Skocz do zawartości

Postać 3D: Halloween Monsters: Dracula


nielot007

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ładnie ładnie :) jedyne co bym poprawił (albo zmienił) to powyzej nasady nosa na czole zrobiła się "bruzda" (widać ją na side i perspective) albo mi się wydaje, warto by to wyrównać (chyba ze chodzilo o taki zamyslony wygląd :) ogólnie zapowiada się fajnie - podoba mi się klimat postaci - powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

wiec tak,

narazie to co tu widac to robilme na szybko tzw twarz zrobilem "zeby zamknac powierzchnie" gdyz dlluuuuugo robilem ucho (tzw sie przylozylem) i jestem z niego zadowolony :) reszta twarzy to "szkic" ktory pewno zmienie zastanawiam sie czy nie zrobic gladkiej twarzy (bez tej bruzdy co idzie od nosa w dol) i tylko zaznaczona na ostro kosc policzkowa luki brwiowe na 99% zmienie zrobie jak na koncepcie takie gladkie, gladko przechodzace w czolo :)

Tomala--> racja uszy mniej wygiete zobacze czy bede zmienial :)

Klicek--> hehe powiem szczerze ze dzieki tym "szkicom splinowym" naprawde duzo latwiej i przyjemniej sie pracuje a np. jak chce zrobic zmiany luku brwiowego to tylko poprawiam krztalt slinow i latwo dopasowuje vertexy :)

 

ps. bo narazie to mi sie jako model nie podoba, musze nad nim jeszcze sporo posiedziec :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usta mi nie podchodzą, do tego modelu by pasowały dużo lepiej usta wąskie, zaciśnięte, a nie jak u murzyna. Uszy są za wysoko.

Reszta spoko. Fajny nos.

Wiem że się czepiam modelu który z założenia nie ma być realistyczny, ale to poprostu dziwnie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model fajny ale prawie wogole nie przypomina konceptu. Chyba moge ci pomoc jesli chcesz posluchac :)

 

Popatrz na twarz na koncepcie jak na bardzo uproszczona bryle, np. od nosa do podbrodka - trojkat, jest on podstawa ostroslupa ktorego "czubek" znajduje sie gdzies z tylu czaszki lub za nia. Czacha to kula (jasne). Zauwaz ze czubek nosa jest prawie na wysokosci oczu. Ta glowa (na koncepcie) ma wiecej cech rotweillera niz czlowieka. Nos, troche podobnie jak u psa, tworzy niemal jedna bryle ze szczeka. Masa szczeki (wielkosc) jest porownywalna do masy czaszki. Szczeka zaczynajac od brody tworzy nemal jedna prosta linie a podstawa czaszki lezy troche ponizej tej linii. Usta zrob duzo mniejsze (wezsza warga). Dolna warga jest chyba cala zaslonieta przez zeby. Gorna warga wystaje dosc wyraznie nad dolna. Uszy powinienes zrobic bardziej w poziomie - spojrz na widok z przodu na koncepcie.

 

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ladnie ale policzki sa... no nic tam nie ma :P W porownaniu z reszta wyglada to dziwnie. Uszy w srodku tez "puste", powinny miec zroznicowana grubosc - teraz wgladaja na bardzo grube. Chyba powinny byc bardziej plaskie.

Na nosie sa jakies ostre krawedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gomez--> jesli chodzi o policzki to koncept zaklada ze ma tam byc pusto, wiec napewno nie bedzie tam detalu planuje kosc policzkowa zrobic ostra ostra krawedz zobaczymy czy bedzie pasowac :) ucha sie nie czepiaj :P wogole nie bylo ruszane :D

tak na nosie sa ostre krawedzie planuje porobic takie ostre krawedzie gdzie sie da taki caroonowy klimat dac zobaczymy jak bedzie wygladac :)

dzieki za posta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności