Skocz do zawartości

Wasze Sugestie, Zmiany, Usprawnienia serwisu...


miriam

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

illy: chcesz się wypłakać na męskim ramieniu? :P

 

zmiany są nieuniknione. internet nie jest już tym samym czym był kilka lat temu. stanie w miejscu to strata czasu i po prostu głupota. dlatego stawiamy na szybki rozwój serwisu wraz z wejściem na rynki socjotechniczne co w połączeniu ze zmienną środowiskową i krzywą Mouriniego da nam miejsce w czołówce polskich i europejskich serwisów graficznych.

 

Pozdrawiam

 

O i baaaaardzo podoba mi się ten tok rozumowania :]]], zapomniałeś jednak przemnożyć to przez wprost proporcjonalny wzrost ilości użytkowników oraz wskaźnik rozwoju internetu w polsce jak i na świecie ;].

Jak Majster Tweety mówi, to aż łeska w oku się kręci z radości ;] . . . oby więcej tak pozytywnie nastawionych ludziow i na świecie nie będzie wojen, ani głodu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niespodzianka niespodzianką

 

ale wiesz, niektore zmiany, warto z userami przedyskutowac, bo to co fajne dla moderatora moze byc mega problematyczne dla usera

 

dam przyklad z jednego forum: zmienili silnik na jakis inny i nie bylo "pokaz nieprzeczytane". Bardzo utrudnilo to uzytkowanie, wrecz zniechecalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ufam modom w końcu głupka na moda by nie brali right? ;)

 

Dzięki ;] . . .

 

czy bedzie mozliwosc przedyskutowania nowego lejałtu? bo dwie kolumny po bokach to juz przezytek lekko ;]

 

cóż na razie na ten temat nic mi nie wiadomo, ale popytam.

Zmiany na bank będą. Mam nadzieję że na lepsze ;)).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo dwie kolumny po bokach to juz przezytek lekko ;]

niedawno serfowałam komputerem mojego dziadka i zamiast dwóch kolumien miałam skrolowanie w prawo i w lewo żeby przeczytać cały tekst.

powinno być tak żeby się samo dopasowywało do szerokości monitora.

 

jeszcze polepszyć by można szukanie, mianowicie jak szukam jakiegoś hasła to zawsze wyświetla całe wątki, a jak wątek jest długi to potem w tym wątku dopiero trzeba szukać ręcznie, nie można by zrobić tak żeby alternatywnie wyświetlało tylko pojedynczego posta z tym hasłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wiesz, niektore zmiany, warto z userami przedyskutowac, bo to co fajne dla moderatora moze byc mega problematyczne dla usera

 

zlituj sie :) mod ma inne forum i gdzie indziej rozmawia z ludzmi ? przeciez tez uzywamy tego samego forum i wydaje mi sie ze wiemy co pomaga, a co szkodzi. Tak mi sie wydaje, oczywiscie mylic sie moge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zlituj sie :) mod ma inne forum i gdzie indziej rozmawia z ludzmi ? przeciez tez uzywamy tego samego forum i wydaje mi sie ze wiemy co pomaga, a co szkodzi. Tak mi sie wydaje, oczywiscie mylic sie moge

no i troszke sie mylisz, ale nie mam teraz czasu tego opisywac.

 

nie robcie za duzej rewolucji, bo pozniej bedziecie narzekac ze userom sie nie podoba bo to jest zle, tamto niepraktyczne, a wy bedziecie marudzic ze postep i jak nam moze sie nie podobac, skoro wy tyle godzin nad tym pracowaliscie, kojazysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skryptowi ciężko by było rozwikłać który obrazek ma być w miniaturce jak by było np. kilka plus referki. Myślę, że to nie wchodzi w grę.

 

Dajesz zasadę że w pierwszym poście wątku może być tylko jeden obrazek a reszta w kolejnym i po problemie. Się chce, się da.

 

Aha, banerki newsow na głownej przydało by się zunifikować trochę, teraz co rusz to kolejny z innej beczki. Różne romiary, przypadkowe kolory. Koszmarnie pstrokato się robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja takie chce na max3de ! http://www.evermotion.org/vbulletin/showthread.php?t=59332

albo jakis oficjalny kanal irca chodziaz, bo nudy jak komp renderem zajety ;)

 

Używajcie evercom ;)... co prawda jest jeszcze we wczesnej fazie produkcji i czasem się wysypuje ale po poprawkach i dołączeniu obsługi gg, icq, msn będzie bardziej useful. To co chce aby tam było to właśnie kanały tematyczne rodem z irca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze max3d.pl wiki, co rusz ktos pyta o jakas pierdolke ktora juz 100 razy

byla walkowana... tematy z helpem gdzies gina bo raczej nie sa

usystematyzowane i chaos panuje, a tak mozna by per haslo popisac

krotkie artykuly na drazniace tematy... chocby z wykorzystaniem tego

co juz w threadach z helpami jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze max3d.pl wiki, co rusz ktos pyta o jakas pierdolke ktora juz 100 razy

byla walkowana... tematy z helpem gdzies gina bo raczej nie sa

usystematyzowane i chaos panuje, a tak mozna by per haslo popisac

krotkie artykuly na drazniace tematy... chocby z wykorzystaniem tego

co juz w threadach z helpami jest.

 

Tu żadne wiki nie pomoże, jak komuś się nie chce szukać to żadne ułatwienia nie pomogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładuj Bruneq ;)

Ad.1 hmm, nie wiem, ;)

Ad.2 Będą już zaaaaaaa nie długo . . . cierpliwości (

Ad.3 Bardzio nie długo

 

Ogólnie nie nerwowo, a deszczowo raczej, sporo bardzo dużych zmian się zapowiada i powoli wdraża, chłopaki za@$@ w tym kierunku ostro, nie mogę niestety przynajmniej na razie zdradzić szczegółów działalności, ale Uwierz mi na słowo że idzie ku lepszemu :]. ( wolno, ale idzie)

 

Pozdr. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja jeszcze prosze o zmiane regulaminu! poniewaz przed chwila zostalem obciazony żółta kartka za zlamanie regulaminu ktorego nei zlamalem poniewaz nie ma takiego punktu w nim! I prosze modów o bardziej wyrozumiałe podejscie do userow!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale można by zrobić coś z tym że zamieszczane screeny i rendery są czasami tak wielkie że nie mieszczą sie w oknie, chyba jakiś scrypt wystarczy żeby automat zawsze te większe zmniejszał do ustalonej górnej wartości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

evarcha: wystarczy, że po prostu postująca istota obdarzona jakąkolwiek (chyba) inteligencją zastosuje się do twojej uwagi i zamieści obrazek o max: 1024 px na szerokość a nie 8000 :]

 

a co do drzewka:

http://www.max3d.pl/forum/online.php

opcja Kto jest Online (znajdziesz ją w menu: Szybkie Menu)

 

Bruneq: ile lat siedzisz na forum? po prostu kliknij w raportuj zły post i po sprawie. wtedy na pewno bardziej się przysłużysz bo mail pójdzie do całej moderacji dzięki czemu będziemy mogli szybko zareagować. możesz też przecież wysłać PMka do autora wątku z podszeptem o zmianie nazwy :] zostaw nam nasze obowiązki a skończy się wlepianie kartek za te pierdoły. kiedyś za takie rzeczy był nawet ban mój drogi ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy, że po prostu postująca istota obdarzona jakąkolwiek (chyba) inteligencją zastosuje się do twojej uwagi i zamieści obrazek o max: 1024 px na szerokość a nie 8000 :]

Tylko że ta inteligentna postująca osoba nie przewidzi wtedy, że ja mam rozdziałkę 1024x768, w związku z czym obrazek nie zmieści mi się na ekranie :p

 

Taki skrypt automoatycznie skalujący to istotnie bardzo dobre rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten skrypt to dobra rzecz:d

 

zróbcie to;d

 

ok, to czekam na chętną osobę do napisania tego skryptu pod silnik VB. jak się ktoś znajdzie to zapraszam na PM :]

 

a pokaz mi drogi tweety gdzie w regulaminie jest anpisane ze nei moge?!:> chce to zobaczyc...

 

ech... hindus napisał Ci odpowiedź. a mi się nie chce tego wyjaśniać. proszę tylko o wykorzystywanie opcji "Raportuj Zły Post" i nie będzie problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten skrypt to dobra rzecz:d

 

zróbcie to;d

 

kocham takie teksty...

 

Ale żeby nie było tylko marudzenia:

Skrypty resajzujące już ktoś obmyślił i jest tego kilka, przeszukałem troche forum vBuletin i znalazlem takie cosie:

 

http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=125500

 

Rezajzuje wszystkie obrazki w tagu a po kliknieciu otwiera nowe okno z full size obrazkiem

 

Oprocz tego kilka więcej, niestety nie miały żadnego dema żeby obaczyć (te powyzej miało i u mnie na FF 2.0 działa)

http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=118048

http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=124265

 

I jeszcze bajer CSSowy dla galerii, ale chyba nie potrzebne nam cos takiego:

http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=150675

 

A tak ogólnie to automatyczne zmiejszanie nie jest zle, zwlaszcza jak leci na javascripcie i nie obciąża servera tylko kompa uzytkownika

 

To tyle z serii "zrobcie cos", wiecej raczej nie zrobie bo nie mam licencji na VB zeby to wyprobowac.

 

pozdrawiam

Mirach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności