Skocz do zawartości

Wierzycie w Euro 2012?


Scottero

Wierzycie ze jednak polski rzad zdola przygotowac Euro 2012?  

67 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wierzycie ze jednak polski rzad zdola przygotowac Euro 2012?

    • Tak
      26
    • Nie
      34
    • Nie wiem
      7


Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje ze temat sie przyjmie, bo sporo kibicow na forum jednak jest ;)

To jak, wierzycie ze Euro bedzie jednak w naszym rodzimym kraju? Ja bynajmniej wciaz mam taka nadzieje ;) Choc ona z dnia na dzien maleje- jesli nie wypali nam z tym Euro, to zmieniam obywatelstwo bo to zbyt wielki wstyd by byl xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jesli nie wypali nam z tym Euro, to zmieniam obywatelstwo bo to zbyt wielki wstyd by byl xD

 

 

A Ty myslisz ze dlaczego ja juz teraz wyjechalem do UK:D?

 

btw, czy mozna gdzies online obejrzec dzisiejszy mecz naszych? w formie video a nie suchej relacji WP.pl w postaci tekstu...?

 

czolem

pionier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty myslisz ze dlaczego ja juz teraz wyjechalem do UK:D?

 

btw, czy mozna gdzies online obejrzec dzisiejszy mecz naszych? w formie video a nie suchej relacji WP.pl w postaci tekstu...?

 

ale to już nie są Twoi :]

Twoi się na 99% nie zakwalifikują bo ich Rosyja wygryzie :]

 

a zbudować zdążą

sprowadzą nieco żółtków i bedzie git ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos powie, ze to niepatriotycznie tak mowic, ale jezeli nie potrafimy wyremontowac byle przejscia nadziemnego w centrum warszawy przez okragly rok (w styczniu minie rowno roczek:) wiec jakim cudem mialby powstac gigantyczny stadion?:)

 

ps. Patriota tez nie jestem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trocheś podedytował tego posta ;-)

 

imo nie uważam mówienia, tego co Ty we wczesniejszym poście powiedziałeś, za brak patriotyzmu. jest to poprostu zdrowe myślenie i kojarzenie faktów.

z tego co narazie widać - widać, że nic nie widać ;-)

 

osobiście nadzieję mam, że się uda

może w koncu pójde na jakiś mecz na żywo :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja jeszcze odpiszę oftopowo na sam koniec ;-)

 

wierzyć w polskę, a wierzyć w euro w polsce to dwie różne rzeczy

i nie wolno mylić patriotyzmu z bezkrytycznym akceptowaniem tego co się dzieje aktualnie w danym kraju, bo to akurat zależy od ludzi w nim mieszkających - jedni w mniejszym stopniu, inny w wiekszym - ale każdy ma jakiś wpływ.

 

nie chcę Ci tutaj jakiegoś wykładu robić, ale uważam że do patriotyzmu należy dorosnąć;

a może doświadczyć pewnych wydarzeń. kto wie co by się z Ciebie "urodziło" jakby wybuchła wojna. możliwe, że byłbyś większym bohaterem i więcej byś poświęcił niż niejeden głośno mówiący o tym jak on to nie kocha polski itd.

ja osobiście dopiero niedawno jakoś zacząłem okrywać, że zależy mi tym, żeby być dumnym ze swojego kraju i przykro sie robi jak się tak popatrzy czasem na ten kraj co się z nim dzieje.

ale jak to mówił pan z niekończącej się opowieści:

"but that's another story" ;-)

 

ergo: jakoś sobie nie wyobrażam życia, bez zahaczenia się o jakiś "kąt". gdzieś ten dom musi być.

 

koniec offtopa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy stadion piłkarski wybudowany w Polsce może pomieścić tylko 15tys widzów. Na stadionie Lecha mają gotową tylko jedna trybunę, druga jest nie zadaszona, ale z Poznaniem nie było by problemu. Na Wiśle 2 trybuny wykończone. Warszawa ma kilka obiektów, które jak sie na nie popatrzy to żal za .... ściska. Czekamy na zrobienie areny bałtyckiej, tylko żeby potem tam jaka pierwszoligowa drużyna grała, może Groclin sie do Gdańska przeniesie zamiast do Szczecina. A, we Wrocławiu bodajże Polar...hmm czasem Reprezentacja zagra, albo co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe jak sie niewyrobia bedziem zwalac wine na POpaprancow :D , odwet za dekaczyzacje . :). W chwili obecnej pani Hanka G-W w Wa-wie robie same glupoty ostatnio slyszalem jak mowila ze stadion powinno sie umiescic na obrzezach Wa-wy zeby to jak to okreslila zyciu codziennemu miasta nieprzeszkadzalo.... jak to uslyszalem to mi kopara opadla. Ona chyba pilke nozna z tenisem stolowym pomylila ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby tak ale ją rozumiem, na takim sadionie pewnie w trakcie euro, przyjda kibice... glownie rodziny w milej atmosferza chcacy pokibicowac itp itp (nie wnikam co jeszcze), po euro na ligowki naciagnie plebs ktory nie tylko bedzie chcial pokibicowac ;) wiadomo polska, a pewnie oni nie wpadna na pomysl zeby banowac takich kolesi, bo w koncu liczy sie zysk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm...Mój chłopczyk może będzie robił im wizualki, jesli się uda, to będe was na bierząco informować, jak stan ;) Z tego co narazie wiem, są jużjakieś pierwsze wielkie inwestycje, jednak podziemne przejście, a stadion na Euro 2012 troszke sie od siebie różnią, pod względem interesu miasta i kraju;) środki napewno się znajdą i jak widzę co potrafią Polacy, gdy tylko na choryzoncie pojawia się duża kasa, to wierzę w udaną tego projektu. Dlaczego? Bo Euro 2012, to w zasadzie zaszumi całą gospodarka Polską, każdy ma szanse zarobić, jeśli się przygotuje-od szefowej kiosku, przez wydawnictwa pism w nim sprzedawanych, producentów papierosów, do knajp restauracji, czy galerii handlowych;) Poza tym jest to okazja do zareklamowania się, pokazania się większej publiczności, niektóre firmy czy marki, już planują kampanię na ten czas, ekonomiści i biznesmeni już gryzą się, nad lukratywnymi strategiami-Naprawdę Euro 2012, to nie jest tylko kwestia stadionu!

Jeśli nam się coś opłaca (nam Polakom), to zazwyczaj dążymy wszelkimi siłami do osiągnięcia celu (patrzcie - dzisiejszy mecz ;))...

Czy nam się uda, czy nie uda, gwarantuję wam, że nad tym wszystkim czuwają pewne bardzo mocarne siły, które będą jednak pchać projekt ku realizacji;)pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze byc ciezko, ale moze sie udac. A jak sie nie uda to bedzie smiesznie jak Ci na "gorze" beda zwalac wine jeden na drugiego :)

 

Czy nam się uda, czy nie uda, gwarantuję wam, że nad tym wszystkim czuwają pewne bardzo mocarne siły, które będą jednak pchać projekt ku realizacji

 

Nie wiem jak to dokladnie jest, ale w radiu mowili ze jak zmienil sie rzad, to to co poprzedni zrobil w sprawie euro mozna sobie w d*** wsadzic, tu chyba chodzi o stadion w warszawie, cos jeszcze wspominali o jakims deadline'ie w grudniu i braku podjetych decyzji co do projektu :)

 

Cos slabo te mocarne sily dzialaja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzycie w Euro 2012?

pewnie ze wierze i nie rozumie tych ktorzy mysla przeciwnie. jakby na to niepatrząc jest to sprawa o byc albo nie byc polski takze chodzby mieli zbudowac stadion w ostatni miesiac to musza to zrobic, albo amerykanie odpala w nas swoja tarcze antyrakietowa a irak wyleje na polske resztki ropy.. co ja bredze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 lata na zbudowanie stadionów? Moim zdaniem odpada. To nie jest na zasadzie że jak jeden murarz buduje mur w godzinę, to 60 murarzy postawi go w minutę. I choćby przyszło 1000 atletów...

Zobaczycie jeszcze, że w 2013 usłyszycie słowa: "Otwieram pierwsze posiedzenie komisji sejmowej w sprawie Afery Euro 2012"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 lata na zbudowanie stadionów?

Hm... Ile budowano nowe Wembley?

Jesli kazdy samorzad miejski zajmie sie budowa stadionu czy to we Wrocku, czy w Gdansku, powinnismy zdazyc- I czasu na autstrady tez starczy.Budowa ich znowu az tak dlugo nie trwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he nic nie bedzie bo w 2012 ma byc koniec swiata :D tak to ukalkulowali ze i tak sie nie oplaca tego robic jak i tak nikt nie zobaczy ;) a na serio to juz od poczatku jakos srednio wierzylem ze jakies stadiony powstana nie mowiac o kilometrach autostrady.

Ale bedzie wstyd i posmiewisko dla polski przez glupie ustawy i problemy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chveti hehe nie ma sie z czego smiac :D Ja mam duze podejscie patriotyczne do Polski ale czasami jak ludzie sie mnie pytaja z kad jestem to troszke dziwniej sie czuje mowiac ze z Polski. A po 2012 to mnie tu kibice zlinczuja :D Ogolnie w UK ludzie lubia polakow tylko nieraz dziwne rzeczy opowiadaja o Polsce i polowa osob ktore spotkalem umia 2 slowa po polsku :jag sie mazz i ku%$... :D

Pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności