Skocz do zawartości

[Porachunky] Roboczo : Ostatni wysilek [Jaras & Klicek]


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 160
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Świetnie się zaczyna.

Coś niedobrego się dzieje przy szyi.

O ręcach już pisali że wyłamane.

Nie wiem jak on będzie wyglądał w końcowej scenie, ale trochę nie widać ruchu w pozie, wygląda jakby tylko stał.

Tyłeczek smakowity, dobrze że facet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie sztywny jest. Moze prawy bark bardziej do tylu, lewy do przodu, lewe biodro w gore, prawe w dol i cala klata bardziej w lewo a prawa reka lekko zgieta w lokciu? Glowa wtedy bardziej w lewo ale to zalezy jaki ruch wykonuje. Nadgarstek nie jest zgiety wogole i przez to tez wyglada sztywno. Moze cos ci to podpowie ;)

 

O tylku sie nie wypowiadam bo tu jakas dziwna dyskusja jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawa reka nie przeszkadza tak bardzo bo jest skrot perspektywiczny ale lewa ...., koles ustawione ma lewego bara do przodu jakby juz walil kogos w ryj, reka cofnieta w dodatku napieta.. i lokiec za bardzo w dol, to sprawia wrazenie.. jakby ktos mu wyrwal prawdziwa reke i przyczepil jakas zupelnie inna jakas taka za dluga. Sproboj napiac miesnie, wysunac lewego bara do przodu a zarazem cofnac cala reke do tylu jak do zamachu... Takze przemysl poze.. bo albo robi zamach albo wlasnie wali po ryju.. nie 2 rzeczy naraz. Co do reszty to przefajna muskulatura i facjata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki dzieki chlopaki za kazdy komentarz wielkie dzieki! :) bede to wszystko poprawiał

 

narazie wrzuce test, zeby sprawdzic czy jeszcze umiem to renderowac hehe ;)

 

up2.jpg

 

dzieki i siadam do poprawek :)

Edytowane przez jaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

bardzo git! szczególnie z tyłu... bo usta jakos nie wyrazaja emocji owarzyszocej mordobiciu, no ale moze mi sie wydaje. Szkoda ze do ptaka tak sie nie przylozyles ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

koncept nr1 jak nr2 wystrzelone w kosmos hehehe, caly tył modelu bardzo mi sie podoba, czymam kciuka bo 2 obolały :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kreska staralem sie zrobic jak najlepiej :) widocznie nie wyszlo hehe :)

 

Mario dzieki :D

 

maly upik nastepnej postaci, nic specjalnego lekko zaznaczone miesnie i mimika, generalnie te miesnie jednak mu pochowam i dodam mu wiecej tluszczyku jakies faldki itp. No ale to pozniej jak juz opedze z grubsza all postacie

 

up4.jpg

Edytowane przez jaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

no dajesz ostro ognia widze, model elegancki , a takie pytanko techniczne , to jest przezucony model z zbrusha czy mapa displace.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie rewelacja, tylko ze chyba łokiec troszke za bardzo wystaje albo mi sie wydaje i zgodze sie z Ania , że chyba raczka troszke za długa. Wszystko chyba. nom pokaz model od frontu wtedy lepiej sie oceni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no wreszcie się ruszyło:)

modeliki przednie.Mam pytanie w czym to wogóle robisz:)?Z-brush Wings 3d czy co sam max:>?

P.S

Dobrze ,ze coś pompatyczniejszego wreszcie wstawiłeś Klicek aniżeli tylko te rysuneczki:)hheh

Zreszta swoją droga te koncepciki to tez klarowne i wykwintne w swej formie:)hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na anatomii totalnie sie nie znam, oprocz podstawowej wiedzy 2 mogi, rece, brzuch i glowa

to i tak masz jeszcze braki w podstawie :D

 

model fajny (mam na myśli bryłę :P) kurcze naprawdę fajnie wygląda, widać teraz jak dobrze masz Klicek anatomie opanowaną, brawo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlonie sa za duze troche i jakis ten koles polamany zdeczka... a nie czekaj - to fotka :P Ale powaga nad dlonmi i anatomia troche bym siadl. Za to o robieniu takich fajnych glebokich ostrych zmarszczek w ZB3 to bys 13 lekcje zrobil bo mi sie jakos zawsze rozmywaja :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu widze świetną prace i Klicka z Anią nadających na innym poziomie :P relacji. :P powodzenia

 

Ja tylko dodam od siebie ze mi sie tak skora nie marszczy jak łapie sie za szyje (hmm.. ale w matrixie dla kontrastu jeszcze bardziej sie odkształcała jak w tym duelu na deszczu)

 

Jak bys zdjął koszulkę, ułatwiło by Ci zadanie.

Pozdrawiam

 

Chciałbyś jonasz zboku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pieknie .. anatomicznie to naprawde juz jestes master, tylko zabardzo sie spieszysz troche z tymi modelami. Pozy pod wzgledem ruchowym sa nie dokonca tak jak powinny wygladac, no i do tego te problemy z proporcjami gdzie niegdzie. Tu w 3 postaci ostatniej widac juz strasznie jak przedobrzyles z nadgarstkiem i calym przedramieniem. Dlon ma wielkosci glowy.. a powienien miec wielkosc twarzy, czyli duzo za szeroka i z dluga. no i znowu cala reka za dluga. Do tego wszystkiego fajnie wymodelowane ramiona ale klata juz jak u cherlaka. Gdybys ramiona wysunal do przodu, to klata by zginela i byla by ok, ale przy tej pozie troche to dziwnie wyglada. Podziwiam skilla i szybkosc... ale tu w tym wypadku za bardzo sie pospieszyles jakby, bo detal wszedzie super zrobiony.. ale podstawowy elementy odrobine leza gdzie niegdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy na browara idziemy ?

a... sorka, sorka mialo byc o pracce... nooooooooo pozadnie tam sie opierdzielasz :D

mi tam sie podoba nie ma co chyba patrzec na male niedociagniena bo wiesz co robisz ;)

na ostanim wysunolbym troszke bary do przodu. nic madrego chyba dzisiaj nie powiem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności