Skocz do zawartości

Postać 3D: paniena


Matys

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 164
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmhmhm - no miodek jest, to trzeba przyznać :D

 

teksturka trochę jeszcze nie do końca mi leży - nie wiadomo za bardzo z jakiego materiału zrobiona jest ta noga - czy jest to pomalowany metal, czy też złoto / miedź - musisz się imo zdecydować albo na delikatne ryski albo złuszczoną farbę, bo razem to dziwnie wygląda ;)

 

A może w ogule lepiej zrobić ten pancerz z takiego ciemno niebieskiego / czarnego metalu, na którym specular będzie działał?

 

no w każdym razie zapowiada się rewelacyjnie, powodzenia dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jestem obecnie w okolicach pupy, jak tylko skoncze postaram sie zapostowac screeny jak to wyglada (O_o :o) bo narazie to do dupy :-) , nie no zartowalem jajca sobie robie

:D dobra konice tych podlych i jakze 12latkowych zartow (nikogo nie obrazajac), tyle narazie udalo mi sie zrobic, nareszcie bede mial caly weekend tylko na maxa wiec postaram sie zrobic jak najwiecej :-) , jak widac strasznie duzo bledow i niedorobek ale chce ogarnac wstepnie cala zbrojke i wtedy pokoloruje jeszcze niektore harakterystyczne elementy i dopracuje to co trzeba :-)

jak macie jakies uwagi to smialo mozecie jechac po tym medelu, nie chce tu fuszerki robic wiec naprawde biore wszystkie opiniej pod uwage :-) za ktore zreszta naprawde wielkie dzieki.

9b5c03a09f7cfb9b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

według mnie jest swietnie trzyma sie to kupy i ma klimat, za duzo poprawek raczej chyba nie bedziesz miał, w kazdym razie idze elgancko, a i szmatka w kroku ładnie zagrała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz wielkie dzieki wszystkim za posty :-) naprawde to daje kopa do roboty.

na dzisiaj tyle, w tygodniu postaram sei skonczyc cala zbrojke bo jeszcze detal sie pierdzieli :/ ... strasznie duzo sie nauczylem zwlaszcza jesli chodzi malowanie :D na poczatku zaczolem metoda crt+c/crt+v ale w niedzyczasie, tzn. od cycuszkow w gore praktycznie juz tylko malowalem wychodzi jeszcze kaszaniasto (dlatego nie postuje zblizen :D) ale tak jak powiedzialem jeszcze sie ucze i dochodzi do wprawy wiec nie ma co sie dziwic :D

f3e31a6270ad7a89.jpg

idem spac bo poza ratowaniem "pieknego" ksiecia z opresji... to caly weekend przed kompem i plecy mnie rwa jak cholera :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

no i pięknie to gra , jak dla mnie czad, twarzy to pewenie jeszcze nie ruszałes spejalnie na tex koloru? jedyny minus to zdaje sie za duza kompresja obrazkow bo tak miejscami sie zrobilo mniej wyraznie, ale oglolnie jest z tego zarabista postac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszke muszei sie wytlumacztyc :D

Ardeni hehehe :D tak troche ten rowek na plecach skopany jeszcze bede musial poprawic :-) tam jeszce jest normalka pokaszaniona takze z tym bede jeszcze walczyl

 

nielot007 :D no chyba ze masz 1,50m

 

Klickek ;> tak dlonie sa tylko wstepnie lowpoly z tych grubych bo byly wczesniej takze do poprawy pomecze je w zb a pozniej poprawie lowpoly :/ ...nie no na fronta jeszcze nie zazluzylem moze jak skoncze :/ ale dzieki

 

Udytzkey na no wlasnie twaze mi wogole nie lezy :/ nila byc taka zla i wogole :D ale totalnie nie wyszlo, chce generalnie zeby byla grozna alei sexowana, cos czuje ze bedzie ciezko :/ ale celna uwaga dzieki, potwierdziles moje watpliwoscie w 100%

co do symetrycznosci texturek to wlasnie bede chcl zrobic to totalnie inne wrecz zeby to sie zucalo w oczy, zobaczymy co sie da jeszcze z tym zrobic moze nawet normalke bede modyfikowal :-)

 

donMario :D wprawnione oko donMario czuwa jak zawsze czesc texturki ma wypalonego lekkiego normala, a czesc nie poza tym ten lekki normal jest gdzieniegdzie bardziej widoczny g w innych miejsca mniej, ze juz nie wspomne o niepotrzebynych przebarwieniach i innych sprawach :/ taaaaa cos czuje ze te plecki to jescze mnie pobola :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest super :) chociaż trochę inaczej to sobie wyobrażałem, myślałem że góra będzie w innym kolorze, ale jest ok. Twarz rzeczywiście trochę męska, tak myślałem jak to łatwo poprawić. Można by lekko szyję wyszczuplić, szczękę zmniejszyć lekko, zaokrąglić bardziej brodę i zmniejszyć kości policzkowe. Może pomoże ;)

 

W ogóle wymyśliłem alternatywną wersje tekstury !! Całą zbroję robisz na futro ciemno szare, a ochraniacz na tyłek robisz czerwony i wychodzi wojownik pawian !! :D hyhyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm zapostowalem twarzyczke bo sam nie wiem, generalnie wyglada to calkiem fajnie i osobiscie mi sie podoba ale patrzac obiektywnie to jeszcze chyba za meska ta twarz :/ narazie sie troche bawie i testuje bo tak naprawde nie robilem takiej mordedzki do lowpoly na powaznie :/ musze sie obyc z tematem

texture jeszcze musze poprawic bo gdzieniegdzie sei przeciaga i nie pasuje :D pozatym dojda jeszcze wlosy na texturce glowy bo wyglada troche lyso, no i same wlosy ktore beda rude :D, 501f03615c01c410.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie z tej perspektywki twarz bardzo mi sie podoba taka z charakterkiem :) fajna jezeli chodzi o texturkę to niestety tak mi sie srednio widzi ta twarz jezeli mam byc szczery :) daj jej makijaz i kolorki na ryjek ciutke czeronego jakies blizny cos :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze poprawiles teksturki , coraz lepiej mi sie podoba a jezeli ma byc taka grozna to moze jakies plamy krwi na nogach, tak jak na kombinezonie pod glowa to widac.Tak jak juz KLICEK pisal pokaz inna perspektywe np profil z boku no i mam nadzieje ze jak wlosy dojda to bedzie widac troszke to drugie oko ;)

---------------------

spokojnej nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panienka rewelka :)

Co do samej zbroi to jest w niej pewna nielogiczność: odsłonięty brzuch

Jest też trochę pokrzywiona jakby parę razy coś po niej przejechało,

ale ogólnie w grze będzie się fajnie prezentować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twarz jest calkiem gut ale jakos nie pasuje mi do tej postaci całkowicie, tzn tak kolorystyka inna niz reszty ciala, brak jej jakiegos akcentu moze wlasnie silnijszy makijaz wokol oczu i rzęsy itp, rozchylone usta jednak psują efket bo wyglada jakby sie zaciela w pol słowa, według mnie koncicki ust do jakiejs 1\3 - 1\4 powiny sie schodzic tak aby byly lekko widoczne jedynie gorne jedynki wtedy bylby to ten ekfekt ktory pewnie zamierzales zrobic ewentualnie zamknac jej paszcze, jeszcze powieki, wygladją na zmeczone , moze chociaz jakiegos speca z ostyrm blikiem na oczach wtedy ozywiłoby to twarz ? poza tym texturke twarzy masz strasznie "zadżumioną" tzn jakis dziwny brud i szum na niej jest, nie wiem czy to wina renderu czy to fkatycznie tak jest na texturze, przycisnij jej ta twarz jeszcze torche co by zagrała ładnie z całoscią, mam nadziej ze nie przesadziłem z krytką ;) no ale jak reszta wypasiona to bańka takze musi być !

 

edit\ jeszcze tak dodam dla złagodzenia ;), oglnie tto co napislame wyzej nie ozancza ze bannia jest do bani jest poza ustami ok ale podejzewam ze zuplenie fajnie komponwalaby sie z innym cialem , 1 moje wraznie jak luknąłem bylo takie ze głowa pasuje mi do cywilnej postaci blizszej naszej wpsolczesnosci, brak w niej czegos jakiejs takiej nutki na miare tego pancerza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLICEK :-) fajnie ze Ci sie podoba, pracuje nad tymi zabrudzeniami, postaram sie pod koniec pododwac smugi od brudu na skorze ale to pod sam koniec, narazie dodalem przykladowy tatoo niby mi sie podaba ale sam nie wiem, Cos jest nie tak w tej twarzy i ciezko mi to sprecyzowac...

 

Udytzkey hmm krwi nie przewidywalem, ale z tymi wloskami tak pieknie juz nie bedzie heh :/ wczoraj siedzialem cala noc i je meczylem ... masakra, za przeproszeniem pier... zbrush :O to g sie nadaje chyba tylko dla cwaniaczkow co lubia sobie pokazywac sculpty, bo jek chcesz wyexportowac wlosy co maja kilka mil poly to sei predzej zesrasz ze szczescia ... szkoda gadac ... niedosc ze stracilem czas na zrobienie tego w zb pozniej na probowanie tego wyexportowania, czyli dzielenie na kawalki w 20 roznych czesci i na koncu probowanie wypalenia tego w zb... to i tak wyszlo by lepiej jak bym wypalil to z textury...

 

ledyr texturka jest robiona ze zdiecia tylko nie trudnie sie niestety w zadnym bodypaincie, deeppaincie co tez niesie ze soba pewne niedociagniecia :/ ale jak najszybciej musze sie za to zabrac bo jak widzialem jakie cuda donMario wyprawia to az milo :-)

pozatym straszne te rendry nie chce mi sie tez jescze nad tym sleczyc bo jak wypalam normala to wywalam wszystkie swiatla i tak w kolko

Fidiasz :D thx ;-)

 

briz dzieki fajnie ze Ci sie choc troche podoba :-) co od zbrojki to od poczatku nie chcialem zrobic takiej super masywnej ciezkiej zbroijki, pozatym z tymi odslonietymi czesciami ciala to chyba standard w modelach kobiek praktyczie wszystkie takie modele maja cos odloniete :-) mnie to tam nie przeszkadza :D . Co do pogeietej blachy to rzeczywicie chyba jakis bug sie wkradl bo tego niezauwazylem choc Klicek mi wczesniej tez o tym mowil ... :/

 

Tomala hhehe dokladnie :-) , ooo dajesz ta kolezanke bede mial dobre refki ;-)

 

slayer2004 dzieki ;-)

 

donMario koto jak kto ale Ty mozesz po moich modelach jechac jak po ruskie... hmm no w kazdym razie ostro :D bez Twoich rad to bym pewnie zrobil tutaj kompletna kaszanke, wiem ze moze tego tak nie odczuwasz ale stary nawet nie wiesz jak mi pomogles, dzieki ;-)

co do samej glowki to duzo ciekawych uwag o ktorych nawet nie pomyslalem, z textura masz 100% racje chociaz nie wiem jak to wylukales :o , narazie dodalem jakis makijz no i te nieszczesne wlosy ust nie ruszalem raczej jeszcze, wszystko raczje na szybko zeby zobaczyc czy w to dalej brnac bo sam juz nie wiemw czy te wlosy maja jakikolwiek ses. wyglada to jak wyglada czyli tak ze szkoda gadac, zastanawiam sie czy nie porobic moze jakis planow, zajmie mi to pewnie troche wiecej poly ale efekt powinnien byc lepszy, jedyne co mnie powstrzymuje to lenistwo i chec skonczenia tej pracki heh

 

takze chetnie pozna wasz opinje co do tej mordki narazie jest naprawde tylko testowo zeby zobczyc czy to dobra droga

... no ale sie rozpisalem ... a jak sie rozpisalem to znaczy ze nawalilem tyle bykow ze wstyd ... sorka :/

pozdrawiam

68ed4b3ec2e62c2c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm M@Ti ale myslisz ze to wina tylko wloskow czy zmienilbys tez tawaz ?

 

robie sobie teraz guna :-)

a co tam zapostuje szkica ... wiadomo skill jeszcze nie ten :D ale sie staram

7cb24fe0d98e2fd3.jpg

generalnie wzorowalem sei na mojej ulubionej broni z UT czyli shockrifle nie wiem czy widzieliscie ten nowy koncept ale tak srednio mi sie podoba :/ antomiast rekojesc jest genialna i zrobilem praktycznie taka sama, mam nadzieje ze nie macie mi tego za zle ;/ cala reszta to moje bazgroly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale z tymi wloskami tak pieknie juz nie bedzie heh :/ wczoraj siedzialem cala noc i je meczylem ... masakra, za przeproszeniem pier... zbrush...

 

hehe, to teraz juz wiem ze wlosy sie nierobi w zbrush-u, to moze zobacz jak to wyglada z plane-ami tak jak pisales, albo to normalke pod wlosami troszke zamien albo razem z plane-mi zmieszaj;)

Tak pozatym fajnie to wyglada tylko ta szyjka z profilu nie za bardzo duza jest imo?

 

ps

fajny koncept na guna, ale nie za duzo tego niebieskiego imo, moze troche zieleni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malinowo do kwadratu :)

 

buzka fajna ale wlosy do poprawy bo wygladaja jak jakies gluty bardziej - zrob cos z normalem, zmien speculara na bardziej rozmytego (czasami sie spotyka okreslenie 'satin' - moze to cie naprowadzi :)

 

a juz szczegolnie popraw te wlosy co jej tak zawadiacko opadaja na szyje i zbroje - bo troche bardziej jak bloto jakies wyglda...

 

poasoas

 

ps. gratujuje swietnej pracy (a mam nadzieje ze bedzie jeszcze lepsza) - thumbs up!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie wiem co doradzić, bo zbroja jest super, a głowa i włosy niestety trochę odstają. Normal i specular włosów sprawiają, że wyglądają trochę plackowato, może popróbuj czegoś z tutorialu włosów Vargi z DWII. Tatuaż i makijaż to kwestia gustu, sama skóra może potrzebuje trochę innego speculara? Bo teraz wydaje mi się taka "papierowa". No ale dużo Ci już nie zostało, więc chyba jakoś się przemęczysz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności