Skocz do zawartości

.: Teczka 2d: ManiakS :.


ManiakS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 506
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki! Tak rzadko coś wrzucam ostatnio, że już zapomniałem jakiego kopa dają mi komentarze na forum. pzdr

serio: nos czerwony od częstego znieczulania się ;P

 

Ostatnio mam trochę wytchnienia więc porobię trochę rzeczy dla zabawy. Narazie enviro

enviros3uu0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morbid: nie uszlachetniłem, ja się po prostu tak widzę ;P z ta poczciwą twarzą to obelga, jestem mrrroczny i zły;

co do enviro to faktycznie teraz widzę, ze można na to róznie patrzeć, thx

 

znieczulania ciąg dalszy, robo bez głowy bo po co

maniaksroboarmourgq9.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie zdumiewało jak sprawnie budujesz bryłę.Można pozazdrościć.Czekamy na więcej.Pewnie sporo tego masz na dysku.

PS.Powiedziałeś kiedyś ze są prace których nie pokazał byś na forum(bo Ci sie nie podobają).Ja jednak jestem za tym żebyś je pokazał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w enviro trochę nie wiadomo o co chodzi. Nie wiem czy patrzę w dół czy w dal.

 

A ja lubie takie klimaty :D. Może przestrzeń troche szybko się kończy bo dalszy plan ledwo widać przez gęsto nałożone tekstury. Nie mniej jednak w wielu miejscach bardzo fajnie zestawiłeś różne wzory. Na suficie dużo się dzieje.

 

Robot super. Podoba mi się szczególnie design nóg.

 

Pozdrawiam i oczywiście chętnie bym zobaczył jakieś nowe prace malowane w celu rekreacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak zwykle dowaliles ostro...fajna ilustracja...tak sobie tylko mysle ze jesli ten widoczek ma byc za szyba to moze b y go bardziej "rozmazac", rozjasnic troche..jesli oczywiscie masz zamiar cos tu zmieniac a jak nie to spoko ;) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracka świetna.Ale rzeczywiście trochę ciemne w druku będzie.W bibliotece na półce widziałem 2 książeczki z okładka twojego autorstwa i mimo ze okładki mistrzowsko namalowane to w wydaja się ciemne.Ale to chyba nie twoja wina ;)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że dalej w pastelowe kolory brniesz..szi szi trochę dziwną pozę ma ten ziom na pierwszym planie nie wiem patrząc na tą ilustracje o co mu chodzi :p.. tak do końca ;bo przecież nie powiem ci ze jesteś bedobry w te klocki bo to już wiesz :p .

 

 

edit : czy mi się wydaje czy twoje posty znikają ? :/

Edytowane przez sicksicksick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

Z chęcią powrzucałbym nowe prace ale na większości ciąży klątwa milczenia (NDA). Poza tym niedawno urodziła mi się córka, która wymaga 100% uwagi i bardzo się złości, kiedy zajmuję się czymś innym niż strojeniem głupich min i wydawaniem dziwnych odgłosów. Przez to nie mam wiele czasu na luźne mazanie. Postaram się jednak pokazać jakieś szkice itp.

Na razie prosta okładka dla zaprzyjaźnionego wydawnictwa "Portal" - dodatek do Neuroshimy Hex.

hexduelcover.jpg

 

hexduelcover.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najs! Super zobaczyc chociaz ta jedna nowa prace :)

 

Gratulacje z okazji narodzin córy... pewnie za kilka lat zacznie wymiatac, podobnie jak Jakkas'a mloda... juz drzę :P

 

Juz pewnie kiedys o tym pisalem - ale fajnei by bylo zobaczyc Twojego tutka, albo chociaz jakis bardziej rozbudowany step by step :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka niby córeczka tatuś te sprawy a tu mnie tak zaskoczyłeś :)

 

Fajna nowa technika z tymi tekturkami , może napiszesz coś jak malowałeś te skałki czy pancerz ? Jakieś 2 zdania chociaż :) Bo ja w malowanie takich bajerów jestem cieniutki i z chęcią bym się dowiedział jak się to robi , bynajmniej z technicznej strony :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna ostatnia praca. Zastanawia mnie tylko, czy jego prawe przednie odnóże jest uniesione w powietrzu, czy jednak opiera się o skałę? Bo dla mnie wygląda, jakby jednak nie stykała się z podłożem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności