Skocz do zawartości

Sculpty: testy, proby, speedy, porady itp


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kirian - ta pani nawet ladna, tylko dla mnie wyglada jakby utknela pomiedzy realizmem a stylizacja, jakos tak ani w te ani w tamte. No i napewno jej urodzie pomogloby zmniejszenie szczeki, bo jest raczej spora. A, no i szyja ma troche bledow anatomicznych.

 

Co do pana to ma fajny detal, ale niefajna bryle, nawet trudno mi jakos powiedziec o co chodzi konkretnie. Na pewno powieki takie nieregularne nie wygladaja dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adek_CG -> no trochę się zlewa, nogi ledwno naszkicowane, tam takie pasy będą na dach:p Ale to nie skończone, jeszcze będę ciągnął bo mi się spodobał ten modelik nawet..

Kubi -> racja racja, ale tak z impetem w zbrushu już ciągnąłem jakoś..

 

A tu następny ziomek, trening foldsów, ale też ledwo brzuch ruszyłem...

60e96e1786161fde.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komenty!

 

Morte: "Choć kciuk pozostawia troche do zyczenia" -> nom, ogólnie całe dłonie..

 

EDIT:

Zbrush z rana jak śmietana, 1,5h około. Niezbyt ta rzeźbka opanowana, ale pokażę. Bawiłem się alphami Antropusa też.

fb8cc78f540ded9e.jpg

Edytowane przez Levus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wizz jak zwykle genialnie...

 

Btw Co to za matcap? Wygląda trochę jak ten alexa oliviera, udostępnił go jakoś?(jeśli to faktycznie ten)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie nie podobają usta, są jakieś strasznie muskularne i nie pasują do tej głowy. Poza tym wszystkie Twoje modele rozpoznaję od razu i te tutaj i te z wątku na zbc.

 

to znak że lipa xD jak rozpoznajesz :) usta faktycznie masz racje ...

 

Morte : RS_RedChavant, tak sie nazywa to mat Ralfa Stumpfa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wizz nie lipa bo robisz suuuper modeliki ale jest w nich coś charakterystycznego (przynajmniej dla mnie) to sie chyba nazywa styl :)

 

A i zapomniałem Levus spoko model.

Edytowane przez Tomala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Levus dzięks, to jest tylko taki sketch, dzisiaj go trochę porobiłem, miałem wrzucić update ale jeszcze sie wstrzymam i wrzucę gotowe wkrótce.

Właśnie z twarzą kombinuję bo jak zrobiłem z widocznymi zębami to trochę śmiesznie wyglądał. Chyba nos zrobię jak u nietoperza i skrzydła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizz - bardzo dobry ten arnie, murzyn z zbrushcentral tez bardzo dobry. Wypadaloby Cie troche poopierniczac bo Ci sie w glowie przewroci jeszcze;). W watku na zbc widac ze nad calymi postaciami musisz jeszcze popracowac, ale widac tez ze jak popracujesz to bedzie rewelacyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności