Skocz do zawartości

Wasze Sugestie, Zmiany, Usprawnienia serwisu...


miriam

Rekomendowane odpowiedzi

hkropinski - dobry pomysł z tą gwiazdką.

 

To może ja dodam coś od siebie. Moim zdaniem checkbox przy tworzeniu wątku będzie najlepszym rozwiązaniem, wiadomo, że można by było zrobić skrypt, który będzie pobierać wiek z profilu usera i który będzie porównywał go z ograniczeniem danego tematu, ale czy to ma sens ? Po 1 obciąży serwer, po 2 i tak nic z tego nie będzie bo jak zdarzy się młodzieniec, który będzie chciał za wszelką cenę wejść to zrobi jeszcze jednego użytkownika tym razem wpisując datę równoznaczną z ukończeniem 18 roku życia, a kto nie będzie chciał ten po prostu ominie ten wątek, to przecież proste, że nie wpłyniemy na decyzję usera - to wkońcu nie jest forum o tematyce antydemoralizacyjnej :/, dlatego znaczek 18+ powinien w zupełności wystarczyć. Dlaczego znaczek 18+ jest dobry ? A dlatego, że jak nadejdzie dzień w którym pojawi się tutaj osobą broniąca praw dziecka czy whatever i przypadkiem wpadnie do wolnych dyskusji przy okazji zauważając, że nie ma ostrzeżenia wiekowego, to będzie lipa... (może troche przesadziłem) Uważam, że jak już to tylko w wolnych dyskusjach, bo według mnie nagie modele prezentowane tutaj na forum nie są swego rodzaju obrzydzeniem - tak jak ktoś tu wcześniej wspomniał - gorsze rzeczy są w książkach od Polaka :/... Po 2 to jest forum artystyczne i co do modelów nikt nie ma prawa się przyczepić i tutaj nie wstawiał bym znaczka 18+, dlaczego ? Choćby, dlatego, że stracimy dostęp do pomocnych siatek :), a na nagie akty na ASP i tak będą wpuszczać od 16 roku życia...

 

Ps. Sry, że znowu tak się rozpisałem :P

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Cześc chłopaki, to może kilka słow wyjasnienia w tej kwestii.

 

Oznaczanie wąktów dotyczących prac nie jest koniecznością, nie będzie zadnego nakazu ani nic podobnego. Dlaczego bo mija się to z celem - forum jest otwarte dla wszystkich ludzi, i jest to forum o grafice która jest częścią sztuki.

 

Nagie ciała to zadne zgorszenie jesli idzie o sztukę dlatego nie widze tutaj żadnego problemu.

 

Oznaczanie wątkow w wolnych dyskusjach to inna sprawa ale o tym było już napisane, takie są wymogi i takim wymogom musicie się podporządkować.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagie ciała to zadne zgorszenie jesli idzie o sztukę dlatego nie widze tutaj żadnego problemu.

I bardzo dobrze.

 

Oznaczanie wątkow w wolnych dyskusjach to inna sprawa ale o tym było już napisane, takie są wymogi i takim wymogom musicie się podporządkować.

Też dobrze :)

 

A co z pomysłem, który chyba się już wcześniej pojawił, by FAQ znajdowało się w działach dotyczących softów, a nie było gdzieś zakopane? Może łatwiej byłoby nowym je zauważyć.

 

 

Jeszcze jedna sprawa, tylko nie mam dobrego pomysłu, jak ją rozwiązać:

Jest sobie dział "Prace i Komentarze". W tym dziale m.im. dwa subfora - GameArt oraz WebArt. Moim zdaniem, przydałoby się jakoś rozdzielić posty dotyczące prezentacji prac od postów, w których użytkownicy proszą o pomoc. Teraz to jest pomieszane.

 

Może by takGameArt przenieść jako subforum do Finished Works (3D) (tylko problem w tym, że nie zawsze to jest Finished) ewentualnie zostawić tam gdzie jest, ale znajdowały się tam tylko prace, a w dziale "Pomoc" stworzyć osobne forum na pytania dotyczące tworzenia gier i wszystkiego, co dotychczas było w GameArt).

 

Z WebArt musiałoby być podobnie, tylko wtedy możliwe, że byłby jeszcze większy bałagan...

 

Ewentualnie WebArt do działu 2D, a pytania dotyczące budowy stron jako subforum General Discussions.

 

Sam nie wiem. Czy może tak jak jest teraz, jest dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze.

 

 

Też dobrze :)

 

A co z pomysłem, który chyba się już wcześniej pojawił, by FAQ znajdowało się w działach dotyczących softów, a nie było gdzieś zakopane? Może łatwiej byłoby nowym je zauważyć.

 

 

Jeszcze jedna sprawa, tylko nie mam dobrego pomysłu, jak ją rozwiązać:

Jest sobie dział "Prace i Komentarze". W tym dziale m.im. dwa subfora - GameArt oraz WebArt. Moim zdaniem, przydałoby się jakoś rozdzielić posty dotyczące prezentacji prac od postów, w których użytkownicy proszą o pomoc. Teraz to jest pomieszane.

 

Może by takGameArt przenieść jako subforum do Finished Works (3D) (tylko problem w tym, że nie zawsze to jest Finished) ewentualnie zostawić tam gdzie jest, ale znajdowały się tam tylko prace, a w dziale "Pomoc" stworzyć osobne forum na pytania dotyczące tworzenia gier i wszystkiego, co dotychczas było w GameArt).

 

Z WebArt musiałoby być podobnie, tylko wtedy możliwe, że byłby jeszcze większy bałagan...

 

Ewentualnie WebArt do działu 2D, a pytania dotyczące budowy stron jako subforum General Discussions.

 

Sam nie wiem. Czy może tak jak jest teraz, jest dobrze?

 

Odnosnie FAQ - ja to widze w ten sposób jak jest narazie, mam takie subiektywne odczucie, że rozdzielenie FAQ pomiędzy poszczególne działy spowodowało by większe zamieszanie.

 

Nie wiem jak jest z tym ale moge obiecać Ci tylko tyle że pomyślimy nad tym, rozważymy za i przeciw, wtedy będzie można dać jednoznaczną odpowiedz.

 

Jesli idzie o sprawe działu pracy i komentarzy, oraz o subfora - za wiele w tej kwesti napisać nie moge, ale to tylko dlatego że wymienione przez Ciebie działy nie są przeze mnie odwiedzane, ze względu za zainteresowania. Raz od czasu do czasu tam wpadam - więc nie wiem czy jest tam cos pomieszane jak to ująłes, bo poprostu mnie tam nie ma, to i mi to nie przeszkadza.

 

Ale również w tym miejscu moge dać Ci tylko moje słowo - wiem że to nie wiele - że przyjrze się tej sprawie, czy nie dało by sie tego poprawić, bo z tego co piszesz mogło by to być lepiej rozwiązane, ale nie widziałem tego w praktyce więc narazie się powstrzymam od komentowania obecnego rozwiązania. Obiecuje że poświęce na to czas.

 

Pozdrawiam

Tobiasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos jeszcze chcielibyscie wprowadzic/zmienic na forum ? cos co wam bardzo przeszkadza ? a jest w miare proste do wykonania, bez przepisywania kodu ? bo moderatorzy nie dosc ze nie maja takich umiejetnosci to i mozliwosci hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest z tutorialami (bo ktoś chyba wspominał o jakichś zmianach), ale czy jest możliwość, że dobre i przydatne tutoriale, które na razie są na forum przejdą do tutoriali na główną ? Bo na razie to wygląda tak, że tutoriale z forum są lepsze i świeższe od tych na głównej :).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przechodza przechodza, ale narazie sie tam nie pojawiaja, bo pozniej znowu musielibysmy je zmieniac dlatego narazie czekaja w kolejce. Wytlumacze to pozniej, ale mysle ze to bedzie oczywiste dlaczego za niedlugo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam dział "nasze tutki" na dorum bym otworzy dopiero po wyslaniu smsa za 1.22:) ne no, zart! ale przydalo by sie wrzucic na serwer gdzie nie byly bvy usuwane! mowie o tych najlepsiejszych!! bo juz z tego dzialu 3/4 tutkow nie mozna pociagnac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewine juz byla dyskusja odnosnie gwiazdek. Czy nie dalo by sie ich przeniesc w okolice okna - SZYBKA ODPOWIEDZ, tak aby byly zawsze na widoku przy postowaniu.. bo tak prawde mowiac przez moja 4 letnia kadencje przydzielilem ze 4 gwiazdki, bo nigdy o tym nie pamietam. Jakby sie znalazly obok tego super okienka, w ktory to wlasnie pisze, czyli po prawej stronie.. z napisem ocen watek to napewno bym uzywal tego cuda duzo czesciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewine juz byla dyskusja odnosnie gwiazdek. Czy nie dalo by sie ich przeniesc w okolice okna - SZYBKA ODPOWIEDZ, tak aby byly zawsze na widoku przy postowaniu.. bo tak prawde mowiac przez moja 4 letnia kadencje przydzielilem ze 4 gwiazdki, bo nigdy o tym nie pamietam. Jakby sie znalazly obok tego super okienka, w ktory to wlasnie pisze, czyli po prawej stronie.. z napisem ocen watek to napewno bym uzywal tego cuda duzo czesciej.

 

Hi.

 

System gwiazdkowania nadal jest w fazie udoskonalania, i najprawdopodobniej to właśnie panel umożliwiający ocenę pracy zostanie przeniesiony.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

wpadlem na taki pomysl, mianowicie chodzi o ikonki pod member te od bitwy i zlotej galeri , chodzi o to zeby np. jak sie na nia kliknie odsylalo do pracy gdyz ciezko zobaczyc za co autor dostal wyroznienie :)

nie wiem czy to ciezko zrobic czy nie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pomysl dobry, ale nie mam pojecia czy jest to wykonalne,ale pewnie tak :) w ogole myslimy nad nowymi odznaczeniami hehe

 

właśnie, za nagrody i wyróżnienia w bitwie można by coś tam umieścić, choć kropeczkę bym chciał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pomysl. rewolucja. nie usuwajcie postow, jesli sa one zgodne z regulaminem -.-

 

ps. oddawac shouta...

 

ps2. nikt tu nie gada pierdol... i jak najbardziej rzeczy zwiazane z tematem. kazdego moderatora mozna przekupic, ile chcecie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem nie przeglądałem całego tematu więc przepraszam jak się powtarzam mam taką uwagę niech ktoś uporządkuje dział 2D zróbcie oddzielnie Galerie i WIP bo jak tam wchodzę to nigdy nie mogę się połapać co i z czym

 

i małe pytanie bo nic nie znalazłem na ten temat, jak zgłaszać prace do Silver Gallery bo mi tam brakuje kilku prac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrna galeria fajnie wyglada, ale mam pytanko (Jeśli było to przepraszam i prosze o linka gdzie tego szukać (tylko nie szukajka forumowa))

Czy jest jakiś obrazek który mógłbym sobie dokleić do swojej pracy jeśli ta (marzenie :D ) znajdzie się kiedys w srebrnej? Chodzi mi o takie logo jak z cgtalk'u itp.

Jest taki jakiś logotyp czy trzeba sobie samemu spreparować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrkszysiek

 

Nad podziałem galeri 2D na finished oraz wip należało by się zastanowić ze względu na małą ilość prac wykonanych w technice 2D - nie wiem czy jest - jak do tej pory - sens dzielenia tego. Sprawdza się to w przypadku grafiki 3D gdzie jest większy ruch i znacznie ułatwia to pracę.

 

Ardeni

 

Poprostu wrzucasz pracke na forum, jesli spodoba się ona reszcie użytkowników do tego stopnia że będzie się nadawała do srebrnej galeri sami to zrobimy za Ciebie - tj dodamy pasek silvera.

 

Sorry za zwłoke ale nie miałem kiedy odpisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hindus - Chyba się nie zrozumieliśmy - chodzi o taki logotyp który mógłby sobie ktoś zainstalować na pracy w portfolio dzięki czemu niedosć że reklamowałby forum to jeszcze byłoby to pewne wyróżnienie dla jego grafiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, pomyślimy nad nią i dam wam znać co i jak :)

 

fajnie, choc i tak to nie dla mnie :D

 

i watek z propozycjami do silver galery bylby dobrym pomyslem, bo wam modkom nie ufamy :D

 

apropo

dziwne, mianowicie na glownej jest link do "zlotej galerii" a "w niej" jest mozliwosc wyboru dwoch wersji jezykowych polskiej i angielskiej, moje pytanie brzmi po co?

gdyz jakis anglojezyczny user wchodzi na nasza strone to skad on ma wiedziec ze "zlota galeria" to "golden gallery" ? wiec dwie wersje zlotej galeri nic nie daja :D

jak sa dwie wersje jezykowe strony max3d.pl to sie nie czepiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Jest coś, co chciałbym zmienić... takie maleńkie coś.. maleńkie...

BITWA W JAKIMŚ NORMALNYM TERMINIE!!!

Już trzecie wakacje z rzędu mam czas, mam chęci, tylko bitwy brak.. chłopaki, no co Wy?? Kto tam wybiera te terminy?? :P Ostatnia bitwa była w trakcie sesji/zakończenia roku szkolnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest coś, co chciałbym zmienić... takie maleńkie coś.. maleńkie...

BITWA W JAKIMŚ NORMALNYM TERMINIE!!!

Już trzecie wakacje z rzędu mam czas, mam chęci, tylko bitwy brak.. chłopaki, no co Wy?? Kto tam wybiera te terminy?? :P Ostatnia bitwa była w trakcie sesji/zakończenia roku szkolnego.

 

Pomyslimy o tym w przyszłym roku ;-) a tak na powaznie to postaramy się to innaczej rozplanować następnym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Wakacje to absolutnie najlepszy czas na bitwę. Ludzie, co prawda, wyjeżdżają, ale i tak każdy ma co najmniej 2x więcej wolnego czasu niż normalnie. Myślę, że w wakacyjnej bitwie frekwencja przerosłaby ostatnią edycję.

 

Leru> To może zamiast tego będę miał specjalny termin na bitwie?? Byłoby prościej :]

 

Btw. Jak możecie stwierdzić, że wakacje to nieciekawy czas na bitwy, skoro żadnej we wakacje nie było?? :> Jesteście trochę jak księża i ich nauki o wychowywaniu dzieci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Hehe, bo to, że nie piszą miliardów nowych bezsensownych wiadomości wcale nie oznacza, że nie mieliby czasu na bitwę :) Chodzi mi o to, że nie można polegać na przewidywaniu, bo na efekt końcowy składa się wiele czynników!

 

Btw. Co się dzieje z moimi postami?? ;> Poprzedni był moim 2600 postem, a teraz znowu napisałem posta i znowu jest 2600 :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Byłbym skłonny się zrzec nagród :P Nie one są najważniejsze.. wiesz.. człowiek w pewnym wieku musi się spełnić :P ;) Dom, drzewo, wygrana bitrwa, te sprawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bitwa o maszynach bojowych była w wakacje.

miała ona 136 wątków, czyli z bitew 3d najwięcej, oraz miała z wszystkich najwięcej odpowiedzi (prawie 7000).

inna rzecz że na tej bitwie były dwa tematy więc pewnie łatwiej było wybrać.

ale też jestem za bitwami w wakacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bez roznicy - jak juz jakas bitwa jest to natychmiast dostaje zlecenie "na wczoraj", albo musze jakies papiery zalatwiac, albo z dzieckiem gdzies isc, albo zonie pomoc, albo kurde blaszka COKOLWIEK - byle bym tylko nie mial czasu..!

 

*przeklina pod nosem jeszcze jakies 30 minut*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Hindus> Hehe, to przy okazji taka moja mała uwaga - czy podczas kasowania postów/wątków użytkownicy mogliby być o tym powiadamiani?? Podobnie jak podczas edycji postów przez moderatorów? Nie pierwszy raz spotykam się z takimi zagrywkami, zwłaszcza ze strony Lera (nie wiem, czy dobrze odmieniłem), i jeśli już coś się zmienia w moich wypowiedziach to chciałbym być o tym powiadamiany. Do tej pory myślałem, że wszyscy na forum się szanują i z szacunkiem traktowałem innych użytkowników - nie rozumiem dlaczego moderatorzy nie mieliby z szacunkiem traktować innych?

 

Wracając do wątku głównego - statystyki podane przez Anię dają do myślenia :) Szkoda tylko, że wakacje już na półmetku i pewnie nic się nie uda zorganizować przez najbliższy miesiąc-dwa. Cóż.. widać moja męskość musi jeszcze poczekać na triumfy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko cos tutaj Mati powiedzieć, ja osobiście nie jestem za kasowaniem postów, bardziej stawiam na większy luz na forum - ale w granicach zdrowego rozsądku, jak już kasuje to takie sytuacje kiedy jeden po drugim pisze głupoty - jak np w watku dot konkursu gdzie kazdy zaczął pisac po niemiecku - żenada ale cóż ^^

 

Praktycznie trzepie codziennie tylko dwa działy, newsy i rendering. Mało zagladam do wolnych, czy powiadomienie by sie sprawdziło ? napewno ręczne pisanie pmow było by flustrujace dla nas moderatorow bo jest troche spraw. To nie tylko pilnowanie tego aby post miał dobry temat ale szukanie sponsorów blablabla itp

 

Odnosnie bitwy - należało by to przemyslec i tak zrobimy nastepnym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności