Skocz do zawartości

Sculpty: testy, proby, speedy, porady itp


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja bym ci na początek radził sprawdzić gdzie ty dałeś tego posta...

 

Nie wiem do kogo to piszesz ale jeśli niepotrafisz czytać to pisze Sculpty: testy, proby, speedy, porady itp więc dział jest jaknajbardziej ok. Poazatym nieudawaj moderatora i wielkiego grafika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie naskakujcie na niego bo pewien pan wcześniej wrzucił tutaj jakąś wizkę exterior czy coś i to jego post się tyczył. Teraz kiedy to jest usunięte nie ma co się dziwić ze trochę dziwnie to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra za tekst z księdzem jesteś usprawiedliwiony XD

wszystko mega, ale ucho wybitnie nie trzyma poziomu reszty...

 

a tu ode mnie 2in1 kociak + taki doodle- oba bardzo szybkie, jedne wczorajwieczorny, kociak dzisiejszoprzedchwilowy na oba gdzieś tak ok 30 minut(chyba). Kociaka mam zamiar dalej użyć do testów hairów w blendku.

 

11970265de9.png

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomala ale tragiczne uszy zrobiłeś, bierz przykład z morte. No chyba że ksiądz takie ma ;)

 

Zobacz tego ziomala na Twoim awatarze, i jego dolek pod nosem, uwazasz ze to normalnie wyglada? Imo też dziwnie.

Zdziwiłbyś się jak wygląda zeskanowana ludzka gęba. Bynajmniej nie cartoonowo.

 

I rzeczywiście pokazałabyś coś swojego, bo nie wiadomo jak traktować Twoje komentarze, czy czerpać z nich wiedzę, czy nie. Są mało wiarygodne.

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie uszy w księdza wyglądają poprawnie anatomicznie , wyróżniają się tylko brakiem detalu takiego jak na twarzy co sprawia wrażenie niedopracowanych .

....bierz przykład z morte.....
Sory morte że cię w to mieszam ale muszę słówko rzucić .

Przy ostatnim modelu morte uszy nie wyglądają też na skończone a jednak przez to że postać jest troszkę w innym stylu wykonana aż tak bardzo to nie przeszkadza . Pamiętajmy też że ile ludzi tyle twarzy nie ma czegoś takiego jak ideał .

 

Morte -> Fajnie można te modele oszlifować , ogólne założenie bardzo SI! .

pozdrO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to po prostu ignoruję wszystko to co pan Szczery pisze, tak jak on radośnie ignoruje nasze apele. Co do mojego modelu- jest jaki jest, robiony był jako speed, i chyba widać ze nie szedłem w fullreal.

 

Szkoda trochę że strzępimy se klawiaturę o teksty gościa który już przez pewien dłuższy czas ma nas wszystkich głęboko w d***e, zamiast komentować nasze wypociniki i jakoś się tam nawzajem wspierać doradzać.

 

Peace!

 

mileS->Dziękować bardzo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczery myślę że chodzi o to że często stosujesz nie konstruktywną opinie , posty typu

Miles bez urazy ale to jest tragiczne. Powodzenia w nauce anatomii.

mi np . nie pomagają a bardzo zniechęcają .

to w tym watku cos jest skonczone ?:) trzeba te modele brac z lekkim przymrużeniem
Racja sory za słowa " niedopracowane" , "nieskończone " oraz offtopa z mojej strony .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczodoły ogromne, twarz zbyt pociągła, policzki zassane i niby chudy ale nie widać kości, nie czuć anatomii. Czoło też by sie przydało większe bo między brwiami a linią włosów zazwyczaj jest jakaś nieowłosiona przestrzeń. Usta do wymiany a przynajmniej górna warga bo trochę pogięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainwestuj w wiecej clay brushy i smootha, nie jedź wszystkiego standardem.

 

Ale ze smoothem to ostrożnie raczej, nie wygladzaj wszystkiego na siłę, dopiero pod koniec modelowania rozsądnie smoothem traktuj tam gdzie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

git git, ale jezeli chodzi o uszy, to wydaje mi sie ze mozesz ta gorna czesc ucha (obwodke). smialo zrobic chudsza :) taka bardziej powyginana, doda to fajnego luuku :), ale btw. nadal przypominam ze to Twoj model, tak jak jest teraz jest dobrze, neichce Ci sie wbijac w model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki- może to nowoczesny starszy pan? nie o takich rzeczach sie dzisiaj słyszy :P

 

Atu taki wip goblina, w paru miejscach trzeba jeszcze poprawić ogólny kształt modelu, no i powoli zaczynam kłaść detal, podoba się?

 

56128054pm7.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomala - poprzedni shader chyba lepszy. Ucho - nasada ucha jest chyba zbyt masywna... musisz wyobrazić sobie że ucho łączy się z czaszką przez chrząstkę, i powleczone jest bardzo cieńką skórką, prawdopodobnie już pomarszczoną w tym wieku (nie mam w pobliżu żadnej referki żeby podotykać) :D

 

Wogóle bardzo ładne modele tu się pojawiają...

 

pozdrawiam.

 

Luki Luki... nie pokażesz swojego Ksienca ...? Koncept z komiksu "Objawienia"..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za komenty, jak tylko znajdę chwilę czasu to poprawię to o czym piszecie. Ach te nieszczęsne uszy :D ale może się kiedyś nauczę ;)

 

Morte fajny goblin, wydaje mi się że wszystkie gadziny o człekokształtnych czaszkach powinny mieć oczy skierowane do przodu, u Ciebie są tak trochę na boki przekręcone. A reszta mi się podobać.

 

Pozdro for All.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ksiezulo jest z komiksu "objawienia". Niezly komiks, chociaz poczatkowe kadry to straszny chaos. Rzadko w komiksach mnie interesuje fabula, a tu byla calkiem niezla. Zeby kazdy wiedzial o czym mowa bez zagladania na bloga to go tu wrzuce, chociaz go juz wrzucalem w innym, swoim watku.

ksiezulowj2.jpg

w1280.png

 

Jakos mam opory przed pokazywaniem publicznie takich swoich testow, czesto jest tak ze to z czego jestem dzis zadowolony, jutro bym calkowicie zmienil. Dlatego zalozylem bloga, udaje ze to taka szuflada gdzie nikt nie zaglada, a przynajmniej nie narzucam sie nikomu;).

 

No ale skoro juz zostalem wywolany do odpowiedzi to moze cos powiedzie o Guciu na skuterze. Mnostwo rzeczy jest w nim nieskonczonych, nie ma paska pod kaskiem, bluza ledwie tknieta w zbrushu, dlonie takie tylko oparte. Ale moze macie ochote cos powiedziec na jego temat.

gucio1ax3.jpg

w812.png

gucio2br1.jpg

w812.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki kysionc tak mi średnio podchodzi, szczególnie na widoku z boku ma strasznie zapadnięte poliki. Wiem stylizacja stylizacją ale jakoś tak zbyt przegięte mi się wydaje.

Dzieciak za to mi się podoba, najsłabszym punktem jest tu chyba nos.

Będzie z tego jakaś scenka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności