mam problem

14:55:18 (459***6 - Dzieciuch)

bo zainstalowałem gre bo kolega mi pożyczył

14:55:19 Kumpela - dominatorka

słucham?

14:55:25 Kumpela - dominatorka

crpg?

14:55:28 (459***6 - Dzieciuch)

i musialem mu oddać

14:55:41 (459***6 - Dzieciuch)

i teraz mam zainstalowaną gre

ale mi nie dziala

14:55:51 (459***6 - Dzieciuch)

bo plyty nie mam

14:56:05 (459***6 - Dzieciuch)

można jakoś to zrobić?? aby dzialalo bez płyty??

14:56:20 (459***6 - Dzieciuch)

bo mam zainstalowanego orginalnego wiedzmina

14:56:32 Kumpela - dominatorka

nie mam pojęcia

14:56:39 Kumpela - dominatorka

najlepiej kupić grę

14:57:11 (459***6 - Dzieciuch)

-(

80zl

troszke drogo

14:58:19 Kumpela - dominatorka

hmm, jak za nową grę to właściwie połowa ceny

14:58:50 (459***6 - Dzieciuch)

80zl

15:01:23 (459***6 - Dzieciuch)

to nie da sie tak zrobić??

15:01:29 (459***6 - Dzieciuch)

żeby coś wgrać

15:01:37 (459***6 - Dzieciuch)

??

15:05:33 Kumpela - dominatorka

80zł to jest jak za połowę ceny włąśnie

15:05:43 Kumpela - dominatorka

zazwyczaj wszystkie nowości chodzą po 150zł

15:05:49 (459***6 - Dzieciuch)

ale drogo

15:05:50 Kumpela - dominatorka

czasem ponad 200

15:05:51 (459***6 - Dzieciuch)

i tak

15:06:05 (459***6 - Dzieciuch)

a ja mam zainstalowaną gre

orginalną

15:06:09 Kumpela - dominatorka

cóż, nic Ci na to nie poradzę niestety

15:06:13 (459***6 - Dzieciuch)

tylko plyty nie mam

15:06:20 Kumpela - dominatorka

nie jestem producentem ani dystrybutorem

15:06:40 (459***6 - Dzieciuch)

a zmasz moze gg??

15:06:46 (459***6 - Dzieciuch)

Graika wiedzmina

15:06:59 (459***6 - Dzieciuch)

lub kogos z ważnych osob wiedzmina

15:09:25 Kumpela - dominatorka

nie mam, ale nie radzę Ci się kontaktować z kimś z przedstawicieli. Jeśli się okaże, że korzystasz z legalnej wersji w nielegalny sposób to jest podstawa do wystawienia nakazu przeszukania mieszkania.

15:38:07 (459***6 - Dzieciuch)

ale mam orginalną

ver

więdz nie ma obaw

15:38:21 (459***6 - Dzieciuch)

jescze nie nie zmienialem

15:38:35 (459***6 - Dzieciuch)

jecze nic nie zmienialem *

15:38:37 Kumpela - dominatorka

masz orginalną wersję, ale posiadasz na nią licencję?

15:38:53 (459***6 - Dzieciuch)

moj kolega tak

15:38:54 Kumpela - dominatorka

masz pudełko, płytę, paragon zakupu - nie

15:39:05 (459***6 - Dzieciuch)

no nie

15:39:17 Kumpela - dominatorka

kolega też łamie prawo udostępniając swoją płytę osobom trzecim

15:39:38 (459***6 - Dzieciuch)

ale on nie instalowal

15:39:40 Kumpela - dominatorka

przeczytajcie warunki licencji na opakowaniu - to te drobnym drukiem na dole

15:39:43 (459***6 - Dzieciuch)

bo nie pujdzie mu

15:40:14 Kumpela - dominatorka

skoro mu nie pójdzie to po co w ogóle kupował?

15:40:32 (459***6 - Dzieciuch)

bo myslal ,że pujdzie

15:40:34 Kumpela - dominatorka

to niech już zostawi grę u Ciebie i grajcie na zmianę

15:40:39 (459***6 - Dzieciuch)

bo ramu ma 2 giga

15:40:49 (459***6 - Dzieciuch)

ale czegos mu nie obsuguje

15:41:06 Kumpela - dominatorka

pewnie karta graficzna wymięka

15:41:57 (459***6 - Dzieciuch)

nie wiem

15:42:37 (459***6 - Dzieciuch)

ej

mam pytanie

15:42:51 (459***6 - Dzieciuch)

a jak bym ściągnoł

wiedzmina

na torrencie??

15:43:09 (459***6 - Dzieciuch)

to by dzialal??

15:43:35 (459***6 - Dzieciuch)

wiedzmin??

15:44:55 Kumpela - dominatorka

ściąganie plików obwarowanych prawami autorskimi bez zezwolenia autora/wydawcy na torrencie i w sieciach p2p jest nie legalne

15:45:04 Kumpela - dominatorka

bardzo mi przykro nie mogę Ci pomóc

15:45:34 (459***6 - Dzieciuch)

aha

15:45:48 (459***6 - Dzieciuch)

ale torrnet jest platny

7zl

15:46:20 (459***6 - Dzieciuch)

to chyba jak byl kupi to mozna??

15:47:53 Kumpela - dominatorka

możesz korzystać z torrenta i sieci p2p do ściągania plików na licencji otwartej i wtedy nie łamiesz prawa

15:48:11 (459***6 - Dzieciuch)

nom

15:48:45 Kumpela - dominatorka

gra Witcher nie jest na licencji otwartej, pobieranie nielegalnych kopii programów nazywane jest piractwem i jest ścigane z urzędu

15:49:14 (459***6 - Dzieciuch)

co ty taki : Pobożny??

15:49:18 Kumpela - dominatorka

tak jak już mówiłam, niestety nie moge Ci pomóc - najlepsza rada - kup grę

15:49:29 Kumpela - dominatorka

po pierwsze jestem kobietą

15:49:36 Kumpela - dominatorka

po drugie jestem grafikiem

15:49:48 (459***6 - Dzieciuch)

kobietą ehehe

15:49:52 Kumpela - dominatorka

po trzecie zawsze płace i doceniam ludzką prace

15:50:14 (459***6 - Dzieciuch)

grafikiem??

15:50:20 Kumpela - dominatorka

jeśli mnie na coś nie stać to trudno, ale jeśli bardzo chcę coś mieć - kupuję to

15:50:27 Kumpela - dominatorka

wszystko w tym temacie

15:50:35 (459***6 - Dzieciuch)

ej

masz czas??

15:50:51 (459***6 - Dzieciuch)

potrzebuje logo

15:50:57 (459***6 - Dzieciuch)

z napisaem

15:51:04 (459***6 - Dzieciuch)

aRevens

15:51:12 (459***6 - Dzieciuch)

napisem*

15:51:37 Kumpela - dominatorka

nie stać Cię na grę za 80zł ale chcesz aby profesjonalny grafik przygotował Ci logotyp?

15:51:55 (459***6 - Dzieciuch)

stać mnie

15:52:15 (459***6 - Dzieciuch)

ale stwieram ,że i tak gra za 2 miesiące stanieje

15:52:25 (459***6 - Dzieciuch)

jak wszystkie gry

15:52:33 Kumpela - dominatorka

to poczekaj te 2 miesiące

15:52:34 (459***6 - Dzieciuch)

po co mam przepłacać

15:52:46 Kumpela - dominatorka

no widzisz i problem sam się rozwiązał

15:52:46 (459***6 - Dzieciuch)

tak jak Gothic3

15:53:14 (459***6 - Dzieciuch)

http://img504.imageshack.us/img504/1930/ravenslogo2vi1.jp

15:53:25 (459***6 - Dzieciuch)

i chciałbym żeby ty bylo

a

,,a''

aRavens

zobacz

15:54:29 Kumpela - dominatorka

przeraszam, jak masz na imię, bo nie przedstawiłeś się do tej pory?

15:54:48 (459***6 - Dzieciuch)

Mateusz ,a ty??

15:55:02 Kumpela - dominatorka

Marta

15:55:08 (459***6 - Dzieciuch)

ok

15:55:24 (459***6 - Dzieciuch)

to pomożesz mi??

15:55:32 (459***6 - Dzieciuch)

te logo??

15:55:41 Kumpela - dominatorka

Mateuszu, lootypy przyjmuję do realizacji od 1000zł netto - 1220zł brutto - minimum

15:55:56 (459***6 - Dzieciuch)

eheheheh

logo

15:56:14 (459***6 - Dzieciuch)

żeby dodać

a

hehehe

śmieszne

15:56:39 Kumpela - dominatorka

nom, Twoja reakcja chyba tłumaczy wszystko

15:56:47 (459***6 - Dzieciuch)

wiesz

15:56:53 (459***6 - Dzieciuch)

sam sobie jednak zrobie

15:56:53 Kumpela - dominatorka

faktycznie, dość

15:57:02 (459***6 - Dzieciuch)

może nie profesionalne

ale fajne

15:57:22 (459***6 - Dzieciuch)

ale ja nie chcę żebyś mi stworzyla

logo

cale

tylko literke

15:57:28 Kumpela - dominatorka

no i super, napewno bedziesz miał więcej satysfakcji z tego

15:57:29 (459***6 - Dzieciuch)

dodać

15:57:37 (459***6 - Dzieciuch)

a

15:58:01 (459***6 - Dzieciuch)

no to jak literka a kosztuje 1000zl to ile literki : c ,b,d,g

15:58:09 (459***6 - Dzieciuch)

4000zl

hhe

15:58:17 (459***6 - Dzieciuch)

też bym tak chicał

15:58:29 Kumpela - dominatorka

jak?

15:58:38 (459***6 - Dzieciuch)

strone robią profesionalną za 12 zl

15:58:46 (459***6 - Dzieciuch)

a ty gadasz mi bzdety

15:58:59 Kumpela - dominatorka

lol

15:59:29 Kumpela - dominatorka

okej, Mateuszu, życzę Ci powodzenia i udanej zabawy jak już kupisz grę

15:59:35 Kumpela - dominatorka

pozdrawiam

15:59:39 (459***6 - Dzieciuch)

czekaj

16:00:03 (459***6 - Dzieciuch)

ok wysle ci 1000zl

16:00:09 (459***6 - Dzieciuch)

ale chce fajne logo

16:00:19 (459***6 - Dzieciuch)

podaj namiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on korzysta z windowsa <_>

http://lawka.pl/zdjecia/1508/On_korzysta_z_Windowsa

its a trap !!! :

http://lawka.pl/zdjecia/1497/Pulapka

efekt photo shopa na samochodzie (ciekae ^_^ ktoś wie jak to zrobić XD )

http://lawka.pl/zdjecia/1484/Efekt_photoshopa_na_samochodzie_w_rzeczywistosci

BTW to nie jest czasami naruszenie praw autorskich ?? XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek, 16: Może wyda Ci się to dziwne, ale chodzę z trzynastoletnią dziewczyną. Bardzo się kochamy i mamy wiele wspólnych zainteresowań.

Jestem w takim wieku, że chciałbym już współżyć. Kilka razy próbowałem zbliżyć się do Marty, ale ona wciąż tłumaczy, że nie ma ochoty. Myślę, że poprostu nie chce jeszcze rozpocząć życia seksualnego. Nierozumiem dlaczego tak postępuje, zwłaszcza, że jest już dojżałą i ma miesiączkę.

Nie chce jej rzucać dla innej dziewczyny, bo naprawde ją kocham. Jak ja przekonać, by chciała tego samego co ja?

 

KAROL 18 Długo zastanawiałem sie aby napisac ten list do Wasezj Redakcji , ale śadze ,że możecie pomóc rozwiązać mi mój problem. Otóż w wakacje poznałem pewną cudowną dziewczyne Monike , jest w moim wieku i jest już doświadczona. Po tygodniu zaproponowała mi abyśmy zaczeli sie kochać, ale ja sie boje i przed tym "pierwszym razem" mam pytanie czy mój członek może utkwić w jej pochwie ? I co mam zrobić i jak sie zachować jeśli tak sie stanie i nie będe mógł go wyjąć. Prosze o szybką odpowiedz , bo jesli nadal bede bał sie tego zrobić to ona przestanie mnie kochać.

 

MISS 16

-Droga redakcjo!Byłam u przyjaciółki na prywatce i poznałam cudownego chłopaka! Nazywał sie damian i był taki słodki!Wszystkie koleżanki mi zazdrościły! Zaproponował mi wspołżycie lecz ja odmówiłam!Teraz sie do mnie nie odzywa i puszcza plotki po szkole!Czy dobrze zrobiłam??Może gdybym sie zgodziła to kochałby mnie tak ja jego!?? POMÓŻCIE!zrozpaczona czytalniczka!

 

Aneta 15lat:

Droga redakcjo nigdy do was niepisalam ale zdarzylo sie cos okropnego kiedy rozmawialam z kolezanka doradzila mi zebym sie zmasturbowala i kiedy to robilam poczulam przebicie sie blony czy to oznacza ze niejestem juz dziewica??czekam na odpowiedz

 

Olek 17lat:

Mój problem polega natym ze po nocach sni mi sie ze uprawiam seks ze swoim mlodszym bratem. Sen ten powtarza sie dosyc czest czy to oznacza ze jestem gejem??

 

Marcin 18lat

Koledzy smieja sie ze mnie ze jeszcze niepilem alkocholu ani nie calowalem sie z dziewczyna co mam iim odpowiadac POMOCY

 

Drogie BRAVO! Nazywam się Joanna i mam 14 lat,ostatnio byłam na imprezie i pierwszy raz w zyciu robiłam to z chłopakiem oralnie..on miał 23 lata...wszystko widziała moja starsza siostra która wezwała policje i Konrada aresztowali.Po paru dniach wezwano mnie na komende, dowiedziałam się,że Konrad,którego bardzo pokochałam jest jakimś pedofilem czy coś takiego..nie wiem co mam o tym mysleć...Co to znaczy pedofil i czy mam z nim zerwać??

 

Drogie Bravo mam 17 lat i straszny problem.Ostatnio koleżanka powiedziala mi ze przez pocałunek można zajść w ciązę.Czy to prawda?? I czy chodzi tylko o taki w usta czy w policzek też? Prosze o szybką odpowiedź wierna czytelniczka Małgosia z Pcina Dolnego

 

 

Drogie bravo !Mam na imię Aga i mam 12 lat. Pisze do was ponieważ mam ogromny problem. W naszej klasie są już tylko dwie dziewice( tzn. ja i nasza nauczycielka), postanowiłam więc , że nie mogę stracic dziewictwa ostatnia zwłaszcza , że za trzy tygodnie nasza nauczycielka (31lat) wychodzi za mąż i pewnie to zrobi.Chciałam zrobić to z Mariuszem najprzystojniejszym chłopakiem w naszej podstawówce, jednak on powiedział ,że dziewczyny mu nie w głowie bo chce zostać trenerem pokemonów:-/Co mam zrobić żeby przekonać Mariusza do tego pierwszego razu, nie mogę przegrać z pokemonami bo to będzie wstyd na całą szkołę.POMOCY

 

HIT HITOW NA KONIEC:))))))))))))))))))))))))))

Kochana Kasiu! Ostatnio współżyłam z moim chłopakiem bez odpowiedniego zabezpieczenia. Teraz (po 4 miesiącach od tego zdarzenia) zauważyła małego guza pod kolanem. Czy może to być ciąża poza maciczna??!!Proszę pomóż !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności