Jump to content
miriam

Wasze Sugestie, Zmiany, Usprawnienia serwisu...

Recommended Posts

w przyszłości mamy zamiar wywalić też forum bo serwer powoli też nie wyrabia ;]

no i git, ja juz powoli zaczynam kasowac internet!

A co to jest internet?

Ja juz kompa przerobilem na karmnik dla ptaków i tylko czasem go podłączam do prądu.

Działa to tak:

* Wsypuję okruszki

* Zwabiam nimi pticę

* Ptica się dobiera do okruszków

* Podpinam kompa do prądu

* Odpinam kompa od prądu

* Podchodze do kompa z gaśnicą

* W kompie juz czeka slicznie upieczona ptica w panierce.

Ania, daję Ci prawo do zilustrowania instrukcji obsługi kompa.

fajne byłoby gdyby miniaturka brała się z ostatniego obrazka w wątku a nie z pierwszego. (dział WIP).

Hmm może to drobnica, albo ja coś źle robię. Chodzi mi o odświeżanie przeczytanych postów. Np. wchodzę na dział, widzę jeden nowy post, przeglądam go, przechodzę na główną a tam ciągle mam sygnalizację o nieprzeczytanych wiadomościach. Żeby mieć, że wszystko jest przeczytane muszę przechodzić z postu do działu, który przeglądałem. Dopiero później na główne forum. Trochę do upierdliwe. Inna sprawa, że czasami info o nowych postach w ogóle mi gdzieś wcina, choć żadnego nie przeczytałem. To duperela, ale jakby dało się coś z tym zrobić byłoby fajnie.

mam mniejwiecej to samo (przegladarka firefox)

kiedys forum nie mialo tego podzialu tylko te nieprzeczytane posty byly wytluszczone i wszystko lepiej dzialalo. moze gdzie mozna by bylo wprowadzic opcje "tradycyjnego" widoku?

fajne byłoby gdyby miniaturka brała się z ostatniego obrazka w wątku a nie z pierwszego. (dział WIP).

ale to nie jest dobre rozwiazanie gdyz nie kazdy daje "update w miniaturce" ale jakby byla mozliwosc czy od pierwszego posta czy od odstatniego to by bylo fajnie :)

ale to nie jest dobre rozwiazanie gdyz nie kazdy daje "update w miniaturce" ale jakby byla mozliwosc czy od pierwszego posta czy od odstatniego to by bylo fajnie :)

Ale jeśli ktoś nie daje update'ów w miniaturce, ostatnia miniaturka jest jednocześnie tą pierwszą, więc problemu nie ma :p

moze by tak zmienic design strony glownej na bardziej spojny z forum?

pomysł w trakcie realizacji ;)

a nie mozna by bylo wstawic skryptu ktory by tworzyl miniaturke z obrazka high-res w przypadku gdy user sie nie wywiarze z tego obowiazku?

kru - przecież jak user wstawi coś większego to w miniaturce widać pomniejszone

tu chyba chodzi o rozjazdy forum :P przynajmniej ja to tak widze ;]

Tłiti, pało, naucz sie poprawnie wymawiac moja ksywke.

a nie mozna by bylo wstawic skryptu ktory by tworzyl miniaturke z obrazka high-res w przypadku gdy user sie nie wywiarze z tego obowiazku?

Ale skryptowi ciężko by było rozwikłać który obrazek ma być w miniaturce jak by było np. kilka plus referki. Myślę, że to nie wchodzi w grę.

A ja chciałbym móc dodać coś do FAQ iksesaja, bo nie ma tam nic napisane i nie ma opcji nowy temat. W tych fakach, w których jest już coś napisane, mogę tworzyć tematy.

Nad wiekszoscia rzeczy ktore tutaj poruszacie, pracujamy od stycznia, jeszcze troche cierpliwosci, zmiany mysle ze beda spore :)

oja Klicek sie obudził!!

no to w sumie od stycznia to 3 miechy juz!:) ale wg mnie zmiany zostana wprowadzone PO bitwie! prawda?!:>

Bruneq - nie wiele moge powiedziec, ale to akurat musi sie zmienic, nie widze potrzeby trzymania wszystkiego w tajemnicy, ale narazie taki jest regulamin

Pracujemy nad nowymi zasadami gallerii, nowymi działami oraz nowa szata, odrobinę cierpliwosci :)

Zmiany zostana wprowadzone zapewne po pracy magisterskiej Adka :)

miriam nie śpij, miałeś edytować pierwszy post

Nie śpiam, czuwam i czekam na więc ;) . . .

w weekend'a wyedytuję :].

Pozdrawiam

Widze ze im wiecej nowych modow tym wieksze rewolucje. Tesknie za starym forum :(

Widze ze im wiecej nowych modow tym wieksze rewolucje. Tesknie za starym forum :(

to sobie wejdz w archiwum!

nie ma nic gorszego jak stanie w miejscu i brak rozwoju!

illy: chcesz się wypłakać na męskim ramieniu? :P

zmiany są nieuniknione. internet nie jest już tym samym czym był kilka lat temu. stanie w miejscu to strata czasu i po prostu głupota. dlatego stawiamy na szybki rozwój serwisu wraz z wejściem na rynki socjotechniczne co w połączeniu ze zmienną środowiskową i krzywą Mouriniego da nam miejsce w czołówce polskich i europejskich serwisów graficznych.

Pozdrawiam

...internet nie jest już tym samym czym był kilka lat temu. stanie w miejscu to strata czasu i po prostu głupota. dlatego stawiamy na szybki rozwój serwisu wraz z wejściem na rynki socjotechniczne co w połączeniu ze zmienną środowiskową i krzywą Mouriniego da nam miejsce w czołówce polskich i europejskich serwisów graficznych.

I TO sie nazywa Profesjonalny komentarz!!!!! ;)